Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj takim sie poruszalem

 

 

IMG-20121103-00428.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uznaję manuali :rolleyes:

Automat był dla mnie oczywistym wyborem.Mój multitronic to chyba ten lepszy(audi b7)

Bardziej mnie jednak przeraża silnik 2.0tdi ,dopiero po zakupie naczytałem się o jego usterkowości :angry:

 

Hmm patrzac przez okno na zimową aurę zastanawiam się co mną kierowało sprzedając volvo xc70 cross country i kupując audi

 

Po prostu sprzedaj go czym prędzej bo jak Ci głowice polecą to zbankrutujesz. Swoją drogą sam Ci się dziwię czemu zamieniłeś zajefajnego volvusia na audice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu sprzedaj go czym prędzej bo jak Ci głowice polecą to zbankrutujesz. Swoją drogą sam Ci się dziwię czemu zamieniłeś zajefajnego volvusia na audice.

A dlaczego ma zbankrutować? Koszt naprawy to max 3 tys na obecne czasy. To nie jest aż tak wiele. Poza tym nie ma regóły co do awarii w 2,0tdi. Była akcja serwisowa (cicha) i wiele modeli miało wymieniane głowice podczas przeglądów. Ja bym nie panikował. Wystarczy podjechać do Audi i panowie sprawdzą po numerze silnika czy jest się czym martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uznaję manuali :rolleyes:

Automat był dla mnie oczywistym wyborem.Mój multitronic to chyba ten lepszy(audi b7)

Bardziej mnie jednak przeraża silnik 2.0tdi ,dopiero po zakupie naczytałem się o jego usterkowości :angry:

 

Hmm patrzac przez okno na zimową aurę zastanawiam się co mną kierowało sprzedając volvo xc70 cross country i kupując audi

Nie tragizuj.

Na forum A4 klub Podpytaj Bart-a.On wie wszystko o skrzyniach Multitronic.Powie Ci dokładnie jak zadbać o nią i co sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irku, co to za machina?

 

 

Z tego co pamietam to Genie Z40/60 , po prostu krew mnie zalewa jak dzwonia do mnie moje chlopaki i mowia ze czegos tam nie da sie zrobic .


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam zamiast służbowego fordowskiego TDCI, Astre III 1,7TD,

Dawno nie jechałem tak tragicznym autem...widać jak od 2003, kiedy Opel przestał robić Omege, stopniowo zeszli na psy.

Prowadzenie, hamowanie, zawieszenie, samo odczucie przebywania w samochodzie to porażka.

Słyszałem że III-ka jest lepsza niż beznadziejna Astra II, ale jak widze to tylko było takie bzdecenie kolesi z serwisu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Opli ale ostatnio jechałem Zafirą II 1.9TDI 120KM na deche do Austrii,dopakowaną po dach i ciąłem tym autem jak dziki.

Dobrze mi się tym jechało.Kupić bym nie kupił bo ja Opli nie lubię ale nie narzekałem,trasa nie była dla mnie męcząca.I spaliło toto 7,3 litra a doładowane jak diabli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale wiem, że Skoda to TYKO Skoda nie mniej jednak uważam, że za tą cenę nie dostanę nic lepszego. Jeśli ktoś uważa inaczej to proszę o propozycję równoważną do mojego modelu Skody, który posiadam:

- Skoda Yeti 2.0 TDI 170KM 4x4 Elegance

- Podgrzewane fotele, navi, pakiet na bezdroża

- Pełne ubezpieczenie na 2 lata

- Komplet dodatków stylistycznych

- Rozszerzona gwarancja producencka na 4lata/60tys km

Cena: 114000zł

 

Proszę o propozycję auta, które jest w stanie w tej cenie konkurować - błagam nie wyskakujcie tylko z Dacia czy Kia bo padnę ze śmiechu :)

Masz racje. Porownywanie skody yeti do np sportage 2.0crdi w wersji xl jest smieszne. Kia jakościa wykonania, designem i nawet gwarancja w zasadzie zamiata yeti. Wybieralem między tymi autami. Także hyundai ix35 bliźniaczy do kia wchodził w grę i nissan kaszalot. Wrażenia z jazdy najlepsze w kia i hyundai. Jakość wykonania kia i hyundai. Cena i wyposażenie kia i hundai. Gwarancja jak poprzednio. Design kia jak dla mnie. Skoda miala tylko tę zaletę, ze moglem podróżować w kapeluszu. Najmniej miejsca nad glowa bylo w kaszalocie. Kapelusza nie nosze wiec skoda nawet tego plusa u mnie nie ma. No moze poza tym, ze mieszkam obok serwisu. Mam więc kia. Skoda wypadla marnie. Poza kwestiami technicznymi, cenowymi pozistaje gust. Każdy ma swój. Wg mojego trudno spotkać coś brzydszego na drodze od yeti.

 

184 konie

Pełna skóra (fotele, boczki, podłokietnik)

Podgrzewane fotele przód i tył

Kamera cofania

Podgrzewana przednia szyba

Ksenony, ledy

System bezkluczykowy

Navi

4x4

Gwarancja 7 lat 150 000 km

110kpln

Edytowane przez Vostokh1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje. Porownywanie skody yeti do np sportage 2.0crdi w wersji xl jest smieszne. Kia jakościa wykonania, designem i nawet gwarancja w zasadzie zamiata yeti. Wybieralem między tymi autami. Także hyundai ix35 bliźniaczy do kia wchodził w grę i nissan kaszalot. Wrażenia z jazdy najlepsze w kia i hyundai. Jakość wykonania kia i hyundai. Cena i wyposażenie kia i hundai. Gwarancja jak poprzednio. Design kia jak dla mnie. Skoda miala tylko tę zaletę, ze moglem podróżować w kapeluszu. Najmniej miejsca nad glowa bylo w kaszalocie. Kapelusza nie nosze wiec skoda nawet tego plusa u mnie nie ma. No moze poza tym, ze mieszkam obok serwisu. Mam więc kia. Skoda wypadla marnie. Poza kwestiami technicznymi, cenowymi pozistaje gust. Każdy ma swój. Wg mojego trudno spotkać coś brzydszego na drodze od yeti.

