Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba macie racje... zasugerowalem sie "S" na tablicach i fakt ze widzialem go okolo 600 rano w okolicach Saarlouis. 


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to civic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak brzydki może być tylko Civic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam teraz takie dwa, troche chyba u mnie zostana, wiekszy mam 2 lata, mniejszy jakis rok, mniejszy ma kierownice po prawej ale tyle co on jest uzywany to to nie przeszkadza!

 

Chcialem dodac zdjecia ale nie widze takiej mozliwosci, chyba ze tak:

 

http://zapodaj.net/eac716f30e9db.jpg.html

http://zapodaj.net/1b24d25feec0d.jpg.html

 

a rozstalismy sie w 2014 z tym oto "przebojem": http://zapodaj.net/3c88d4d30910a.jpg.html

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Luke84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak się sprawuje ten 1,5 turbo? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak się sprawuje ten 1,5 turbo? 

Bardzo fajnie. Spalanie po Łodzi ok 9 litrów na razie, ale się dociera więc wiadomo. Sam silnik bardzo cichy, zresztą auto świetnie wyciszone. Silnik elastyczny, dynamika zadowalająca mnie w pełni. Ogólnie z każdym przejechanym kilometrem banan coraz większy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super - niech się "jeździ" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szerokości i bezawaryjności btw a jak na trasie z dynamika przy wyższych predkościach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, ładne Mondeo. Pół litra więcej i byłoby idealne.

Ale po pół litra wszystko jest piękniejsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szerokości i bezawaryjności btw a jak na trasie z dynamika przy wyższych predkościach?

Dzięki. Jest ok. Choć 2,5T które miałem to to nie jest ;) Ale w pozostałych aspektach miażdży poprzednika. Jeździ majestatycznie i rozpieszcza ciszą i komfortem.

 

Gratulacje, ładne Mondeo. Pół litra więcej i byłoby idealne.

Ale po pół litra wszystko jest piękniejsze ;)

Dzięki, hahahha, to prawda :D

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha 2,5 T zamontuj drugie 1,5 w bazniku i pogoni 2,5 T

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrales go wcześniej niż bylo w planach, tak? I jak Wam kolor odpowiada, bo jak dla mnie magnetic jest super I dosyc dobrze ukrywa zabrudzenia :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrales go wcześniej niż bylo w planach, tak? I jak Wam kolor odpowiada, bo jak dla mnie magnetic jest super I dosyc dobrze ukrywa zabrudzenia :)

Tak odebrałem wcześniej. Kolor jest na pewno mocną stroną tego auta, choć zalet jest cała lista :)

Magnetic jest kolorem na którym bardzo widać opiłki metalu. Efekt metalic jest w tym lakierze az nadto widoczny :)

Jednym słowem świetny kolor. Dzisiaj widziałem na mieście deep impact blue i nie ukrywam, że poczułem ulgę, że go nie wziąłem.Wygląda fajnie, ale nie ma w sobie takiej elegancji. Zdjęcia tego nie oddają, ale ten kolor daje +50 do prestiżu :D

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim zrobilem ponad 6k km i ogolne wrazenia sa pozytywne, pomijam tylko skore na fotelach bo to jakis ponury zart, bedzie wymieniana na gwarancji.

Sinik ecoboost jest bardzo mocny, oczywiscie eco w nazwie jest tam zamieszczone dla poprawy humoru, nie mam zastrzezen co do zuzycia paliwa ale tylko dlatego ze nie brałem na powaznie tego co podaje producent,ogolnie przy normalnej jezdzie pali tyle co 5-6cio litrowe v8.

 

Skrzynia I zawieszenie sa bwrdzo dobre,ten truck jest szybszy od mojego GS-a :), jak dobije do 10k km to zaloze aftermarket programmer wtedy bedzie bardzo szybkim samochodem :), ogolnie jestem zadowolony z zakupu.


