Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, dziadek napisał(-a):

:)

 

 

11062545_922897047732444_3671706520038137_n.jpg

Jasne, choć jeżeli wyroki sądu doczesnego są zgodne z moim stanowiskiem (ogromna większość), to wolę być stary, nudny, brzydki i gorzej ubrany, w dodatku z niemodną fryzurą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, -mrovka- napisał(-a):

 

nie wiem jak z nadcisnieniem ale...

 

z ponad 10 lat temu miałem zapalenie zatok - zeżarłem całe opakowanie na to schorzenie i od tego czasu mam cisze i spokój :P

Także moze być coś na rzeczy :P

 

Rozumiem. A czy zapalenie zatok może nawrócić..? Czy jest w ogóle możliwe, że będziesz musiał zeżreć jeszcze jedno opakowanie..?

2 minuty temu, gszydlowsky napisał(-a):

To dlatego niektórzy dostali całą fiolkę ? 😆

 

Mógłbyś mi ten (jak widać) przezabawny żart objaśnić? Bardzo proszę.  :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Rozumiem. A czy zapalenie zatok może nawrócić..? Czy jest w ogóle możliwe, że będziesz musiał zeżreć jeszcze jedno opakowanie..?

 

Tak..jak masz przegrode nosową  kształcie litery ''s'' od 3 dekad... to tak, moze to schorzenie wracać dość często :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, -mrovka- napisał(-a):

 

Tak..jak masz przegrode nosową  kształcie litery ''s'' od 3 dekad... to tak, moze to schorzenie wracać dość często :P

 

Ojej! Czyli może się okazać, że zeżresz w życiu nawet więcej niż tylko jeszcze jedno opakowanie..? 😮


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Mógłbyś mi ten (jak widać) przezabawny żart objaśnić? Bardzo proszę.  :)

To może opowiem inny ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
13 godzin temu, Bugs napisał(-a):

@Ritter, właściwie to masz rację - ja i moi najbliżsi jesteśmy w pełni zaszczepieni, pracy w branży nie zabraknie, co najwyżej przejściowo będzie jej znowu więcej niż zwykle.

Ktoś umrze, ktoś zbankrutuje ale nikt nie broni dobrze zrozumieć albo wybrać inaczej, poza tym czy nie warto się poświęcić dla wolności?

Czekam tylko kiedy ludzie zrozumieją pewne mechanizmy i zamiast antyszczepów-podpalaczy pojawią się bojówki bezrobotnych restauratorów i hotelarzy spuszczające łomot sceptykom dzięki którym są na zasiłku ;) 

Ludzie umierali/ bankrutowali, umierają/bankrutują i będą w przyszłości umierali/bankrutowali . Na podstawie doświadczeń można oszacować, że w przypadku dużej katastrofy gdy uda się uratować 80% z możliwych to jest to dobry wynik. Nie wymagajmy od siebie cudów.

 

Skoro górnicy mogą się przebranżowić to tym bardziej restauratorzy i hotelarze. Jest tyle wakatów w dobrze płatnym np. IT to jaki problem? Jak odróżnią niezaszczepionych od zaszczepionych pojęcia nie mam dlatego nie przewiduję, niestety, żadnych widowiskowych a wartych obejrzenia "ustawek" :) . Czyż mutacja Beta nie miała polskiej inauguracji na Krupówkach "Miłość, miłość w Zakopanem... "?!
Według mnie dopiero nadchodzą złe czasy dla branż rozrywkowej i związanej z wypoczynkiem. Na dłuższą metę obecny standard życia jest nie do utrzymania. Wyjątki zawsze są ale nie będzie to zbyt wielka grupa a to masowość czyni z turystyki i wypoczynku intratne przedsięwzięcie.

 

Dlatego wersja rzeczywistości, w której Delta i następne litery nie sieje postrachu zbytnio nie odbiega od wersji, w której sieje. I podobnie dla zaszczepionych jak i niezaszczepionych to jest taki sam kanał. Ta epidemia nie ma epilogu wspaniałym aktem strzelistym z chwalebnym poziomem wyszczepienia 100% a jest ciągnącym się procesem.
Ludzie po całości, społecznie odwykli od realiów i w ich obliczu zachowują się jak dzieci, irracjonalnie przekonani, że są niezniszczalni bo się zaszczepili albo jak twierdzą to nic takiego :) , na końcu i tak ktoś ich wyciągnie z tego kanału w którym tkwią a później będzie po staremu i mamusia da kaszki :) . Obawiam się, że w tej wersji rzeczywistości tak nie będzie.
To w sposobie postrzegania realiów jest główny problem a nie w poziomie wyszczepienia, bezpieczeństwa oraz skuteczności szczepionek i innych skomplikowanych, intelektualnie niedostępnych im zawiłości. Gdyby poziom realizmu był jako tako skorelowany z rzeczywistością pod punktami szczepień stałyby kolejki a nie stoją.

