Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Caly czas na reku - wreszcie odpoczynek :)

Ja wiem, że nie w sensie dosłownym, żarcik, heheszki i takie tam.. ale tak patrząc z boku.. czy to już nie przesada?

 

Ja rozumiem jakby ktoś wrzucił fotkę ze spaceru 5km ze swoim czworonożnym przyjacielem i napisał, że odpoczywa. Ale czy stal lepiej lub gorzej wykończona, z kawałkiem szkła, gumy i innych tworzyw wtula się w nadgarstki, uśmiecha w ciągu dnia, a potem odpoczywa?

 

Chyba, że to zdanie mam rozumieć w ten sposob, że wreszcie odpoczynek od AP?

 

Ps. To nie jest atak. Nie mam nic do autora, nie mam nic do AP, po prostu wkradła mi się taka dygresja.. mam wrażenie, że my tu w innym wymiarze się nieraz bujamy. My czyli ja też. Może mam kiepski dzień, a może to tylko zegarki, podobają się lub nie, ale to rzeczy użytkowe o walorze estetycznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz - jak widac kiedy trafia sie zly dzien, to chyba przewrazliwienie daje upust brakowi rozsadku.

Tak - poczynilem skrot myslowy - po calym dniu pracy bede odpoczywac, a poniewaz jak wracam do domu to zdejmuje obraczke, zegarek i takie tam, a pozniej robie sobie kawy, to czekajac na espresso spodobalo mi sie, gdy odlozylem RO na ekspres jak fajnie swiatlo pada na niego - no i fotka padla. Czy jeszcze cos mam wytlumaczyc?

 

ps

wiecej dystansu na przyszlosc :)

 

ps2

a nawet, gdybym slownie potraktowal, iz odpoczynek odnosi sie do calodniowej pracy rotora, to rowniez nie widze w tym nic niestosownego ani glupiego

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy stal lepiej lub gorzej wykończona, z kawałkiem szkła, gumy i innych tworzyw wtula się w nadgarstki, uśmiecha w ciągu dnia, a potem odpoczywa?

 

Moja Orangina, czyli Seiko Orange Monster się do mnie uśmiecha.

Za każdym razem jej ten uśmiech odwzajemniam.

I nie chcę się z tego leczyć :lol:


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz - jak widac kiedy trafia sie zly dzien, to chyba przewrazliwienie daje upust brakowi rozsadku.

Tak - poczynilem skrot myslowy - po calym dniu pracy bede odpoczywac, a poniewaz jak wracam do domu to zdejmuje obraczke, zegarek i takie tam, a pozniej robie sobie kawy, to czekajac na espresso spodobalo mi sie, gdy odlozylem RO na ekspres jak fajnie swiatlo pada na niego - no i fotka padla. Czy jeszcze cos mam wytlumaczyc?

 

ps

wiecej dystansu na przyszlosc :)

 

ps2

a nawet, gdybym slownie potraktowal, iz odpoczynek odnosi sie do calodniowej pracy rotora, to rowniez nie widze w tym nic niestosownego ani glupiego

Jest luz, nic nie trzema tłumaczyć, dystans mam. Cytowałem Twoj post, ale wyrzucam z siebie to co myślę, patrząc bardziej na siebie. W zeszłym roku w marcu zakładałem konto, a teraz co trochę odświeżam, przetrzepuje zegarkowe oferty itd

 

Zmęczenie materiału po prostu

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest luz, nic nie trzema tłumaczyć, dystans mam. Cytowałem Twoj post, ale wyrzucam z siebie to co myślę, patrząc bardziej na siebie. W zeszłym roku w marcu zakładałem konto, a teraz co trochę odświeżam, przetrzepuje zegarkowe oferty itd

 

Zmęczenie materiału po prostu

Spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda. post-59414-1517384176,964_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ktoś wie gdzie podział się Master Yoda?

Mam nadzieję, że nieobecność Marka ma charakter tylko i wyłacznie czasowy...

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Prezes wie, dostał banana do zjedzenia, tylko on ten banan jakiś bardzo długi wydaje się być, że tak długo spożywa ? Tak z miesiąc odległości?" ;)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Prezes wie, dostał banana do zjedzenia, tylko on ten banan jakiś bardzo długi wydaje się być, że tak długo spożywa ? Tak z miesiąc odległości? ;)

Znaczy się nie tylko długi, ale i ciężkostrawny musi być  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Prezes wie, dostał banana do zjedzenia, tylko on ten banan jakiś bardzo długi wydaje się być, że tak długo spożywa ? Tak z miesiąc odległości?" ;)

Jak dla mnie rok dwa idealnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.