Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Mateo napisał(-a):

Pewnie dlatego, że listy zamknięte 😉

Daytone zamawiałem 4 lata temu a suba w zeszłym roku. Wtedy trzeba było wpłacić 10%.

 

Ja bym wolał zaliczki aby wróciły i najlepiej takie 50% lub wyżej...myślę, że to by trochę skuteczniej odsiało :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, pisar napisał(-a):

 

Ja bym wolał zaliczki aby wróciły i najlepiej takie 50% lub wyżej...myślę, że to by trochę skuteczniej odsiało :) 

Każdy ma swoje marzenia ;)

 

Ja wolałbym wejść, przymierzyć i jak mi się spodoba - kupić od ręki.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak były w ladzie to leżały a AD musiało prosić o zakup i jeszcze rabaty dawać.
Więc woleli schować aby ich błagano.

Edytowane przez Maserati

  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, nicon napisał(-a):

Kogo by odsiało? Ludzi którzy liczą na zarobek 20k?

Ale Ci zazdroszcze... jak ja bym chcial byc na takim etapie w zyciu, zeby nie chciec liczyc na zarobek 20k... 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, nicon napisał(-a):

Też bym chciał być na takim etapie, dlatego nie rozumiem kogo ma odstraszyć ta zaliczka.

Logicznie myslacych. 50% zamiast pracowac lezy u kogos niewiadomo ile, bo moze nawet i 10 lat, wiec przez ten czas mozna tymi pieniedzmi jeszcze sporo zarobic na biezaco 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, nicon napisał(-a):

Aha, handlarze czekają po 10 lat... Z resztą nawet w 2 lata 100% zwrotu to nie tak źle mi się wydaje, ale mamy tutaj lepszych inwestorów 😎

Kurcze -zamawiasz i czekasz - jestes frajer. Kupujesz i sprzedajesz drozej - jestes zlodziej. No nie dogodzisz Panie... 😂

 

ps

pytanie tylko jak nazwac tych, co ciagle innym do portfela zagladaja, komentuja z zadzroscia i ironia, wysmiewaja, wyzywaja, bo samym sie nie udalo zapisac, albo kasy nie maja na inwestowanie??? 🤫 A to wszystko w dziale niby milosnikow marki... 😊 Ale rozumiem - "oni" swiadomie nie chca sie w to bawic. Baaaa - gardza tym i tymi 20k, ktore mozna byloby zarobic - wola byc uczciwymi obywatelami i oddac swoja kolejke osobie X z ulicy, ktora marzy o zakupie swojego pierwszego Rolexa 😂 Piekna postawa - normalnie święty za zycia 😇

 

ps2

jeszcze niedawno sam bym zostal zlinczowany, ze zapisalem sie na drugiego Pepsi na oysterze (choc to nie byla prawda), bo przeciez tak nie wolno!! To nieuczciwe!!! No cham i złodziej a do tego spekulant i w ogole... 😂

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, artme napisał(-a):

Kurcze -zamawiasz i czekasz - jestes frajer. Kupujesz i sprzedajesz drozej - jestes zlodziej. No nie dogodzisz Panie... 😂

 

ps

pytanie tylko jak nazwac tych, co ciagle innym do portfela zagladaja, komentuja z zadzroscia i ironia, wysmiewaja, wyzywaja, bo samym sie nie udalo zapisac, albo kasy nie maja na inwestowanie??? 🤫 A to wszystko w dziale niby milosnikow marki... 😊 Ale rozumiem - "oni" swiadomie nie chca sie w to bawic. Baaaa - gardza tym i tymi 20k, ktore mozna byloby zarobic - wola byc uczciwymi obywatelami i oddac swoja kolejke osobie X z ulicy, ktora marzy o zakupie swojego pierwszego Rolexa 😂 Piekna postawa - normalnie święty za zycia 😇

 

ps2

jeszcze niedawno sam bym zostal zlinczowany, ze zapisalem sie na drugiego Pepsi na oysterze (choc to nie byla prawda), bo przeciez tak nie wolno!! To nieuczciwe!!! No cham i złodziej a do tego spekulant i w ogole... 😂

Cóż, chyba najlepiej obecnie ograniczyć aktywność na forum do wrzucania fotek 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup Rolexa jest niczym pierwszy wylot do Stanów. Kwestionariusz, umówienie wizyty w ambasadzie, rozmowa weryfikująca i za jakiś czas otrzymujesz wizę. Bukujesz bilety. Wsiadasz do samolotu, zapowiada się długi i męczący lot. Startujemy! Po dwóch godzinach sąsiad zaczyna puszczać bąki, ekipa z ósmego rzędu robi 4 flaszkę, a stewardessa upomina po raz trzeci największego krzykacza. Samolot wchodzi w burzliwą strefę chmur - gość z 6 rzędu ma dosyć i puszcza pawia. Tylko grupka zaprawionych podróżników śpi w opaskach na oczach. Oni wiedzą, że ten samolot kiedyś wyląduje. Nerwowo robi się dopiero wtedy, gdy ktoś zauważa, że maszyna kołuje już dobrą godzinę nad lądowiskiem. Na lotnisku jest strajk, brakuje wolnego pasa, musimy poczekać. Kapitan informuje, że wszystko jest pod kontrolą, mamy paliwa jeszcze na 2 godziny, w najgorszym razie wylądujemy na lotnisku zapasowym. Na pokładzie rośnie ciśnienie, ludzie zaczynają panikować...

