Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi


Chyba jednak fake bo literówki

Z literówek też się nie muszą nikomu tłumaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.10.2022 o 23:45, beniowski napisał(-a):

 A może podwawelską im przyniósł? Albo pizzę 😆?


prędzej podzieliłbym się whisky niż dobrowolnie jedzeniem 😁

 

W dniu 19.10.2022 o 00:31, Just1MoreWatch napisał(-a):

Zaliczki w wysokości 10% były na zegarki o wartości ponad 100k jeśli dobrze pamiętam.

 
Wiem

że oftopic bo mamy osobny temat na to 😁


w rozmowie ze mną nie mówili o cenie „x” powyżej lub poniżej której  pobierają / nie pobierają.


Sytuacja odnośnie zaliczki była nazwijmy to „około zakupowa”

- oglądałem  i przymierzałem inne rolki, 

- a to jakaś biżuteria dla żony która była tam ze mną, 

- jednocześnie odbierałem  Tudora 

i tak w natłoku sytuacyjnym padło hasło zaliczki. (Około 8-10% w odniesieniu do tego na co się zapisywałem)

- Ostatecznie i tak zmieniali zdanie / politykę 🙂
 

14 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Eee tam. Jakbyś poczytał wpisy swojego proboszcza w jego parafialnym pamiętniku o sobie i swoich najbliższych, to dopiero by ci się włos na głowie postawił. 


Pomijając  już kwestie około zegarkowe to w punkt 😎
 

3 godziny temu, Bugs napisał(-a):

Fake or not?

80427df3dc81363b068898f9e975a958.jpg


fake chociaż w wolnym momencie można za tym pogooglać i sprawdzić info 🙂

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, SPS napisał(-a):


prędzej podzieliłbym się whisky niż dobrowolnie jedzeniem 😁

 


 

Ty byś sie whisky podzielił, ja uhm. 😂😂😂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Kiedyś oddałem zegarek na serwis do jednego z najlepszych zegarmistrzów w kraju. Zapytałem, czy jak będzie go składał to czy może logowane szkło osadzić tak aby logo było pionowo, a nie jak wypadnie. Powiedział, że tak, ale że nawet w fabryce nie zwracali na to uwagi. Odebrałem na szybko zegarek. W domu chciałem założyć na rękę, a tam taka etykieta. 
 
8XJxiuo.jpg.9d05962bb6b1d1ce7c7024d8a67d9d27.jpg
 

Jeszcze „pedant” bym zrozumiał, ale ten wykrzyknik Cię pogrążył

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Bugs napisał(-a):

Fake or not?

80427df3dc81363b068898f9e975a958.jpg


Ale bzdura. 
Ludziska mają czas się bawić i robić darmową reklamę. 
I znowu specjaliści analitycy Rolex, 

wsadzą to na marketing Rolexa. 
😂😂😂


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, memento mori napisał(-a):

 

Kiedyś oddałem zegarek na serwis do jednego z najlepszych zegarmistrzów w kraju. Zapytałem, czy jak będzie go składał to czy może logowane szkło osadzić tak aby logo było pionowo, a nie jak wypadnie. Powiedział, że tak, ale że nawet w fabryce nie zwracali na to uwagi. Odebrałem na szybko zegarek. W domu chciałem założyć na rękę, a tam taka etykieta. 😜

 

8XJxiuo.jpg.9d05962bb6b1d1ce7c7024d8a67d9d27.jpg

 

To jakiś starszy zegarmistrz musiał być. Młodszy napisałby „OCD” i myślałbyś że to symbol usługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Kiedyś oddałem zegarek na serwis do jednego z najlepszych zegarmistrzów w kraju. Zapytałem, czy jak będzie go składał to czy może logowane szkło osadzić tak aby logo było pionowo, a nie jak wypadnie. Powiedział, że tak, ale że nawet w fabryce nie zwracali na to uwagi. Odebrałem na szybko zegarek. W domu chciałem założyć na rękę, a tam taka etykieta. 
 
8XJxiuo.jpg.9d05962bb6b1d1ce7c7024d8a67d9d27.jpg
 

A te rysy na deklu to sprawka jednego z najlepszych zegarmistrzów, czy kogoś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, desmo napisał(-a):

To jakiś starszy zegarmistrz musiał być. Młodszy napisałby „OCD” i myślałbyś że to symbol usługi.

Obstawiałbym raczej BOOMER ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegarek, ale problem w tym, że reszta kolekcji się kurzy… Chyba czas na konsolidację.

C08EEA1F-A678-4B04-835F-0E9A2C82D2BD.jpeg

5 godzin temu, memento mori napisał(-a):

 

Kiedyś oddałem zegarek na serwis do jednego z najlepszych zegarmistrzów w kraju. Zapytałem, czy jak będzie go składał to czy może logowane szkło osadzić tak aby logo było pionowo, a nie jak wypadnie. Powiedział, że tak, ale że nawet w fabryce nie zwracali na to uwagi. Odebrałem na szybko zegarek. W domu chciałem założyć na rękę, a tam taka etykieta. 😜

 

8XJxiuo.jpg.9d05962bb6b1d1ce7c7024d8a67d9d27.jpg

 

Inaczej by nie wypadało. 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, desmo napisał(-a):

To jakiś starszy zegarmistrz musiał być. Młodszy napisałby „OCD” i myślałbyś że to symbol usługi.

