Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Recommended Posts

Nie mogę - w kolejce po nowego Rolka nie stoję, a jak otworzę następną, do nie wsiądę za kierownicę przed 18:00, a do 14:00 muszę pojechać i zrobić zakupy :)

20 minut temu, szuwi napisał:

Nie mogę - w kolejce po nowego Rolka nie stoję, a jak otworzę następną, do nie wsiądę za kierownicę przed 18:00, a do 14:00 muszę pojechać i zrobić zakupy :)

Ale alko sprzedają do 19, także wyjeżdżając o 18 jeszcze zdążysz ;).

1dFQTya.png

3 minuty temu, nicon napisał:

Ale alko sprzedają do 19, także wyjeżdżając o 18 jeszcze zdążysz ;).

Za stary jestem na takie klimaty. Jazda po alko to zło. Bez uśmiechu, mrugania i innych emotikonek. 

11 godzin temu, Bugs napisał:

Moim zdaniem wykonanie Omegi SMP w niczym nie ustępuje Subowi, i to już od poprzednich generacji ( bo obecna go chyba nawet przewyższa ) - pewne rzeczy są inne tu czy tam ale żeby mówić o jakiejś różnicy poziomów czy przepaści to naprawdę trzeba być zaślepionym znaczkiem i do tego zapomnieć że przepaść owszem jest, ale w cenie. 

Polityka niedostępności sprawiła jednak że Rolex zaczął być postrzegany jako towar bardziej luksusowy więc automatycznie lepszy, bo przecież skoro Omega leży na półce a na Rolexa kilka lat czekania to nie może być równie dobra.

Bardzo cwanie to zrobili i tłumy walące do salonów w dniu premiery dowodzą że mieli rację.

No dokładnie, bo to nie chodzi o to, który zegarek jest lepszy. Chodzi o logo. Chodzi o marketing, chodzi o proste konsumpcyjne ja mam a Ty nie więc jestem lepszy.

Skoro Lego dało im kopa z pierwszego miejsca rankingu marek, to teraz pewnie następne ruchy to powiększanie loga na tarczy tak żeby z daleka biło w oczy leszczy, że to ROLEX.

CUXtj9E.png

drddi0G.jpg

[mention=105984]mario1971[/mention] uroniłem łzę wzruszenia, bo od kilku lat łatwo się wzruszam (starzeję się), ale znasz moje rozterki w poszukiwaniach i wiesz, że to co napisalem o exie, to moja prawda. Flaszka mi się kończy Byle do jutra, bo następna czeka
edit - kasa na zmianę jest, świadomość alternatyw też, ale jak przychodzi co do czego, to nie ma na co zmienić. 
Edit2 - chyba robię się ganem marki.
 Teraz tylko zamiana garniturowca i kwstem "done".

Na zmianę Twojego garniturowca czekam i ja

11 minut temu, Szyszkops napisał:

Na zmianę Twojego garniturowca czekam i ja emoji6.png

Zbieram kasę - jak widzę w zasadzie za rok będzie zebrana, więc już wiem, że ciężko mi będzie wytrzymać kolejne 3 lata... 🙂 Już znalazłem sklep w Niemczech, gdzie mają wszystkie trzy rozważane przeze mnie modele ALS, więc planuję się do nich wybrać 🙂

Zbieram kasę - jak widzę w zasadzie za rok będzie zebrana, więc już wiem, że ciężko mi będzie wytrzymać kolejne 3 lata... Już znalazłem sklep w Niemczech, gdzie mają wszystkie trzy rozważane przeze mnie modele ALS, więc planuję się do nich wybrać

Ale nie za szybko, nie za szybko rok brzmi rozsądnie

4 godziny temu, Admof napisał:

następne ruchy to powiększanie loga na tarczy tak żeby z daleka biło w oczy leszczy, że to ROLEX.

Na razie rozszerzyli gamę kolorów chyba po to aby wejść szerzej w młodych dla których dotąd wzorem były jakieś zegarki modowe zwane majtkowcami 😄 będzie dla każdego co kto lubi.

Wprowadzeniu OP41 towarzyszą ambiwalentne uczucia:

1. Świetnie leży na dłoni, perfekcyjny zabieg z indeksami zniwelował efekt dużej patelni.Generalnie zegarek jest idealny i rekomendowany.

2. To już nie jest w odbiorze klasyczny OP39/36. To jest sportowy klimat.

3. Kolory; Rolex wyszedł ze skansenu dla dinozaurów. Zaczyna inwestować w przyszłość. Wie że musi przewietrzyć garderobę , w przeciwnym razie będzie miał problemy już za dwie dekady.

