Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Jest mniej cb ale to nie koniec. Mają kierowcy dużych, ja mam cały czas i często zamienię z kimś kilka zdań. Inna sprawa że mam też radiostacje ukf na 144 i 430 Mhz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20.12. UAZ ma wyjechać do Warszawy. Powinien dojechać w ostatnich dniach grudnia. Potem „tylko” zarejestrować i w styczniu będzie. Ech... długo to trwa i wolno to idzie :(


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

pmwas, to święto będzie po Świętach :)

Oby się udało. 

 

Przecież prawosławne UAZy mają święta 6 stycznia a nie 24 grudnia. Zatem będzie przed świętami jeszcze. 😀 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saga o UAZie...

Juz tyle ludzi na niego czeka...

Brat z dziewczyną, mama, sporo znajomych i przyjaciół, koledzy z pracy, KMZiZ, nawet jeden gościu na YT, ja czekam... tylko moja narzeczona jakos średnio 😶 

Ono musi być!

Mili panowie z Polmotoru obiecali, że jak mi się Subaru rozkraczy to mi pożyczą na miesiąc jakieś demo... domyślam się, że demo-Nivę... hmmm... a może je zepsuć 😈 ?


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psuj! A czy Ty tak w ogóle już nie miałeś na piechotę tam dymać? 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😂

może czytają forum i się przerazili, że przyjdę...

 

Najlpeszy jest natomiast powód opóźnienia....

Auto wyprodukowano w listopadzie i czekało na... opony.

Ta wersja nie ma ruskich „seryjnych” opon, tylko BF Goodrich A/T i nie było.

 

BMW nie ma czipów do tempomatu a UAZ nie ma opon Goodrich. Beka sezonu - mówiłem ze trzeba było brać na ruskich, przeca se kupię opony 🙈


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to do marki Goodrich jestem uprzedzony...

Sporo terenówek jeździ na tych A/T więc może i są dobre, ale ja pamietam tylko daremne zimówki w Punto, które mi

ojciec dał do jeżdżenia (pierwsze autko :) ).

Slizgaly się niemożliwie, a potem znalazłem test, w którym przegrały nawet z całosezonowymi GoodYear-ami...

Okropne te opony były, a mnie wówczas nie było stać, żeby kupić lepsze...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BFG A/T KO2 to bardzo dobre opony, chociaż osobiście wolę Falken Wildpeak AT3W. 

Doskonale opony AT i bardzo ciche, co jest wręcz szokujące biorąc pod uwagę pattern bieżnika. 

Jak zajadę ten komplet co mam teraz na samochodzie to od razu zamawiam następne Falken. Rewelacyjne opony i na dodatek tańsze od BFG 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, pmwas napisał(-a):

😂

może czytają forum i się przerazili, że przyjdę...

 

Najlpeszy jest natomiast powód opóźnienia....

Auto wyprodukowano w listopadzie i czekało na... opony.

Ta wersja nie ma ruskich „seryjnych” opon, tylko BF Goodrich A/T i nie było.

 

BMW nie ma czipów do tempomatu a UAZ nie ma opon Goodrich. Beka sezonu - mówiłem ze trzeba było brać na ruskich, przeca se kupię opony 🙈

Którą wersję zamówiłeś Huntera, czy Patriota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hunter Expedition


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli klasyka. Ale nawet ten Patriot, to już niespotykane niestety dzisiaj rozwiązania - sztywne mosty, rama silnik prawie 3L. Prawdziwa terenówka.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o niebieskim Patriocie, ale chłopaki z Polmotoru mi odradzili, bo Patrioty są bardziej awaryjne. Zdecydowanie proponowali starego dobrego Huntera, tylko w „wypasionej” wersji.

 

Poza tym... Hunter jest zajebistszy


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pmwas napisał(-a):

Myślałem o niebieskim Patriocie, ale chłopaki z Polmotoru mi odradzili, bo Patrioty są bardziej awaryjne. Zdecydowanie proponowali starego dobrego Huntera, tylko w „wypasionej” wersji.

Z tą awaryjnością i opiniami, to trzeba mieć dystans. Jeżdżę 3 letnim Compassem i jak się czyta opinie, to włos na głowie się jeży. Spalanie 15 litrów, u mnie 8,5- wyjące mosty, wariująca elektronika itp, itd. U mnie od początku na serwisie jedynie podpięli kompa bo się klima przestawiała... Nawet klocki hamulcowe są jak nowe.Teraz sprzedają 5 tys aut i 10 zawiedzionych użytkowników na internetach robi hejt i zadymę. A ja jestem bardzo zadowolony z tego samochodu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w Patriocie jest po prostu więcej „pierdółek” które mogą się zepsuć. Wątpię żeby chodziło o grube awarie... zresztą to zawsze tez zależy od egzemplarza i eksploatacji 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, pmwas napisał(-a):

Myślę, że w Patriocie jest po prostu więcej „pierdółek” które mogą się zepsuć. Wątpię żeby chodziło o grube awarie... zresztą to zawsze tez zależy od egzemplarza i eksploatacji 

Myślę nawet, że przy masowej produkcji 95% to eksploatacja. A na te 5% zawsze jest gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, pmwas napisał(-a):

Myślę, że w Patriocie jest po prostu więcej „pierdółek” które mogą się zepsuć. Wątpię żeby chodziło o grube awarie... zresztą to zawsze tez zależy od egzemplarza i eksploatacji 

Myślę, że również dzień tygodnia w którym powstał też ma niebagatelne znaczenie :lol:

2 godziny temu, Tommaso napisał(-a):

A ma klimę czterostrefową i Apple Car Play? :D

Panie to są samochody dla twardzieli, a nie za przeproszeniem francuskich piesków ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... to chyba Orange Play Car? Sam nie wiem...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szpindlakfan napisał(-a):

 

Myślę, że również dzień tygodnia w którym powstał też ma niebagatelne znaczenie :lol:

Panie to są samochody dla twardzieli, a nie za przeproszeniem francuskich piesków ;) 

Lata temu oglądałem węgierską wersję Kojaka (okropny film), ale było tam zdanie podumowujące jakość pracy za komuny (i chyba wciąż w Rosji): trzeba kupować rzeczy wyprodukowane w środę: w poniedziałek pracownik jest na totalnym kacu po weekendzie, we wtorek się rozkręca, w środę pracuje na najwyższych obrotach. Za to w czwartek zaczyna już myśleć o weekendzie, a w piątek to.... już w ogóle wszystko olewa bo to już weekend zaraz. No więc kupił facet spodnie wyprodukowane w środę. Kupił, usiadł w nich i traaaaach. Na to mu kolega prawi: spodnie może i w środę były wyprodukoweane, ale nici pewnie w poniedziałek 🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.