Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
kkwpk

Formuła1

Recommended Posts

Abstrahując od umiejętności i talentu to, ile szczęścia ma Hamilton jest nieprawdopodobne - czerwona flaga przyszła w najlepszym możliwym dla niego momencie. Nie lubię go ale podziwiam walkę do końca. Szkoda Pereza, mega pech (znów), chyba po serii problemów za bardzo chciał. No i fajnie widzieć Lando na podium (szkoda, że nie na 2 miejscu) i Ferrari włączające się znów do walki. Jeśli nie zabiją psychicznie Sainza będą z niego mieć pociechę :)

Tak to jest, jak wygra nie ten co powinien.

PR Mercedesa pewnie pełen ochów i achów, niestety korpobullshit nie przykryje prawdziwych realiów:

image.png.002c25ef208d01853ef0c2b0f6081cdc.png

Nooooo, niespodzianka na koniec Q3.

A Max specjalnie na Monako dostał adekwatny zegarek. ;)

Będzie ciekawie jutro… zobaczymy.

Ferrari dało d**y z tą skrzynią 
Im więcej od nich można by oczekiwac po kwalifikacjach, tym większy jest impet pogrążenia kolejnej szansy

Ferrari jak Ferrari ale co się odstawiło w boksie Mercedesa z Botasem 

W Ferrari zaraz zacznie się bratobójcza walka bo Sainz szybko się uczy i nie będzie chciał grać drugich skrzypiec a to Leclerc ma długoletni kontrakt. Bottas dla mnie wie już, że wylatuje i stąd hardość wobec Hamiltona i zespołu, będzie się działo :)

Najnudniejszy wyścig w Monaco ever.  ZERO walki i wyprzedzania jako efekt jazdy.  Najciekawszym momentem wyścigu było kuriozalne machanie flagą przez S.Wiliams na koniec.  Nuda, panie, nuda.

Tor w Monako jest taki sam od lat a rozmiar auta - no cóż…

A261B25A-0390-4948-90C1-70D74AE7064D.thumb.jpeg.8078237674100aaf818045cb45909e1f.jpeg

Jak odnieść rozmiar ostatnich spaślaków F1 do innych serii wyścigowych robi się jeszcze ciekawiej:

ADB42094-2884-4689-8C81-2BE98EFD2A5A.thumb.png.96e33c6196fea03534497e53b57ac964.png

Na nowych, super szerokich torach nie ma bardzo dużo miejsca a na tych starszych to już niestety w ogóle.

Do tego charakterystyka toru w Monako nie sprzyja wyprzedzaniu, pamiętasz Ricciardo po awarii ERSa?

Czy w stawce kierowców F1 jest większa maruda od Hamiltona? 
Tyle co ten gość płacze do słuchawki i narzeka, to głowa mała. Nie pytam złośliwie, F1 interesuje się "średnio" ale nawet moja panna to zauważyła.

Guest fidelio

Szkoda, szkoda, szkoda Maxa....

Szkoda, szkoda, szkoda Maxa....

Guest fidelio

Nie wierzę w to, co przed chwilą zobaczyłem 😱😱😱

Nie wierzę w to, co przed chwilą zobaczyłem 😱😱😱

Ciekawy wyścig, a szczególnie zakończenie 😜

Dlaczego czasami po wprowadzeniu SC boxy są zamykane, a czasami są zamykane dopiero jak skorzysta ze zjazdu do boxu Hamilton?

Właśnie skończyłem oglądać, bo na żywo nie miałem jak. Jaka końcówka! Najpierw załamka, a później taka euforia, że szok. :D

Guest fidelio
13 minut temu, brz napisał(-a):

Właśnie skończyłem oglądać, bo na żywo nie miałem jak. Jaka końcówka! Najpierw załamka, a później taka euforia, że szok. :D

W sensie kibic Hamiltona? 🤔

Guest fidelio
4 minuty temu, brz napisał(-a):

Chyba Ty. :D

Zgadza się 😉

6 godzin temu, Keniutek napisał(-a):

Czy w stawce kierowców F1 jest większa maruda od Hamiltona? 
Tyle co ten gość płacze do słuchawki i narzeka, to głowa mała. Nie pytam złośliwie, F1 interesuje się "średnio" ale nawet moja panna to zauważyła.

Nie ma. 

Do niedawna był Tsunoda, ale go przeprowadzili przymusem do Włoch, by nad nim pracować.

Nad Hamiltonem nikt nie śmie pracować, bo się obrazi i co potem?

Najlepsze komentarze powyścigowe szefa Mercedesa:

6 czerwca Baku: Toto Wolff: To nie był błąd Hamiltona (słynny palec)

23 maja Monaco: Toto Wolff: To był bład Bottasa ("słynna" nakrętka)

Wolf to już nawet nie udaje, że jeździ w tym sezonie po Bottasie jak po łysej kobyle.

A sam wyścig..no cóż, grzechem byłoby nie powiedzieć, że restart wynagrodził mi to co się wydarzyło przed

Trochę się Ham podpalił. Na kilka chwil przed restartem uzgodnili z Toto, że to maraton a nie sprint, a widać było ewidentnie, że byłoby gorąco w pierwszym zakręcie gdyby hamulce zadziałały jak trzeba.

Perez też nie miał lekko, problemy z hydrauliką i brak możliwości dobrego rozgrzania opon. Pewnie było to m.in. powodem gorszej przyczepności i słabszego startu.

Cześć. 

Pamiętam ktoś może ile kosztuje bilet na  Hungaroring na piątek? 

Będę tego dnia na Węgrzech i zastanawiam się czy warto nadrobić  kilometrów i obejrzeć pierwszy trening.  A nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy dostanę bilet w kasie i za ile. 

Dzięki za pomoc 🙂

Pozdrawiam

Roman