Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vlepek

IMG_2031.JPG

Jak ktos chętny to jest podobny na bazarku  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chętny to jest podobny na bazarku :)

Właśnie widziałem, trochę w złym momencie dla mnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten wzór i jeszcze 045 ( który posiadam ;)) to jedne z najpiękniejszych zegarków... Wadą 045 jest fakt, że ciężko dobrać pasek kolorystycznie :(

Ten efekt kwadratu na środku to kwestia wyprofilowania szkiełka?

 

Szkiełko to wypukły szafir z 5 płaszczyznami - po środku jest płaski kwadrat a po bokach jest ścięty pod kątem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega wygodny. Świetna jakość.

attachicon.gifnIMG_5452.jpg

Gratis przy zakupie samochodu? :D

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zegarkiem jest jak z moją żoną.  Na początku nawet mi się nie podobał a teraz go uwielbiam.
DSC_6562_zpsxpnagd7h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratis przy zakupie samochodu? :D

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

 

Heh akurat niestety nie :(  Ta firma nie ma jednak nic wspólnego z Jaguarem - producentem aut. Powstała w 1920 i od początku produkowała zegarki. Później przejęła ją Festina i robił tam Jaguar za markę TOP do momentu gdy Festina przejęła Perelleta, który teraz jest TOP. 

Ostatnio próbują Jaguara usadowić wyżej , gdyż pojawiły się modele (takie jak mój) z automatycznym mechanizmem ETA, a do nie dawna były tylko kwarce.post-74721-0-91462300-1428260755_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zegarkiem jest jak z moją żoną. Na początku nawet mi się nie podobał a teraz go uwielbiam.

DSC_6562_zpsxpnagd7h.jpg

super tekst, zegarek też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zegarkiem jest jak z moją żoną.  Na początku nawet mi się nie podobał a teraz go uwielbiam.

 

Żony nie widziałem, ale zegarek super. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym zegarkiem jest jak z moją żoną.  Na początku nawet mi się nie podobał a teraz go uwielbiam.DSC_6562_zpsxpnagd7h.jpg

Odważne wyznanie .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zegarkiem jest jak z moją żoną. Na początku nawet mi się nie podobał a teraz go uwielbiam.

 

Twardziel ;), pewnie żona nie czyta forum Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twardziel ;), pewnie żona nie czyta forum

 

A może to było tak jak z moją żoną? Moja też mi się na początku zupełnie nie podobała. Dopiero po kilkunastu latach...

 

Zaraz wyjaśnię. Z Grażynką chodziłem do przedszkola i nie zwracałem na nią wcale uwagi. Ponownie spotkaliśmy się 8 lat później, w liceum, a po kolejnych trzech latach została moją dziewczyną. :P  Cztery lata później żoną, w ubiegłym roku mieliśmy 35 rocznicę ślubu - a w tym będziemy mieli 55 rocznicę naszego pierwszego spotkania. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twardziel ;), pewnie żona nie czyta forum

Fakt nie czyta. Ale kiedyś powiedziałem mojej żonie, że jeśli przyrównać kobietę do samochodu to ona jest jak kombi. Może nie najpiękniejsza ale praktyczna. Dziś sam się dziwię, że po takim tekście i tak za mnie wyszła. 

 

 

A może to było tak jak z moją żoną? Moja też mi się na początku zupełnie nie podobała. Dopiero po kilkunastu latach...

 

Zaraz wyjaśnię. Z Grażynką chodziłem do przedszkola i nie zwracałem na nią wcale uwagi. Ponownie spotkaliśmy się 8 lat później, w liceum, a po kolejnych trzech latach została moją dziewczyną. :P  Cztery lata później żoną, w ubiegłym roku mieliśmy 35 rocznicę ślubu - a w tym będziemy mieli 55 rocznicę naszego pierwszego spotkania. :lol:

 

Odpowiedzi bym raczej upatrywał w tym, że w obu przypadkach to lata 70-te.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt nie czyta. Ale kiedyś powiedziałem mojej żonie, że jeśli przyrównać kobietę do samochodu to ona jest jak kombi. Może nie najpiękniejsza ale praktyczna. Dziś sam się dziwię, że po takim tekście i tak za mnie wyszła.

 

 

 

Odpowiedzi bym raczej upatrywał w tym, że w obu przypadkach to lata 70-te.

 

 

 

Nie znam Ciebie, ale już Cię lubię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zegarkiem jest jak z moją żoną.  Na początku nawet mi się nie podobał a teraz go uwielbiam.

Wpis zrobił furorę na forum ;). A co do treści, to lepiej że tak jak napisałeś niż miałoby być odwrotnie. :D

A wracając do zegarków, to u mnie klasycznie. 

post-57210-0-65362100-1428307115_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G7bbamlh.jpg

 

150m WR na lany poniedziałek w sam raz ;)


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.