Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Bogaty człowiek, to taki który nie goni za pieniędzmi.

Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zapominaj o zarzadzajacych 2 tysiacami ludzi  
 
Dla rozladowania tematu kiedy wymieniacie opony na zimowe? 
Umawiam, kiedy tylko dostanę @ z floty, że mogędefault_wink.png A tak poważnie, to zazwyczaj, do końca października staram się mieć już zimowe kapcioszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. 

Każdy ma z nas wolny wybór i możliwość oceny świata w którym żyjemy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Każdy ma z nas wolny wybór i możliwość oceny świata w którym żyjemy. 

Gdyby w ten sam sposób postępowali nauczyciele czy policjanci, mielibyśmy niezły burdel. 😆


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Gdyby w ten sam sposób postępowali nauczyciele czy policjanci, mielibyśmy niezły burdel. 😆

Ordnung muss sein?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Ordnung muss sein?

W moim aucie jest zawsze porządek. 🙂

20190829_112913-01-01~2.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Autor1984 napisał(-a):

Bierz Alpin.

Mnie śnieg zaskoczył na letnich w stangu, to był dopiero taniec :)

Raz się znalazłem.samochodem na letnich oponach( Conti sport contact 6) w śniegu i lodzie, mogę potwierdzić że nie nadają się na takie warunki,  nie dało się jechać  nawet po prostej  30km/h, nie mówiąc już o zakręcaniu. 

 

Unas trzeba mieć zimówki  (jak się chce wyjechać poza obszar Metro Vancouver) już od jutra. 

 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Ordnung muss sein?

"Arbeit macht frei" ;) 

Nie wiem jak postrzegasz bogactwo, ja nawiązywałem tylko i wyłącznie do zamożności.

Dochód pasywny, którego nie dziedziczysz wymaga ogromu pracy i wysiłku weń włożonej.

Ale gdy jest on sensowny i generuje się w trakcie naszego snu, daje nam wolność i poczucie bezpieczeństwa.

 

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

W moim aucie jest zawsze porządek. 🙂

20190829_112913-01-01~2.jpeg

Masz brudną tablicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

W moim aucie jest zawsze porządek. 🙂

20190829_112913-01-01~2.jpeg

Myślałem, że masz E klasę. A tu GLC :)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Bogaty człowiek, to taki który nie goni za pieniędzmi.

Nie koniecznie 

 

Pracuje z taką firmą gdzie właściciel jest na lepszym niż dobrym standardzie, jeździłem na jego prywatne lotnisko na którym czekał na mnie samolot z pilotem, byłem jedynym pasażerem, i wiózł mnie 1000km I wracałem tego samego dnia. 

 

Takim jak na fotce poniżej sobie trochę polatałem, z fotela drugiego pilota :)

 

Powiedzmy że nie musi już pracować, a obojętnie o której  godzinie nie idę do jego zakładów, to spotykam go w biurze. 😱

1-image-14.jpg

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

W moim aucie jest zawsze porządek. 🙂

20190829_112913-01-01~2.jpeg

Porządek może i jest, ale przedni zderzak wtórny. :P


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Masz brudną tablicę.

Potrzebujesz kolejnego wytłumaczenia, czy czepiasz się z natury? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Porządek może i jest, ale przedni zderzak wtórny. 

no i po to to wyciągać… no po co ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, dziadek napisał(-a):

Porządek może i jest, ale przedni zderzak wtórny. :P

Celnie uderzasz. 😁

tapatalk_-970081300.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Autor1984 napisał(-a):

"Arbeit macht frei" ;) 

Nie wiem jak postrzegasz bogactwo, ja nawiązywałem tylko i wyłącznie do zamożności.

Dochód pasywny, którego nie dziedziczysz wymaga ogromu pracy i wysiłku weń włożonej.

Ale gdy jest on sensowny i generuje się w trakcie naszego snu, daje nam wolność i poczucie bezpieczeństwa.

 

 

Być rentierem, marzenie każdego ;). Moja (pierwsza) wypowiedź miała przekazać myśl, że człowiek goniący za pieniądzem nigdy nie będzie bogaty. Jego jedynym celem jest dogonienie czegoś, czego nigdy nie da się dogonić. Nie ma granicy między stanem bogaty a reszta. Taki podział nie ma sensu, bo zwiększanie majątku nie jest teoretycznie ograniczone a w tym wyścigu szczurów, zawsze ktoś będzie z przodu. Wraz ze wzrostem stanu posiadania właściciel staje się jednocześnie coraz bardziej uzależniony od tego co ma. Powstaje wzajemna interakcja między posiadaczem a jego majątkiem. Pomijam już kwestie bezpieczeństwa, które z czasem bardziej się komplikują. Pieniądz (symbol bogactwa) ma jednocześnie dwie sprzeczne cechy - daje wolność i zniewala. 