 

To był syn starszego zegarmistrza.

 

15 godzin temu, machlo napisał(-a):


A te rysy na deklu to sprawka jednego z najlepszych zegarmistrzów, czy kogoś innego?

 

Taki już był w dniu zakupu.

 

14 godzin temu, Valygaar napisał(-a):

Obstawiałbym raczej BOOMER ;)

 

Około 40tki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian masz poprzedniego Suba


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.10.2022 o 17:58, memento mori napisał(-a):

 oddałem zegarek na serwis do jednego z najlepszych zegarmistrzów w kraju.

 

Czyli kogo?


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tomekr89 napisał(-a):

Czyli kogo?

Pewnie p.Jarek😁

Jarek-Chłopaki-do-wzięcia-3-1024x578.jpg

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krystian masz poprzedniego Suba

Nigdy nie miałem, bo dla mnie ze swoimi proporcjami jest beznadziejny.
Widziałem i przymierzałem wielokrotnie, nawet jakiś czas był u mnie egzemplarz kolegi, ale dla mnie ta dysproporcja między grubą kopertą, a zwężaną bransoletą całkowicie go wyklucza.
Natomiast nowy Submariner jest jak dla mnie świetnie dopracowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Krystian napisał(-a):


Nigdy nie miałem, bo dla mnie ze swoimi proporcjami jest beznadziejny.
Widziałem i przymierzałem wielokrotnie, nawet jakiś czas był u mnie egzemplarz kolegi, ale dla mnie ta dysproporcja między grubą kopertą, a zwężaną bransoletą całkowicie go wyklucza.
Natomiast nowy Submariner jest jak dla mnie świetnie dopracowany.

Też mam nowego, ale właśnie ze względu na szeroką bransoletę leży gorzej. A Tobie pewnie chodziło o szeroką kopertę, bo gruby to on nie jest, a przynajmniej nie jest grubszy niż nowy. Generalnie, suby są brzydkie, jak większość rolexów, ale użytkowo  - mistrzostwo świata, nie do zajechania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też mam nowego, ale właśnie ze względu na szeroką bransoletę leży gorzej. A Tobie pewnie chodziło o szeroką kopertę, bo gruby to on nie jest, a przynajmniej nie jest grubszy niż nowy. Generalnie, suby są brzydkie, jak większość rolexów, ale użytkowo  - mistrzostwo świata, nie do zajechania.

Chodzi mi o dysproporcję między uszami/uchami, a bransoletą. Koperta 40mm jest opasła przy tej bransolecie. Co do leżenia na nadgarstku to pewnie masz zastrzeżenia nie do samej bransolety, ale do zapięcia (takie zastrzeżenia mają moi koledzy). U mnie leży idealnie ta bransoleta z zapięciem mimo małego nadgarstka. Tak czy inaczej, gdybym miał wybór stary SUB za pół ceny vs. nowy w normalnej, nawet przez chwilę bym się nie zastanawiał i wybrał nowego.
Wiadomo, że wszystko kwestia gustu i tak jak Mario jest zakochany w Batmanie, tak u mnie ten zegarek nie ma żadnego startu do Pepsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim nadgarstku 6-cio cyfrowy Sub 40 leżał przyzwoicie, ale potrafił czasami polatać na nadgarstku. Nowy 41 z szerszą bransoletą trzyma się zdecydowanie lepiej.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Krystian napisał(-a):


Chodzi mi o dysproporcję między uszami/uchami, a bransoletą. Koperta 40mm jest opasła przy tej bransolecie. Co do leżenia na nadgarstku to pewnie masz zastrzeżenia nie do samej bransolety, ale do zapięcia (takie zastrzeżenia mają moi koledzy). U mnie leży idealnie ta bransoleta z zapięciem mimo małego nadgarstka. Tak czy inaczej, gdybym miał wybór stary SUB za pół ceny vs. nowy w normalnej, nawet przez chwilę bym się nie zastanawiał i wybrał nowego.
Wiadomo, że wszystko kwestia gustu i tak jak Mario jest zakochany w Batmanie, tak u mnie ten zegarek nie ma żadnego startu do Pepsi emoji2371.png

Małe sprostowanie, nie o zapięcie tu chodzi, ale właśnie o szerokość bransy, może w połączeniu z inną kopertą, to są niuanse. Jak dla mnie starszy leży lepiej i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do bransolet w GMT - po dłuższym użytkowaniu jednoznacznie stwierdzam, że Oyster daje większy komfort niż Jubilee. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zapięcie od poprzedniego Suba da się założyć do bransolety GMT️ 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.