 

 

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Ritter napisał(-a):

Skoro górnicy mogą się przebranżowić to tym bardziej restauratorzy i hotelarze. Jest tyle wakatów w dobrze płatnym np. IT to jaki problem? 

Idę w IT od przyszłego tygodnia. Gdzie można zrobić porządny weekendowy kurs kodowania online tanio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ritter - tylko że praca w restauracji i hotelarstwie to w 80% praca z powołania i z miłosci tej profesjii

Coś jak nauczyciele, lekarze, strażacy itp

 

Ciężko będzie im się ot tak przebranżowić.

 

A czepiając się COV19 - na świecie są naprawde gorsze choroby które zbierają większe żniwo i nikt tak nie szaleje.

To mnie zastanawia.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
17 minut temu, beniowski napisał(-a):

Idę w IT od przyszłego tygodnia. Gdzie można zrobić porządny weekendowy kurs kodowania online tanio?

Jak to gdzie?! W Internecie rzecz jasna :) , najpierw wbijasz na grupę wsparcia FB a potem masz już grono przyjaciół i obserwujących, którzy na pewno dobrze cię pokierują. Jeżeli byłeś/jesteś operatorem kombajnu górniczego to proponowałbym raczej bazy danych a jak taśmociągu to szeroko pojęte krypto. Tam jest dużo łańcuchów to doświadczenie z kopalni jak znalazł.

 

Na początek, zupełnie serio, zacznij cokolwiek robić w tym kierunku. Nowych umiejętności wartych cokolwiek nie nabywa się w weekend. Tym bardziej solidnych umiejętności programowania.

Istnieje coś takiego, szkoda że nie w Polsce, jak kształcenie ustawiczne. Jako, że jestem tępy mi to zajmuje ~2h dziennie, co dziennie.

 

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój to myślenia też mnie zastanawia. Ale...

826518709_FireShotCapture144-Obrazkowo_pl-najlepszememydemotywatorymotywatoryobrazkigif_-obrazkowo_pl.jpg.5a26a087844d7bc46e6351eb72c64d66.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarant - wspomniałeś o wzw

Zaintewresowałeś sie tym, jak można się nim zaraźić ? Łatwiej niż grypą i łatwiej niż hiv

Czy ktoś znalał sie w publiczej ubikacjii gdzie była odkażana po kazdym uzyciu ? własnie np po to by nie złapać wzw ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, -mrovka- napisał(-a):

Ritter - tylko że praca w restauracji i hotelarstwie to w 80% praca z powołania i z miłosci tej profesjii

Coś jak nauczyciele, lekarze, strażacy itp

 

Ciężko będzie im się ot tak przebranżowić.

 

A czepiając się COV19 - na świecie są naprawde gorsze choroby które zbierają większe żniwo i nikt tak nie szaleje.

To mnie zastanawia.

 

 

 

 

Rozumiem. Przejdźmy do raka szyjki macicy. Dlaczego nie spotyka mężczyzn?  Kto za tym stoi?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, -mrovka- napisał(-a):

Stoi za tym płeć

Nie to spisek przeci płci :)

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
13 minut temu, -mrovka- napisał(-a):

A czepiając się COV19 - na świecie są naprawde gorsze choroby które zbierają większe żniwo i nikt tak nie szaleje.

To mnie zastanawia.

Dla ciebie jak każdego choroba np. epidemia COVID19 nie jest jakimś statystycznym bytem o średniej śmiertelności np. 2.5% ale problemem zero-jedynkowym. Zacznij od czegoś prostszego czyli względnego bezpieczeństwa przeciw  COVID19, podpowiem, zapewnionego dzięki szczepionce. Potem możesz ruszać np. do Afryki jako wolontariusz w walce z Ebolą. Jak przeżyjesz i wrócisz Twoje doświadczenia będą bardzo cenne a podejście do pewnych spraw nieco inne jak obecnie prezentujesz.

 

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze tarant ze zrozumiales swoje nie potrzebne zarty i skasowałeś grafike na która odpowiedziałem.

Dobrze być moderatorem - można mieć błyszczącą zbroje przez cały dzień

 

Panowie - gdyby nie zmiana definicji czym jest pandemia przez WHO kilka lat temu, to o covidzie moglibyśie wogóle nie usłyszeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Tarant nadaje się na moda, jak ja na modelkę Victoria Secrets. Ale nie ma podobno lepszych opcji. Więc musimy znosić jego niewątpliwe braki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, -mrovka- napisał(-a):

Widze tarant ze zrozumiales swoje nie potrzebne zarty i skasowałeś grafike na która odpowiedziałem.

Dobrze być moderatorem - można mieć błyszczącą zbroje przez cały dzień

 

Panowie - gdyby nie zmiana definicji czym jest pandemia przez WHO kilka lat temu, to o covidzie moglibyśie wogóle nie usłyszeć

 

Proszę, przywróciłem.

15 minut temu, szuwi napisał(-a):

Kolega Tarant nadaje się na moda, jak ja na modelkę Victoria Secrets. Ale nie ma podobno lepszych opcji. Więc musimy znosić jego niewątpliwe braki. 

