Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, pdb napisał(-a):

 

A na bazarku wystawiony jest właśnie taki za 55k PLN i jakoś leży od 18 sierpnia. Czyli mamy już praktycznie sytuację, że ciężko sprzedać powyżej retail.

Czyli niespecjalnie się opłaca czekać te lata, aż Kruk zadzwoni 😉 No chyba, że ktoś nabija sobie obroty u Kruka.

 

Tak, widziałem go, jeszcze parę miesięcy temu by zniknął w kilka minut.

Ja liczę na to że po takim czasie oczekiwania to już lada chwila będzie a dzięki temu moja historia zakupów będzie lepsza gdybym chciał w przyszłości coś jeszcze ( jak wyjdzie GMT Coke lub czarny w stali albo Sprite dla praworęcznych )

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bugs napisał(-a):

Tak, widziałem go, jeszcze parę miesięcy temu by zniknął w kilka minut.

Ja liczę na to że po takim czasie oczekiwania to już lada chwila będzie a dzięki temu moja historia zakupów będzie lepsza gdybym chciał w przyszłości coś jeszcze ( jak wyjdzie GMT Coke lub czarny w stali albo Sprite dla praworęcznych )

 

Mam wrażenie, że w przyszłym roku to się już nie będzie specjalnie liczyło. Większość modeli będzie dostępna z półki, a na inne po prostu poczeka się tyle, co teraz na jakiegoś mniej popularnego Cartiera.

Widzę ogromną nadpodaż zegarków. Niektóre jeszcze trzymają ceny, ale zbyt długie mrożenie gotówki to strata, więc powoli będą spadać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszę w UK Exp2 sprzedany przez AD w maju tego roku, nienoszony kupiony od „grey market dealer’ klika stówek poniżej ‚retail’. 
Idą stare czasy…

Edytowane przez Walezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze grey dealers nie robia juz takich kokosow ze wzgledu na spadajace ceny i popyt na Rolexy. Hodinkee zwalnia:

https://usa.watchpro.com/rolex-price-slump-prompts-hodinkee-to-cut-headcount-across-media-and-pre-owned-watch-operations/

 

Inni pojda w ich slady, kwestia czasu.

Ida stare czasy...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Walezy napisał(-a):

Wyglada na to, ze grey dealers nie robia juz takich kokosow ze wzgledu na spadajace ceny i popyt na Rolexy. Hodinkee zwalnia:

https://usa.watchpro.com/rolex-price-slump-prompts-hodinkee-to-cut-headcount-across-media-and-pre-owned-watch-operations/

 

Inni pojda w ich slady, kwestia czasu.

Ida stare czasy...

 

 

ale czytałeś ten tekst ?

Nowi inwestorzy, akwizycja innej firmy, zmiana prezesa w ubiegłym roku w najbardziej rozgrzanym czasie etc. i zaczyna sie nerwowe szukanie cyfr dla inwestorów, jak nie na bieżącej działalności, to na podszykowaniu spółki do dalszej sprzedaży.  Hodinkee będzie już teraz kiblowac bez przerw, fundusze Venture to stryczek dla wielu firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 hours ago, Boogie said:

ale czytałeś ten tekst ?

Nowi inwestorzy, akwizycja innej firmy, zmiana prezesa w ubiegłym roku w najbardziej rozgrzanym czasie etc. i zaczyna sie nerwowe szukanie cyfr dla inwestorów, jak nie na bieżącej działalności, to na podszykowaniu spółki do dalszej sprzedaży.  Hodinkee będzie już teraz kiblowac bez przerw, fundusze Venture to stryczek dla wielu firm.

Czytalem i ten i inne. Jak czesto w tego typu przypadkach firma nie ujawnia szczegolowo bezposrednich powodow. To co podaja do publicznej wiadmosci to powody posrednie, albo zwyczajnie mowiac - wymowki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj u AD w Krakowie. Na polara nadal nie mogę się zapisać. Na czarnego ex II bez problemu ale nie chcę.

Chyba się starzeję i zacząłem myśleć o bikolorze. I tu niespodzianka. Dostępne do zapisu są tylko DJ w różowym złocie. Od niedawna żółte są zablokowane. Myślałem o czarnej lub grafitowej tarczy ze szlifem słonecznym. Pani jednak zaleciła aby zaglądać, bo bikolory lubią się pojawiać w wolnej sprzedaży.


