Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, WatchSnob27 napisał(-a):

Rolex w Fiacie 😁 szacunek... 

Auto jak auto, zegarek jak zegarek. Jeżdżę autobusem, tramwajem a ostatnio nawet w metrze (u mnie w mieście nie ma metra :( ) ze swoimi wszystkimi zegarkami. Nie mam z tym żadnego problemu. 

 

 

9 godzin temu, Bumcykcyku napisał(-a):

Pewnie to było auto firmowe, a tu wielkie halo 😆

Punto 2003 rok. Wóz Juniora.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

I ja też tak uważam - samochód powinien być droższy od zegarka a nawet całej kolekcji. :) 

Bardzo długo miałem droższy zegarek/droższe zegarki od auta. Nie zwracam na to kompletnie uwagi.

 

Mam zegarki które mi się w danym momencie podobają a zarazem stać mnie na nie. Z samochodami mam identycznie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Bardzo długo miałem droższy zegarek/droższe zegarki od auta. Nie zwracam na to kompletnie uwagi.

 

Mam zegarki które mi się w danym momencie podobają a zarazem stać mnie na nie. Z samochodami mam identycznie. 

Też tak mam, lubię wintage więc tego używam :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 1_Dominik napisał(-a):

CU-DO!

 

dzięki :) tutaj więcej info: 

 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

I ja też tak uważam - samochód powinien być droższy od zegarka a nawet całej kolekcji. :) 

Samochód powinien być droższy od zegarka,a nawet całej kolekcji? Ejże,Kolego!  :)

Po pierwsze,to nie kategoria dla powinności! Po drugie, samochód (wyjąwszy rzadkie okazy aukcyjne) jest fatalnym dobrem rezydualnym. Kupowanie samochodu wprost (bokiem amortyzacja i poleasingowe wykupy) to klasyczne przepalanie pieniędzy.

Piszę to w moim day-dacie, szykując na jutro zegarek podobnej klasy.... przerażony dość potrzebą wyliczania wartości auta jako derywatu wartości kolekcji. Efekt mógłby niejednego z nas zmusić do manifestacji kryzysu wieku średniego😅 właśnie zdałem sobie sprawę,że chyba jestem mało benzynowy. Btw. Zupelnie na marginesie, czy jadę moim autem z zuffenhausen, czy dużym cabrio ze stuttgartu, czy którąś spółkową poobijaną dacią,czuję się absolutnie tak samo. Bez zegarka, bądź w jakimś majtkowcu,czułbym się paskudnie ;)

 

...a punto świetna rzecz. Robilem prawo na jedynce,dwadziescia+ lat temu. Sentyment pozostaje :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę trywalizuję, ale dla mnie różnica między drogim zegarkiem, a drogim samochodem jest taka, że w pierwszym przypadku lubię patrzeć na ładne rzeczy. W drugim przypadku, "rzygam jak patrzę na waszą biedę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdemu według potrzeb, możliwości ku radości.

Tyle w kwestii relacji zegarek - samochód😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 w tej kwestii , samochód to środek do przemieszczania się , niestety od lat 90 niezbędny , w pracy jak i poza nią bo np.  do swego domku na wsi niczym innym nie dojadę  , zegarek mam dla własnej przyjemności i to zasadnicza różnica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.