13 minut temu, irekm napisał(-a):

Nie koniecznie 

 

Pracuje z taką firmą gdzie właściciel jest na lepszym niż dobrym standardzie, jeździłem na jego prywatne lotnisko na którym czekał na mnie samolot z pilotem, byłem jedynym pasażerem, i wiózł mnie 1000km I wracałem tego samego dnia. 

 

Powiedzmy że nie musi już pracować, a obojętnie o której  godzinie nie idę do jego zakładów, to spotykam go w biurze. 😱

Jeżeli kocha to co robi a nie walczy by mieć coraz więcej, to OK. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Być rentierem, marzenie każdego ;). Moja (pierwsza) wypowiedź miała przekazać myśl, że człowiek goniący za pieniądzem nigdy nie będzie bogaty. Jego jedynym celem jest dogonienie czegoś, czego nigdy nie da się dogonić. Nie ma granicy między stanem bogaty a reszta. Taki podział nie ma sensu, bo zwiększanie majątku nie jest teoretycznie ograniczone a w tym wyścigu szczurów, zawsze ktoś będzie z przodu. Wraz ze wzrostem stanu posiadania właściciel staje się jednocześnie coraz bardziej uzależniony od tego co ma. Powstaje wzajemna interakcja między posiadaczem a jego majątkiem. Pomijam już kwestie bezpieczeństwa, które z czasem bardziej się komplikują. Pieniądz (symbol bogactwa) ma jednocześnie dwie sprzeczne cechy - daje wolność i zniewala. 

Jeżeli kocha to co robi a nie walczy by mieć coraz więcej, to OK. 

To zależy od tego, jak to wszystko poukładasz sobie w głowie :)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Autor1984 napisał(-a):

To zależy od tego, jak to wszystko poukładasz sobie w głowie :)

Świat Zachodu, to kult posiadania. Droga donikąd. Zdobywamy kolejne przedmioty i ciągle chcemy więcej. To co zdobyliśmy przestaje cieszyć praktycznie w chwili zdobycia, natomiast utrata czegoś boli. Nie my posiadamy, ale stajemy się niewolnikami tego co mamy(?). Tak więc w wyścigu po bogactwo, mamy grę o sumie ujemnej. Zdobycie (wartość ZERO), utrata (wartość UJEMNA). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój Panowie. Wątek zaczyna przypominać spotkanie Artura Shopenhauera z Sofoklesem, Wiesławem Myśliwskim i Paulem Coelho. 😆

 

 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Autor1984 napisał(-a):

Myślałem, że masz E klasę. A tu GLC :)

Mi w zupełności wystarcza. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak z ciekawości zapytam. :)

Czy według tych Waszych definicji bogactwa, posiadacz np. MB GLC to człowiek bogaty, zamożny, średniak, czy może biedny?

Oczywiście w polskich warunkach życia i bytowania. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Mi w zupełności wystarcza. 

Zdjęcie wstawiłeś do działu "Jaki zegarek masz dziś na ręku" i skojarzyłem z E klasą.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Gdyby w ten sam sposób postępowali nauczyciele czy policjanci, mielibyśmy niezły burdel. 😆

Możemy jedynie pomarzyć, by to oni podejmowali decyzje, a nie ich przełożeni (trzęsący się o stołki dyrektorzy / komendanci), na polityczne zamówienie kurator Nowak bądź ministra Zielińskiego. Moja wiara w zdrowy rozsądek normalnych ludzi od siedmiu lat mocno podupadła. A taki zaczynał być fajny kraj.

Edytowane przez mroova
Pomyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, dziadek napisał(-a):

No to tak z ciekawości zapytam. :)

Czy według tych Waszych definicji bogactwa, posiadacz np. MB GLC to człowiek bogaty, zamożny, średniak, czy może biedny?

Oczywiście w polskich warunkach życia i bytowania. 

 

Totalny nieudacznik. Oczywiście winien jest za to wyłącznie on sam - w naszym pięknym królestwie pelargonii i malwy, każdy, kto ma łeb na karku i nie boi się ciężkiej pracy, może odnieść sukces. Reszta to luzerzy! Mam GLA, więc wiem, co mówię!!! :lol:

 

https://fb.watch/fS_-xgfLiN/

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.