Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Piękny :rolleyes:  Miałem kiedyś na niego chrapkę, ale ostatecznie kupiłem FC.

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacun:-) Perspektywa mnie zwiodla. Na malego cycora kiedyś bardzo chorowalem:-)

Mały jest za mały, duży o wiele bardziej się przydaje. Od 7 lat noszę go codziennie i nawet sprężyna jeszcze nie pękła. Moim zdaniem jest lepszy od wszystkich Spyderco i Benhmadów razem wziętych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_0685.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku - czyli jednak bransoleta :) Jak oceniasz efekt szczotkowania środkowych ogniw teraz?

Hej! miło,że pytasz-to jest złożona kwestia, więc będzie mały elaborat.

 

Na początku -po założeniu- miałem przez chwilę myśl,że wrócę do standardu,czyli środkowych ogniw na błysk, ale potem zobaczyłem identyczną (wyjąwszy tarczę) Espadę w naszym centrum handlowym i doszedłem do wniosku,że nie dość że wygląda ten błysk nie za elegancko, to już w momencie zakupu jest w (delikatnie mówiąc) umiarkowanym stanie. Miałeś więc rację,że paskudnie i natychmiast  się rysuje. Użytkownicy na forach zachodnich tez zresztą mieli takie doświadczenia i wszyscy przeszli na mat i półmat.

Natomiast miałem wrażenie,że jest jakoś tak jednolicie smutno (tzn. zrobione tak porządnie i fabrycznie ,że aż za bardzo :D )  ale kilka razy przetarłem zwykłą! szmatką z mikrofibry i jest cudnie. Albo więc wykończenie śr.ogniw złapało minimum światła,doczyściło się i pięknie się dopasowało, albo ( co równie możliwe)  po prostu się przyzwyczaiłem. :) Tak,czy owak lepiej być nie może.

 

Zresztą,przyzwyczaiłem się do tego zegara do tego stopnia,że dziś przeleciał się ze mną rano do Brukseli.  Pomimo,że na spotkania musiałem włożyć typowego garniturowe Portofino.

 

p.s. Pasek wykorzystałem do vintage'owego granatowego JLC z lat 70. ( pokażę niedługo)  natomiast gdyby był Ci do jakiegoś projektu bardzo potrzebny, to jestem gotów po koleżeńsku zwrócić. Bo Espada ewidentnie zostanie na TEJ bransolecie. Pozdrowienia!

Edytowane przez Trollix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś "innego" :D

Niezły z niego oryginał :) Co go napędza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.