 

184 konie

Pełna skóra (fotele, boczki, podłokietnik)

Podgrzewane fotele przód i tył

Kamera cofania

Podgrzewana przednia szyba

Ksenony, ledy

System bezkluczykowy

Navi

4x4

Gwarancja 7 lat 150 000 km

110kpln

 

Mam pytanie - dlaczego Kia a nie hyundai? Jakis czas temu rozważałem te 2 samochody i mnie bardziej CHYBA jednak pasował H ... Ostatecznie zdecydowałem się na Kie Sorento, ale to 50k wiecej, wiec zupelnie inny samochód...

pozdrawiam,

tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to Genie Z40/60 , po prostu krew mnie zalewa jak dzwonia do mnie moje chlopaki i mowia ze czegos tam nie da sie zrobic .

Irku naucz ich mówić "nie potrafię" zamiast "nie da się" ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie w przyszlosci , ale can't do it tlumacze wlasnie tak , jakby bylo don't know how to do it to mozliwe ze napisalbym tak jak zasugerowales


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - dlaczego Kia a nie hyundai? Jakis czas temu rozważałem te 2 samochody i mnie bardziej CHYBA jednak pasował H ... Ostatecznie zdecydowałem się na Kie Sorento, ale to 50k wiecej, wiec zupelnie inny samochód...

pozdrawiam,

tomek

 

Tylko stylistyka. Technicznie to bliźniaki. No może jeszcze to że w hyundaiu nie było dostępnych ksenonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto ma być niezawodne, wyważone i szybkie...

A tym to niech się mechanicy i dresiarze zajmują. Może zostawmy stereotypy na boku i niech każdy sam ocenia, co jest dla niego ważne w samochodzie, hm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że przerosło cię zrozumienie tego, co napisałem, więc krótko.

 

Dla mnie samochód ma znacznie więcej funkcji niż tylko "do zapie*dalania" i plastiki również się liczą, mimo że za geja się nie uważam. A ty się jaraj przyspieszeniem i prędkością, jeśli lubisz, nic mi do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastiki,środek, wykończenie to jedne z najważniejszych rzeczy w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opel Astra IV Sports Tourer – 1.7 CDTI 110 KM - auto służbowe. Zdecydowanie nie polecam !!!.


cessante causa, cessat effectus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm przeczytałem kilka ostatnich stron. Konkluzja jest smutna.

Koledzy naprawdę oceniacie auto po tym jakie ma plastiki? I silnik nowoczesny albo nienowoczesny? WTF?

Auto ma być niezawodne, wyważone i szybkie... a kolorem tapicerki i zapachem plastików niech się zajmują geje ;)

 

Niektórzy maja w życiu np. zawodowym na tyle dużo adrenaliny że auto używaja jako narzędzie do przemieszczania. We w miare przyjemnych warunkach. Szybkością niech onanizuja się chłoptasie.

Dawanie w ryj jak to napisałeś za krytykę urządzenia do jazdy świadczy tylko o tym, że najbardziej zniewieściały gej ma o wiele większe jaja. To jest dopiero smutne nie? Ale to jednocześnie tłumaczy podnietę szbkością. Nadmierną podnietę.

Edytowane przez Vostokh1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej nie jestem gejem, ale gdybym stał teraz przed wyborem auta, to napewno zwracałbym szczególną uwagę na wykończenie tapicerki, kolor itd.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od preferencji właściciela auta... Jeśli ktoś woli tapicerkę + plastiki najwyższej próby kupuje auto w takiej charakterystyce, natomiast, gdy ktoś szuka przyspieszenia itp. to patrzy na te cechy a nie tapicerkę czy kolor. A gdy kogoś stać i lubi jedno i drugie to kupuje auto funkcjonalne, które cieszy dobrymi osiągami. Osobiście może nie jestem oblatany w tematyce samochodów, bo od niedawna jestem posiadaczem pierwszego swojego auta, ale uważam, że auto musi dawać frajdę i satysfakcję ;)

 

Dlatego chcąc połączyć parę cech ( climatronic był priorytetem i ciut elektryki jakiejś ;) ) wybrałem Toyotę Corolle TS 1.8 - 192KM :) Za każdym razem, gdy wchodzę do tego auta mam uśmiech na twarzy i cieszy mnie siedzenie w nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczesciej takim

 

 

Surrey-20120407-00098-1.jpg

 

 

Czasami takim

 

 

IMG-20111222-00458.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kluczowym zagadnieniem jest wygoda , prowadzenie, bezpieczeństwo i niska awaryjność auta.

 

*1 wygoda to: automat, klima, duży bagażnik, mile i wygodne wnętrze - dla mnie jeden z kluczowych punktów przy zakupie samochodu.

*2 prowadzenie : napęd na tył, mały promień skrętu, wspomaganie kierownicy adaptacyjne

*3 bezpieczeństwo : esp, bas, itp

*4 naa : akurat tu mam pecha bo ten sk..iel ciągle się psuje - na pocieszenie zostaje mi tylko rozszerzona gwarancja - ale co mi krwi napsuła ta psia buda to ...


Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.