Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

To w ogóle nie ma porównania, skóry które stosuje Meermin pochodzą z najlepszych francuskich garbarni, są bardzo wysokiej jakości, 2, 3 klasy wyżej od B. Co do rozmiaru to Meermin ma tak pochrzanioną rozmiarówkę że nie zdecydowałbym się na zakup online bez tygodnia spędzonego na analizie różnych kopyt i modeli na forach.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w ogóle nie ma porównania, skóry które stosuje Meermin pochodzą z najlepszych francuskich garbarni, są bardzo wysokiej jakości, 2, 3 klasy wyżej od B. Co do rozmiaru to Meermin ma tak pochrzanioną rozmiarówkę że nie zdecydowałbym się na zakup online bez tygodnia spędzonego na analizie różnych kopyt i modeli na forach.

 

Dzięki za opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w ogóle nie ma porównania, skóry które stosuje Meermin pochodzą z najlepszych francuskich garbarni, są bardzo wysokiej jakości, 2, 3 klasy wyżej od B. Co do rozmiaru to Meermin ma tak pochrzanioną rozmiarówkę że nie zdecydowałbym się na zakup online bez tygodnia spędzonego na analizie różnych kopyt i modeli na forach.

 

Także boję się kupować ich wyrobów online . Może taka rozszerzona prezentacja skłoni firmę Meermin do szerszego otworzenia się na rynek PL . Ceny mają skalkulowane na całkiem rozsądnym poziomie jak na GYW . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych forumowiczów użytkuje na co dzień buty bokserskie/zapaśnicze np Adidas Havoc ? Jakie wrażenia? Widzą mi się, bo mają "klimatyzację" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już odgrzebane.

To takie zamówiłem. Made in USA. Ciekawe czy jest jakaś różnica...

 

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Hej, jaki to model NB?

Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytuj zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Hej, jaki to model NB?

Nie cytuj zdjęć! :P

 

ML1978CR

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję. Za uwagę Szanownego moda także ;)

Zapytam inaczej: rozglądam się za jakimiś butami w stylu sportowym na wiosnę/lato, w których mogę przychodzić do pracy do biura. Przeważnie ubieram się w stylu casual (chinosy/jeansy/koszula/polo/marynarka) Wiek 41 wiosen, czyli poważny człowiek ;)

Mam mętlik w głowie od nadmiaru obuwia w sieci, tym bardziej że o ile obuwie eleganckie ogarniam, to sportowe nie bardzo

Edytowane przez Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj ofertę Skechers. Mają też buty, które pasują do koszuli. Turbo lekkie, genialna podeszwa. Mam w domu w sumie 3 pary (2 moje, 1 kobity) oboje sobie bardzo chwalimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych forumowiczów użytkuje na co dzień buty bokserskie/zapaśnicze np Adidas Havoc ? Jakie wrażenia? Widzą mi się, bo mają "klimatyzację" ;)

Na co dzień? W tym się nie da chodzić. Ja nawet na treningu nie dałem rady w bokserskich Adidasach, strasznie niewygodne. Wolałem Asicsy zapaśnicze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję. Za uwagę Szanownego moda także ;)

Zapytam inaczej: rozglądam się za jakimiś butami w stylu sportowym na wiosnę/lato, w których mogę przychodzić do pracy do biura. Przeważnie ubieram się w stylu casual (chinosy/jeansy/koszula/polo/marynarka) Wiek 41 wiosen, czyli poważny człowiek ;)

Mam mętlik w głowie od nadmiaru obuwia w sieci, tym bardziej że o ile obuwie eleganckie ogarniam, to sportowe nie bardzo

Adidas Stan Smith, najlepiej białe

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z adidasa to zobacz jeszcze gazelle.

 

Z nike cortez ale to nie kazdemu sie podoba i nie kazdy lubi.  


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Flyknit Racer i Air Jordan 1 Retro High Flyknit dla mnie sa super na lato. Jedyny problem czasem w aucie, nie mozna przesadzic z klima na nogi bo wieje po stopach :lol:

 

 

Air Jordan 1 Retro High Flyknit raczej ciężko do dostania widzę (długość stopy 29,5-30 cm czyli pewnie jakieś 44-46 w zależności od rozmiarówki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt ja mialem farta i trafilem w outlecie na dobrej pomocji. W nike 30cm to 12us rozmiar 46, dokladnie mój rozmiar ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hogg

Scarosso ma bardzo ładne eleganckie jak i casualowe.

Cena? Odpowiada jakości.

Mają też przeceny więc news letter się przydaje choć oderty wysyłają dość często.

 

Mam od nich extrawaganckie tassel loafers (dobra jakość i dopracowanie detali) i mam zamiar kupić casualowe ale poczekam na przeceny.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Cortezy bomba! Żona twierdzi, że ortobuty i ohyda, ale... ja lubię look lat 80-tych ;) Strasznie wpadły w oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie takie  kupiłem - SOLOVAIR SOL10 Black Commando yellow stitching

post-100173-0-46202600-1558188680_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozsądny kompromis na nadchodzące lato

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem/mam, bardzo wygodne. Brudzą się fest i trochę "grzeją" ale i tak są fajowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł
Przeprowadzka mi się szykuje. 

Przeglądam buty bo mnie Żonka od szafiarek zaczęła wyzywać (sumując mam więcej par...)
 
Największy sentyment - Belleville 790: 11 rok już ze sobą ;)
Nie robię już w nich tylu kilometrów co dawniej, bo wygodniejsze :) buty na szlaki biorę.
Najpierw podstawowy but wszędzie, później tylko na wyrypy, później wymieniłem podeszwę i przeszły od kategorii "robocze."
Od dwóch lat jako gumiaki na działkę - nadal trzymają wodoszczelność, nadal trzymają integralność, choć już powoli na zagięciach przy palcach pękają. Jak wiem, że będzie ciężka rąbanka w polu, lesie, błocie, piachu to idą do roboty:
Nh7Pn27.jpg
 
r3QPFTd.jpg
 
Jak zajadę, to chyba kupię kolejną parę, z tego cholernego sentymentu :)

Edytowane przez porcelanowy

porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra testuję taki zestaw. Lepiej dla nich, żeby się sprawdziły.

post-1617-0-61280300-1558713616_thumb.jpg


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.