Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam spędzać czas z młodą, ale jest ok że poleciała na kilka dni do rodziny - ależ tu teraz jest święty spokój, nikt non stop nie gada! :)

No to teraz możesz cały czas żonie poświęcić..... :D  ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

10382138_715531121827059_479389571852152

 

 

trudno się nie oprzeć...i nie zgodzić że jest ok

 

kqnv.jpg

 

co nie znaczy że tematu nie można bardziej rozwinąć ...kolekcjonersko  :D

 

vg3a.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam - jest bardzo bo dzisiaj wróciłem z urlopu! Ktoś tęsknił ??? :):)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10363389_10152488377872744_4036531582949

Z pieprzeniem nie należy przesadzać- wiem ,bo taką mam pracę ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam czasu forum poczytać :) a co dopiero film jakiś obejrzeć - za kilka dni wchodzi do kin kolejny film, na którym można się totalnie wyluzować i cieszyć się efektami specjalnymi :) - planuję się wybrać.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam czasu forum poczytać :) a co dopiero film jakiś obejrzeć - za kilka dni wchodzi do kin kolejny film, na którym można się totalnie wyluzować i cieszyć się efektami specjalnymi :) - planuję się wybrać.

Ale pamiętaj Krystian że ja tęskniłem.. :D

Strach teraz z Tobą pisać[polityk] a nóż ktoś nagrywa? :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę pamiętał - oczywiście że będę :)

Strachu nie mam - szuwarowo - bagiennych działaczy nie opłaca się nagrywać! Komu by się chciało słuchać "co by było gdyby został .... " zamiast "chcę dymisji Ministra Finansów"  :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę pamiętał - oczywiście że będę :)

Strachu nie mam - szuwarowo - bagiennych działaczy nie opłaca się nagrywać! Komu by się chciało słuchać "co by było gdyby został .... " zamiast "chcę dymisji Ministra Finansów"  :)

Wypoczęty?-sam mam zamiar w tym roku spróbować co znaczy nic nie robić :D

Choć pewnie ciężko będzie,mimo emerytury pracuję ....więcej :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak! Wypoczęty i nawet pogodę miałem inną niż zapowiadano - inną na plus! Z powiadanych 2 dni deszczu - miałem raptem 6 godzin ulewy :)

Jakby ktoś szukam fajnego miejsca nad naszym morzem gdzie można spokojnie pojechać z dzieciakami to znalazłem fajne miejsce. Piszcie na PW :)

 

Polecam nic nie robienie - choć najlepiej być wtedy rentierem :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak! Wypoczęty i nawet pogodę miałem inną niż zapowiadano - inną na plus! Z powiadanych 2 dni deszczu - miałem raptem 6 godzin ulewy :)

Jakby ktoś szukam fajnego miejsca nad naszym morzem gdzie można spokojnie pojechać z dzieciakami to znalazłem fajne miejsce. Piszcie na PW :)

 

Polecam nic nie robienie - choć najlepiej być wtedy rentierem :)

PW  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciiii...

A to dla ?

post-6402-0-85525600-1403558215.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko odpowiadam na Twoje natrętne komentarze pod niemal każdym moim wpisem. Przykro się czyta, kiedy dorosły (przynajmniej formalnie) człowiek, na forum dla miłośników zegarków, proponuje bijatykę i posuwa się do uwag o rodzinie, etc. Dlatego z mojej strony kontynuacji już nie będzie, a na koniec proponuję (jakżeby inaczej) ;) jeszcze jedną mądrą myśl (choć tak się przed nimi wzbraniasz): "Dar mądrości - to przede wszystkim umiejętność panowania nad swoją głupotą." EOT.

To i ja zacytuję [bo widzę że lubisz] "daj głupiemu tysiąc rozumów ,a on i tak swojego uzyje..."-przysłowie arabskie.

 

I jaką bijatykę?- chciałem sprawdzić tylko czy bez internetu jesteś też taki "rzutki"

A ten Twój "bąk"?,myślisz że jestem głupi?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z OSTATNIEJ CHWILI!!! Premier właśnie zapowiedział koniec z karaniem mandatami kierowców przekraczających prędkość i zidentyfikowanych przy pomocy fotoradaru!!! Surowo karani będą natomiast ci, którzy bez ich zgody robią im zdjęcia!!! ;)

 

To jest bardzo okej, prawda? ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dwa fotoradary w marcu cyknęły zdjęcia i jeszcze nic nie przyszło, może mi teraz darują.  :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK bo życie jest w sumie spoko :) piękny wieczór, może jakiś film dla relaksu jest spoko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK bo życie jest w sumie spoko :) piękny wieczór, może jakiś film dla relaksu jest spoko :)

Mamy teraz MŚ a Ty film  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj jestem zmuszony do swojego syna zwracać się per panie magistrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.