Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, pawel007 napisał(-a):

Jezdzil ktos? Ma ktos?Poszieli sie wrazeniami?

Q3 1.5/ Volvo T3 XC40/ Mercedes GLA/

 

…. dla zony cos musze wziac a nie wiem ktory z tych brac….

 

Ja mam na celowniku dla żony Xceeda, Lexusa UX i Mazdę CX30. Pierwszy bo 7 lat gwarancji i tani, pozostałe 2 mają naprawdę niezniszczalne silniki. 

Godzinę temu, tommly napisał(-a):

Dokładnie najlepiej żony zapytać, niż potem słuchać 😜

 

A to nie jest tak, że kto płaci wybiera?


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, zielony.m napisał(-a):

 

Ja mam na celowniku dla żony Xceeda, Lexusa UX i Mazdę CX30. Pierwszy bo 7 lat gwarancji i tani, pozostałe 2 mają naprawdę niezniszczalne silniki. 

 

A to nie jest tak, że kto płaci wybiera?

Jak niespodzianka to dlaczego nie, ale lepiej zrobić wywiad ;)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mazde i kile odpuscilem…. Mazda bo kiepskie blachy( rzza po 3-4 latach) a kia bo …. silniki wlasnie kiepsko w serwisowaniu

 

place ja ale ma sie jej podobac ale tez bym pojezdzil 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, pawel007 napisał(-a):

No mazde i kile odpuscilem…. Mazda bo kiepskie blachy( rzza po 3-4 latach) a kia bo …. silniki wlasnie kiepsko w serwisowaniu

 

place ja ale ma sie jej podobac ale tez bym pojezdzil 😁

 

Mazda blacharsko się poprawiła więc ja bym nie skreślał;)

 

Co do silnika w Xceed - u nas w firmie latają zwykłe Ceedy z tym motorem (1,6 benzyna + automat) i robią 60k+ rocznie i  przez ostatnie 2 lata nic się nie dzieje... czego nie można powiedzieć o Oplach z 1.2T....


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No mazde i kile odpuscilem…. Mazda bo kiepskie blachy( rzza po 3-4 latach) a kia bo …. silniki wlasnie kiepsko w serwisowaniu
 
place ja ale ma sie jej podobac ale tez bym pojezdzil
Z tym blachami to juz po części mit. Auta są konserwowane woskiem ale juz w europie, w porcie, więc nie jest to wykonane idealnie. Kupiłem w 2019r. CX3 choć wtedy urzekła mnie CX30 (wtedy brakło budżetu). Małżonka "nakręciła" 40 tys km;), na przeglądzie nadwozia i podwozia w listopadzie nie było żadnych oznak rudej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, pawel007 napisał(-a):

No mazde i kile odpuscilem…. Mazda bo kiepskie blachy( rzza po 3-4 latach) a kia bo …. silniki wlasnie kiepsko w serwisowaniu

 

place ja ale ma sie jej podobac ale tez bym pojezdzil 😁

Mamy w domu mazde 6 z 2017r - blachy nadal idealne, może rzeczywiście się poprawiło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, zielony.m napisał(-a):

 

Ja mam na celowniku dla żony Xceeda, Lexusa UX i Mazdę CX30. Pierwszy bo 7 lat gwarancji i tani, pozostałe 2 mają naprawdę niezniszczalne silniki. 

 

A to nie jest tak, że kto płaci wybiera?

Z tych 3 wybrałbym Lexa.

A co do drugiej wypowiedzi, niektórym tak się może wydawać 🤣


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy- jazdy probne jeszcze powiedza to na temat czego spprzedawcy i katalogi milczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, pawel007 napisał(-a):

Jezdzil ktos? Ma ktos?Poszieli sie wrazeniami?

Q3 1.5/ Volvo T3 XC40/ Mercedes GLA/

 

…. dla zony cos musze wziac a nie wiem ktory z tych brac….

 

Do listy bym dołożył Lexusa UX/NX
Może się okazać że najmniejszy UX będzie się bardziej podobał niż cała reszta...

No i spokojna głowa w trakcie użytkowania, hybryda, spalanie, ekologia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, zielony.m napisał(-a):

A to nie jest tak, że kto płaci wybiera?

Nie. Kobiety uwielbiają niespodzianki, które sobie wybiorą. Brak logiki? Od tego są kobietami. ;) 

11 godzin temu, zielony.m napisał(-a):

 

Mazda blacharsko się poprawiła więc ja bym nie skreślał;)

 

Co do silnika w Xceed - u nas w firmie latają zwykłe Ceedy z tym motorem (1,6 benzyna + automat) i robią 60k+ rocznie i  przez ostatnie 2 lata nic się nie dzieje... czego nie można powiedzieć o Oplach z 1.2T....