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ford zawsze miał dobre zawiechy i skrzynie. Wiem, bo to już mój piąty Ford. Są nie do zajechania. Zresztą silniki też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skóra na fotelach to jest punury żart u wszystkich producentów. A najgorsze, że te plastikowe skóry pchaja teraz też na kierownice...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o fotele to mi najbardziej pasowały stare dobre welury których niestety już nie wkładają do nowych samochodów. Na dzień dzisiejszy moim zdaniem najlepszy wybór to połączenie skóry z materiałem lub alcantarą na delikatnym kubełku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jest ok. Choć 2,5T które miałem to to nie jest ;) Ale w pozostałych aspektach miażdży poprzednika. Jeździ majestatycznie i rozpieszcza ciszą i komfortem.

 

Dzięki, hahahha, to prawda :D

Gratulacje! Wygląda super w tym kolorze. Fajnie że się tak uwinęli ;)

Napisz coś więcej o tej miazguni vs mk4. Czy takie odczucie nie jest spowodowane zupełnie innym silnikiem? Czy inne elementy też miazguja? Swoją drogą jeździłem ostatnio takim silnikiem i bylem w szoku jak to się zbiera. Spalanie wyszło mi co prawda makabryczne, no ale nie da się tym spokojnie jeździć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MK4 jest bardzo udanym autem. Byłem bardzo zadowolony z niego. Zdecydowanie najmocniejszą stroną był silnik. Był mocny i auto śmigało, aż miło. Niestety palił sporo jeżeli się go wykorzystywało. Jeżeli natomiast miałbym porównywać z MK5,to w zasadzie poza silnikiem, który i tak jest zadziwiająco zwinny (niektórzy już go hamowali i wychodzi średnio 175 km), to reszta jest na duży plus od pracy wycieraczek po roletę bagażnika dla MK5.

Z najważniejszych rzeczy - po prostu genialne światła full led, świetne wyciszenie (ok 39 db na wolnych obrotach), bardzo duży komfort, bardzo małe opory toczenia, świetne fabryczne ciemne, fotochromatyczne szyby. Zdectdowanie najlepsze jakie miałem.

Pomimo zdjęć na których środek wydaje się tandetny jest, to najwięjsza zmyła. Materiały są bardzo dobrej jakości i bardzo dobrze i ciasno spasowane. Siknik jest na dotarciu, ale jest dynamiczny i spala na poziomie 9,5 po mieście po 200 km.

Moim zdaniem bardzo dobre są fotele, co prawda mają krótsze siedzisko o 4 cm w stosunku do MK4, ale się tego nie czuje. Za to są bardzo wygodne i głębokie.

No i wygląd, wiadomo rzecz gustu, ale już się przyzwycziłem do ciekawskuch spojrzeń.

Moim zdaniem jest super zwłaszcza na żywo.

Robotę robią też pływające kierunkowskazy jak w Audi. Super sprawa :)

Z wad narazie widzę jedną - grube śłupki A, potrafią jak się stanie pod odpowiednim kątem zasłonić połowę drogi poprzecznej, trzeba się przyzwyczaić.

Dostęp bezkluczykowy działa świetie.

Wspomaganie pomimo, że elektryczne daje dobre poczucie drogi i miły opór na kierownicy. Nie ma nic wspólnego ze wspomaganiem we Fieście mojej żony. Tam chodzi tak lekko, że kurownicę można ukręcić. Sama kierownica jest gruba z dobrej skóry i fajnie leży w rękach. Lewarek skrzyni pracuje bardzo lekko i ma dość krótki skok. To tyle na ten moment.

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i wygląd, wiadomo rzecz gustu, ale już się przyzwycziłem do ciekawskuch spojrzeń

.

Świetna rzecz nowe auto, gratuluję.

Ale tu tutaj trochę się chyba zagalopowałeś :)

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna rzecz nowe auto, gratuluję.

Ale tu tutaj trochę się chyba zagalopowałeś :)

Tapaltak

Czemu?

Jeżeli w ciągu godziny naliczyłem ze 20 osób, które sie oglądały i pytały na parkingu o auto, to chyba jest coś na rzeczy. Auto budzi zainteresowanie. Żadne inne moje auto nie zwracało uwagi. Czy to jest fajne czy nie to zależy, bo przestałem się czuć w aucie anonimowo, ale pewnie za jakiś czas się opatrzy. Na razie to wciąż nowość i nie jeździ ich zatrzęsienie. W tłumue zdecydowanie się wyróżnia.

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.