Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, vvv napisał(-a):

Na Schipol sytuacja bez zmian, wystawili małe celebration, ale sprzedać nie chcieli ;)
ff1e4ec18be6a2c230cf44deccfd023e.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Różnie bywa. Ja jakiś rok temu przechodziłem koło tego sklepu, zobaczyłem na wystawie czarnego DJ, spytałem czy na sprzedaż - powiedzieli, że tak, wystawili 5 minut temu. To wziąłem :D 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na FB ktoś wystawił GMT bicolor GRNR w cenie retail. Do tego przezabawna epopeja domorosłego flipperka obniżającego co tydzień cenę Suba date - aktualnie 56 500 i chętnych brak.

Dobra zmiana.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie na FB ktoś wystawił GMT bicolor GRNR w cenie retail. Do tego przezabawna epopeja domorosłego flipperka obniżającego co tydzień cenę Suba date - aktualnie 56 500 i chętnych brak.
Dobra zmiana.
 

Z tym subwm to też widziałem i zastanawiam się o co chodzi i dlaczego nikt nie bierze skoro taka okazja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, a_team napisał(-a):


Z tym subwm to też widziałem i zastanawiam się o co chodzi i dlaczego nikt nie bierze skoro taka okazja emoji16.png

Nikt od pajaca kupować nie chce:) i slusznie.

Pamietam jak wystawial za 70k z dopiskiem - „taniej nie oddam” - w domysle chocby skaly sraly, ale rzeczywistosc zweryfikowala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny na wtórnym spadają, listy się otworzą, to będą za retail sprzedawać i skończy się zamawianie u AD przez przypadkowe osoby, które kupują tylko na handel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W sytuacji kiedy zegarki zaczynają być dostępne to lepiej pojechać do Niemiec albo coś sobie kupić przy okazji wakacji np na kanarach niż przepłacać po chorym mnożniku Krukowi....

Edytowane przez moss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, moss napisał(-a):

Jak odbierałem w tym tygodniu zegarek to kilka modeli mieli do sprzedania "z półki".

Damski DJ31mm bikolor, SkyDweller białe złoto na gumie itd.

W sytuacji kiedy zegarki zaczynają być dostępne to lepiej pojechać do Niemiec albo coś sobie kupić przy okazji wakacji np na kanarach niż przepłacać po chorym mnożniku Krukowi....

Jak już będą dostępne na półkach te zegarki, które mi się podobają, z pewnością skorzystam z lepszych cen w DE, bez zbójnickiego przelicznika kursowego. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak już będą dostępne na półkach te zegarki, które mi się podobają, z pewnością skorzystam z lepszych cen w DE, bez zbójnickiego przelicznika kursowego. 

Pytanie czy taka sytuacja będzie mieć miejsce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, a_team napisał(-a):


Pytanie czy taka sytuacja będzie mieć miejsce ? emoji846.png

Masz na myśli lepszą dostępność Rolexów czy zbójecki kurs walutowy w Kruku? Pierwsze jest niewiadomą, drugiego możesz być pewien 😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz na myśli lepszą dostępność Rolexów czy zbójecki kurs walutowy w Kruku? Pierwsze jest niewiadomą, drugiego możesz być pewien .

Tak, chodzi mi o pierwszy temat. Drugi jest pewny jak śmierć i podatki Ostatnio się nad tym zastanawiałem i chcąc wejść na Polski rynek jako AD Rolex, to mamy na starcie wygraną sprawę. Wystarczy dać normalny kurs EUR/PLN i od razu idzie sprzedaż Może to jest pomysł na biznes na przyszłość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko jeszcze trzeba mieć co sprzedawać 

To już kwestia Rolexa czy da coś na start

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, a_team napisał(-a):


To już kwestia Rolexa czy da coś na start emoji6.pngemoji14.png

A mogę się łaskawco-dobroczyńco już zapisać ...przyniosę krakoską 😁

Edytowane przez sviety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miód na moje oczy ta epopeja na FB z tym Subem za 56,5k. Formę sprzedaży opiszę tylko jednym słowem: "żenada". To znak czasów, wszystko się normuje, krystalizuje. Może w końcu kupię to co lubię, bez proszenia :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mogę się łaskawco-dobroczyńco już zapisać ...przyniosę krakoską 

O widzisz. Pierwsi klienci, może warto pomyśleć nad lokalizacją butiku
Epopeja zakończona z pie*dolnięciem, nie mogło się obyć bez foty z plikiem banknotów  Szkoda że to już koniec.
710780790_beznazwy.thumb.jpg.ee9d1e4fc74efc1d92d77c83d723edda.jpg

Już mu wypomnieli, że tylko 35 tys dostał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, a_team napisał(-a):


Już mu wypomnieli, że tylko 35 tys dostał emoji38.png

Nie wczytywałem się ale chyba więcej, 35 za nowego Suba? Aż tak dobrze już jest że przepłaciłem retail?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wczytywałem się ale chyba więcej, 35 za nowego Suba? Aż tak dobrze już jest że przepłaciłem retail?

Śmiali się, bo tyle widać na zdjęciu 3 paczki po 100 zł i jedna paczka po 50 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, a_team napisał(-a):


Śmiali się, bo tyle widać na zdjęciu emoji14.png 3 paczki po 100 zł i jedna paczka po 50 zł emoji6.png

Aha, rozumiem. Może kupiec chciał jeszcze "na benzynę" i "za fatygę" 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha, rozumiem. Może kupiec chciał jeszcze "na benzynę" i "za fatygę" 

Nie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, meinard napisał(-a):

Epopeja zakończona z pie*dolnięciem, nie mogło się obyć bez foty z plikiem banknotów 😎 Szkoda że to już koniec.

710780790_beznazwy.thumb.jpg.ee9d1e4fc74efc1d92d77c83d723edda.jpg

Kiedy myślałem że poziom Rolexowych pasjonatów/inwestorów jest już na dnie, to okazuje się że ktoś jeszcze puka od spodu. Założę się że gość po powrocie do domu rozsypał tę kasę na łóżku i ulżył sobie kilka razy zanim poszedł spać.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O znajomy post z grupy FB :D 

Tam to głównie się handluje a zdjęcia nadgarstkowe raczej sporadycznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Wkruk obniżył wspaniałomyślnie przelicznik EURO z 4.9 na 4.8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem, to ceny raczej 4.9. Z 2-3 tygodnie temu część osób odbierała po 4,8 z tego co wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.