Mam 3 lata Proceeda GT Kii (1,6 z automatem) i jedyne co mi się przytrafiło do tej pory, to awaria jednej cewki (koszt w ASO niecałe 900 zł). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Remy napisał(-a):

 

Do listy bym dołożył Lexusa UX/NX
Może się okazać że najmniejszy UX będzie się bardziej podobał niż cała reszta...

No i spokojna głowa w trakcie użytkowania, hybryda, spalanie, ekologia. 

Jedynego UX jakiego ja bym rozpatrywał to 2.0 benzyna. Mam uczulenie na hybrydy i ekologię


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 

Wie ktoś może co to za samochód?

20230303_082544.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Škoda 1101


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, eye_lip napisał(-a):

Škoda 1101

Dziękuję 

Tak już znalazłem w międzyczasie 

Skoda Tudor 

Samochód mojego dziadka 1950 rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zielony.m napisał(-a):

 Mam uczulenie na hybrydy i ekologię

I powiedział to ten, który ... 😝


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, zielony.m napisał(-a):

 

Ja mam na celowniku dla żony Xceeda, Lexusa UX i Mazdę CX30. Pierwszy bo 7 lat gwarancji i tani, pozostałe 2 mają naprawdę niezniszczalne silniki. 

 

 

Mam bardzo podobny dylemat i brałem pod uwagę też te 3 modele. Jakieś wnioski? Który ma największe szanse i dlaczego? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas było podobnie,dochodziła jeszcze toyota Corolla cross,ale odpadła pierwsza za haniebną jakość wnętrza. Lexus jest dość dziwny w środku,mało miejsca z tyłu i żałosny bagażnik, przodu natomiast najwięcej. U nas stanęło na cx30 bo musiał być napęd na 4 koła, a w lexusie wtedy jest drogo i bagażnik chyba 232 l


By duży talent nie poniósł straty, trzeba zakupić japońskie graty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tommly napisał(-a):

I powiedział to ten, który ... 😝

 

jeździ V8:)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie tu gadacie ale szukam pompy wspomagania do coopera R50 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):

Mam bardzo podobny dylemat i brałem pod uwagę też te 3 modele. Jakieś wnioski? Który ma największe szanse i dlaczego?

Ja z tego grona wybrałem XCeeda w GTLine, bo jako jedyny umie w kolory (a nie jakieś dziadowe szarości i beże), ma analogową konsole z fizycznymi przyciskami (do macania tylko infotainment) i świetne fotele, a w dodatku jest najtańszy. Minus, to takie sobie spalanie. Ale ja brałem dla siebie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam, jezdze, ogladam…..

niech sama sobie wybierze….. za duzo tego 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Witajcie 

Wie ktoś może co to za samochód?

20230303_082544.jpg

U mnie po rodzinnych autach też zostały tylko zdjęcia...😉IMG20230304092628.thumb.jpg.929bedbba28f66b75f910cbbb747221d.jpgIMG20230304092717.thumb.jpg.a8d191283013a8a913fbe463d6549817.jpgIMG20230304092805.thumb.jpg.c96acbf9ac1fa6e692d1e1333966b3cf.jpg

IMG20230304092637.jpg


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, kiniol napisał(-a):

U mnie po rodzinnych autach też zostały tylko zdjęcia...😉IMG20230304092628.thumb.jpg.929bedbba28f66b75f910cbbb747221d.jpgIMG20230304092717.thumb.jpg.a8d191283013a8a913fbe463d6549817.jpgIMG20230304092805.thumb.jpg.c96acbf9ac1fa6e692d1e1333966b3cf.jpg

IMG20230304092637.jpg

 

 

Fajny Merc... a co za flagi ma?


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

 

Fajny Merc... a co za flagi ma?

Auto zarejestrowane w Breslau...Flagi pruskie...auto pradziadków...bo ja z pochodzenia to tępy Prusak jestem...😉 To schyłkowy okres republiki Weimarskiej...pod wodzą feldmarszałka von Hindenburga...Panie świeć nad jego duszą...😏

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie po rodzinnych autach też zostały tylko zdjęcia...IMG20230304092628.thumb.jpg.929bedbba28f66b75f910cbbb747221d.jpgIMG20230304092717.thumb.jpg.a8d191283013a8a913fbe463d6549817.jpgIMG20230304092805.thumb.jpg.c96acbf9ac1fa6e692d1e1333966b3cf.jpg
IMG20230304092637.thumb.jpg.40a6f4478e6d76be8463f859454aaaf9.jpg
No panie teraz jak ktoś mówi bogaty z domu to się nie wyprzesz ;)

Ja tylko wiem, że mój dziadek miał jakiegoś Opla a drugi NSU.

Wysłane z mojego NE2213 przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.