 

A Ty jak na czopek. Ale nie ma innych opcji. Jesteś, gdzie jesteś. :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie, że macie jakieś 99% szans, że nie umrzecie na raka, ale na wszelki wypadek zmuśmy wszystkich do chemioterapii... tak profilaktycznie...


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, tarant napisał(-a):

 

Proszę, przywróciłem.

 

A Ty jak na czopek. Ale nie ma innych opcji. Jesteś, gdzie jesteś. :)

Kolego, ja nie pełnię funkcji, więc bujaj się. Ty masz blachę, więc zachowuj się i świeć przykładem. Pewnie znowu dasz mi bana - jak wcześniej. Dla mnie nie prezentujesz wartości, których można oczekiwać po modzie na forum fanów zegarków. Nic nie wnosisz do wartości merytorycznej forum i obrażasz innych użytkowników. Wstydź się. Mój post pewnie zniknie,zanim inni go zobaczą (historia zna takie sytuacje), a ja będę zbanowany i się nie będę mogł bronić. 

 

Dodam jeszcze, że wiem, że masz wiedzę na temat zegarów i zegarków, której ja nigdy nie będę mieć, ale to nie sankcjonuje Twojegi braku kultury. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie dostałeś bana ode mnie (sprawdziłem).

Twoja ocena moich wartości jako moda niech pozostanie Twoją.

Twoja ocena mojego wkładu merytorycznego w to forum to Twoje zdanie.

Zaiste, wstydzę się z powodu utarczek z takimi osobnikami. Nie powinienem w ogóle odpisywać.

Niech sobie ludzie patrzą. Możesz mieć nadzieję, że grono moich wrogów się powiększy. Szczególnie w kontekście tego tematu mnie to nie rusza.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, hezio napisał(-a):

Wyobraźcie sobie, że macie jakieś 99% szans, że nie umrzecie na raka, ale na wszelki wypadek zmuśmy wszystkich do chemioterapii... tak profilaktycznie...

 

Jako, że przemawia przeze mnie "pewne doświadczenie", uważam, iż to porównanie jest, delikatnie mówiąc, zayebyszcie hybjone.  ;)

22 minuty temu, szuwi napisał(-a):

wiem, że masz wiedzę na temat zegarów i zegarków, której ja nigdy nie będę mieć,

 

Skąd to wiesz, skoro: "(...) Nic nie wnosisz do wartości merytorycznej forum (...)"..?  ;)

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Jako, że przemawia przeze mnie "pewne doświadczenie", uważam, iż to porównanie jest, delikatnie mówiąc, zayebyszcie hybjone.  ;)

lekko wyolbrzymione, ale pokazuje tendencję... Świat oszalał moim zdaniem. 
Co roku na zapalenie płuc na świecie umierały miliony ludzi... też były bakterie, wirusy itd... Gdyby nie ten cały jeden przekaz TV to część ludzi nie zauważyłaby różnicy w życiu potykając się o ciała na ulicy ;)

wiele decyzji około covid to decyzje czysto polityczne... można teraz sporo ugrać, ograniczyć, pójść drogą CHIN, monitoringu, scoringu, można w końcu przejść do realizacji tematów, które dotychczas wydawały się fantasy...
A te podpalenia niby przez "antyszczepionkowców" to jest niezła prowokacja...
Naprawdę obecny czas przypomina lata 30 z Niemiec... Historia lubi się powtarzać... Paszport genealogiczny w 1933, obwieszczenia o tyfusie wśród Żydów itd...

Pożar Reichstagu – Wikipedia, wolna encyklopedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, szuwi napisał(-a):

Kolego, ja nie pełnię funkcji, więc bujaj się. Ty masz blachę, więc zachowuj się i świeć przykładem. Pewnie znowu dasz mi bana - jak wcześniej. Dla mnie nie prezentujesz wartości, których można oczekiwać po modzie na forum fanów zegarków. Nic nie wnosisz do wartości merytorycznej forum i obrażasz innych użytkowników. Wstydź się. Mój post pewnie zniknie,zanim inni go zobaczą (historia zna takie sytuacje), a ja będę zbanowany i się nie będę mogł bronić. 

 

Dodam jeszcze, że wiem, że masz wiedzę na temat zegarów i zegarków, której ja nigdy nie będę mieć, ale to nie sankcjonuje Twojegi braku kultury. 

 

Zawsze stosuj cytuj. Używając tapatalka można zmienić, a raczej dodać treść i rżnąć (...).


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Jako, że przemawia przeze mnie "pewne doświadczenie", uważam, iż to porównanie jest, delikatnie mówiąc, zayebyszcie hybjone.  ;)

 

Chwilę mnie nie było (biblioteczkę sobie w ramach urlopu w domku robiłem) a tu taka dyskusja leci. Zgadza się: "zayebiszcie hybjone". Per analogiam, Koledze Heziowi polecił bym codzienne łykanie Obstilaxu bo a nuż kiedyś zatwardzenie się trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.