4. Z punktu widzenia wizerunku firmy, wielu wyznawców odbierze kierunek fashion jako początek końca. 

1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

@LotusRozszerzenie oferty o kolejny rozmiar i kolory zrealizowałoby ten cel, a nie wq...o potencjalnych klientów mniej kontrowersyjnych barw. Te nowe (sraczka) aż gryzą po oczach. Stawiam na to, że za 2 - 3 lata wróci biel, a może i 39mm. Sam określałeś ten model jako kultowy.

Wycofanie modelu OP39 (zwłaszcza czarny i biały) bardzo mnie zaskoczył ponieważ biały  szybko stał się kultowym. 
Wydaje mi się że był konkurencją dla exp i DJ i zapłacił wysoką cenę.

A że moce produkcyjne są ograniczane a przyszłość fashion kolorowa ...OP41...

Moja pierwsza reakcja na OP41 była lekko krytyczna . Po przymiarce na ręku ,uważam że Rolex jak mało kto wie jak bawiąc się rozmiarami robić perfekcyjnie leżące na dłoni zegarki.

Edited by Maserati

3. Mentor i coach.

Ja jestem dość młody (tak mi się wydaje oczywiście) i jednak zdecydowanie nie podobają mi się te wszystkie pstrokate tarcze. Srebrny oraz niebieski, tylko znów szkoda „zużywać” niebieskiego na OP, mając w planie DJ41 z karbowaniem :) 

Jeśli mnie pamięć nie myli to czarna, niebieska i srebrna maja sunbrust efekt a reszta jest flat. Wg mnie te 3 są skazane na sukces, piękne klasyki. 
Natomiast inne to już kwestia gustu i oceny na żywo.

3. Mentor i coach.

4 godziny temu, Szyszkops napisał:

Ale nie za szybko, nie za szybko emoji846.png rok brzmi rozsądnie emoji6.png

Kupię za kilka lat. Na okrągłe urodziny 😉

Jak się ma trochę czasu i taką cierpliwość, będzie można znaleźć coś super odpowiedniego na rękę, będzie to przemyślany zakup 👍

Soda66

Godzinę temu, bazant napisał:

Stoicie dalej czy kolejka się ruszyła?

Do wywalenia, nie ten wątek i kolejki mi się pokręciły.

Edited by dzikipl

I sam tekst ;)

Za czym kolejka ta stoi?
Po szarość, po szarośc, po szarośc
Na co w kolejce tej czekasz?
Na starość, na starośc, na starośc
Co kupisz, gdy dojdziesz?
Zmęczenie, zmęczenie, zmęczenie
Co przyniesiesz do domu?
Kamienne zwątpienie, zwątpienie
Bądź jak kamień, stój wytrzymaj
Kiedyś te kamienie drgną
I polecą jak lawina

22 minuty temu, Paweł Bury. napisał:

I sam tekst ;)

Za czym kolejka ta stoi?
Po szarość, po szarośc, po szarośc
Na co w kolejce tej czekasz?
Na starość, na starośc, na starośc
Co kupisz, gdy dojdziesz?
Zmęczenie, zmęczenie, zmęczenie
Co przyniesiesz do domu?
Kamienne zwątpienie, zwątpienie
Bądź jak kamień, stój wytrzymaj
Kiedyś te kamienie drgną
I polecą jak lawina

Ci co już odebrali też mają swoje hymny  😂

Edited by memento mori

Filmiki dobraliście nieco na wyrost.
Tutaj na forum sufitem jest Daytona. Marzeniem jest hulk na które owce i flipperzy w jednej linii stoją , aby za nogi wiadomo kogo złapać.

Jak będą tutaj egzemplarze w złocie , day date, to rozumiem granie Tiny, Queen czy Tomka C. Póki co gramy w środku II ligi, coś lokalnego poproszę.

3. Mentor i coach.

54 minuty temu, Maserati napisał:

Filmiki dobraliście nieco na wyrost.
Tutaj na forum sufitem jest Daytona. Marzeniem jest hulk na które owce i flipperzy w jednej linii stoją , aby za nogi wiadomo kogo złapać.

Jak będą tutaj egzemplarze w złocie , day date, to rozumiem granie Tiny, Queen czy Tomka C. Póki co gramy w środku II ligi, coś lokalnego poproszę.

Proszę bardzo, Bajm

"Co mi Panie dasz, w ten niepewny czas? Jakie słowa ukołyszą moją duszę, moją przyszłość, na tę resztę lat?" 

Zadzwoń na infolinię i zaśpiewaj, może dadzą coś z II ligi :)

8 minut temu, ziomek1988 napisał:

Proszę bardzo, Bajm

"Co mi Panie dasz, w ten niepewny czas? Jakie słowa ukołyszą moją duszę, moją przyszłość, na tę resztę lat?" 

Zadzwoń na infolinię i zaśpiewaj, może dadzą coś z II ligi :)

Miałem ten sam tekst na języku. Bardzo na czasie :)