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega w Szwajcarii odebral suba, u jednego dilera czekał już prawie 2lata i nic a u drugiego zapisał się w kwietniu i dostał :)) jak zawsze nie ma reguły 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, sviety napisał(-a):

Przynajmniej jeszcze katalogi za darmo dają ;)  ...

Chociaż tyle można sobie flipnąć, tegoroczny za 222zł wystawiony 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Bugs napisał(-a):

Chociaż tyle można sobie flipnąć, tegoroczny za 222zł wystawiony 😂

Za ile? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chociaż tyle można sobie flipnąć, tegoroczny za 222zł wystawiony 

Ktoś chce kupić mój?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, beniowski napisał(-a):

Za ile? 

222zł, a starsze po 120-130

Też mam tego kilka, i parę darmowych etui serwisowych Omegi ( też się cenią ), może sobie dorobię 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.09.2023 o 12:42, Walezy napisał(-a):

Wyglada na to, ze grey dealers nie robia juz takich kokosow ze wzgledu na spadajace ceny i popyt na Rolexy. Hodinkee zwalnia:

https://usa.watchpro.com/rolex-price-slump-prompts-hodinkee-to-cut-headcount-across-media-and-pre-owned-watch-operations/

 

Inni pojda w ich slady, kwestia czasu.

Ida stare czasy...

 

 

 

To co idzie z latwoscia te stare czasy przekroczy. Fliperzy latwo nie maja.

 

Przy okazji dodam, ze Hodinkee, Watchbox, Bob, Watchfinder to nie sa grey dealerzy.

W dniu 14.09.2023 o 13:46, Walezy napisał(-a):

Czytalem i ten i inne. Jak czesto w tego typu przypadkach firma nie ujawnia szczegolowo bezposrednich powodow. To co podaja do publicznej wiadmosci to powody posrednie, albo zwyczajnie mowiac - wymowki. 

 

Zgadzam sie, pglownym powodem jest to, ze nie robia juz tak duzej kasy jak dotychczas. Kazda z duzych firm zajmujaca sie CPO bedzie zwalniala przynajmniej tempo.


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, SzefSzefow napisał(-a):

To co idzie z latwoscia te stare czasy przekroczy. Fliperzy latwo nie maja.

 

Już od roku to sobie powtarzamy. Idzie i idzie tylko dojść nie może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Już od roku to sobie powtarzamy. Idzie i idzie tylko dojść nie może.

Bo za rok, jak już dojdzie, cena będzie jak dzisiaj na grey

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

11 godzin temu, mroova napisał(-a):

 

Już od roku to sobie powtarzamy. Idzie i idzie tylko dojść nie może.

 

 

Nie wiem co tam sobie powtarzasz i od kiedy, ale pewnie, ze to tylko mala korekta 🤭


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, mroova napisał(-a):

 

Już od roku to sobie powtarzamy. Idzie i idzie tylko dojść nie może.

Jak do tej pory idzie spaniale. Jeszcze trochę cierpliwości. Uśredniona wartość dla 30 różnych modeli Lolexa.

 

image.thumb.png.f5d8d7ebe078c2722db5e98c68d7df6e.png

 

 

Edytowane przez nicon

1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem z jednej wyspy przysłali smsa dzisiaj (po polsku w dodatku🤭), że jeśli chcę, to do wzięcia od ręki mają dla mnie YM 40 "w czekoladzie"🤷‍♂️😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Musa19 napisał(-a):

A tymczasem z jednej wyspy przysłali smsa dzisiaj (po polsku w dodatku🤭), że jeśli chcę, to do wzięcia od ręki mają dla mnie YM 40 "w czekoladzie"🤷‍♂️😂

Ten czasem bywa też w PL, zapisać się już chyba można i czas nie jest jakiś straszny tylko nie wiem jak z przelicznikami waluty.

Kanaryjscy joyeros po polsku piszą? 

Trochę rodaków tam jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Bugs napisał(-a):

Kanaryjscy joyeros po polsku piszą? 

W smsie jest info, że tłumaczenie jest przez Google translatora😉 Ale i tak mają ode mnie plusa😀 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś ogarniał ostatnio jaki kurs jest teraz w Kruku ?

Nie. Ale to zalezy gdzie Kruk kupuje waluty. Jesli na Orlenie, to pewnie w okolicach 3,50PLN/EUR.


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.