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Zakup Rolexa jest niczym pierwszy wylot do Stanów. Kwestionariusz, umówienie wizyty w ambasadzie, rozmowa weryfikująca i za jakiś czas otrzymujesz wizę. Bukujesz bilety. Wsiadasz do samolotu, zapowiada się długi i męczący lot. Startujemy! Po dwóch godzinach sąsiad zaczyna puszczać bąki, ekipa z ósmego rzędu robi 4 flaszkę, a stewardessa upomina po raz trzeci największego krzykacza. Samolot wchodzi w burzliwą strefę chmur - gość z 6 rzędu ma dosyć i puszcza pawia. Tylko grupka zaprawionych podróżników śpi w opaskach na oczach. Oni wiedzą, że ten samolot kiedyś wyląduje. Nerwowo robi się dopiero wtedy, gdy ktoś zauważa, że maszyna kołuje już dobrą godzinę nad lądowiskiem. Na lotnisku jest strajk, brakuje wolnego pasa, musimy poczekać. Kapitan informuje, że wszystko jest pod kontrolą, mamy paliwa jeszcze na 2 godziny, w najgorszym razie wylądujemy na lotnisku zapasowym. Na pokładzie rośnie ciśnienie, ludzie zaczynają panikować...

Dobre ale to chyba nie do końca tak 😂

bardziej bym porównał to do pierwszego lotu czarterem na wakacje na które leci rozwydrzona rodzinka w systemie 2plus3. Lecę, zapłaciłem i mi się należy. Wiec na innych spoglądam z góry. 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"albo kasy nie maja na inwestowanie" - akurat kupowanie zegarków na przestrzeni ostatniego roku pod kątem profitowości inwestycji, przy oczywistości sytuacji na giełdach, było dość średnim pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, mroova napisał(-a):

"albo kasy nie maja na inwestowanie" - akurat kupowanie zegarków na przestrzeni ostatniego roku pod kątem profitowości inwestycji, przy oczywistości sytuacji na giełdach, było dość średnim pomysłem.

 

A jaka jest oczywistość sytuacji na giełdach?

Edytowane przez Diplodok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mroova napisał(-a):

Już była, zobacz wykresy WSZYSTKICH indeksów.

 

No tak. Wszystko co było, jest dziś oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Masz rację, jesienią było to jedynie bardzo prawdopodobne, ale jednak masa ludzi skorzystała.  Przepraszam za off i kończę.

Edytowane przez mroova

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wierzących w kolejki: 

Ja sam będąc w Londynie zostałem skierowany przez AD do sprzedawcy gdzie mogę kupić każdy stalowy model. Ciekawe dlaczego do konkretnie tego....hmmm. Swojego czasu na allegro był sprzedawca z Trójmiasta, który miał wszystkie stalowe modele i wiekszość z jego oferty była z jednego roku. Szczęściarz czy znajomości? 

Dla wierzących w kolejki: 

Ja sam będąc w Londynie zostałem skierowany przez AD do sprzedawcy gdzie mogę kupić każdy stalowy model. Ciekawe dlaczego do konkretnie tego....hmmm. Swojego czasu na allegro był sprzedawca z Trójmiasta, który miał wszystkie stalowe modele i wiekszość z jego oferty była z jednego roku. Szczęściarz czy znajomości? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znowu to samo, niestety. Nikt nikomu nie zabrania kupować, handlować, itp. Proponuję jedynie wtedy założyć nowy wątek pt. np. „Jak zarobić na Rolexie”, albo „Najlepsze strategie na inwestycje w Rolexa”, tudzież „Gorące modele - poradnik” i będzie spokój. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnik inwestowania w 3 krokach:

1. Znajomy w AD (najlepiej wysokie stanowisko) 

2. Kup popularny model

3. Sprzedaj i podziel zyski

Myślę, że osobny temat nie potrzebny bo takie to proste ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Majk2 napisał(-a):

Poradnik inwestowania w 3 krokach:

1. Znajomy w AD (najlepiej wysokie stanowisko) 

2. Kup popularny model

3. Sprzedaj i podziel zyski

Myślę, że osobny temat nie potrzebny bo takie to proste ;)

Jakby centrala dowiedziała o tym następnego dnia ta osoba jest bezrobotną. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centrale o takim zjawisku wiedza. W Kruku takze taki proceder mial miejsce. Dodatkowo bodajze rok temu bylo zamieszanie, gdyz okazalo sie,iz szefostwo rolexa sprzedawalo swoje zegarki bezposrednio na grey market.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarząd Rolexa mówisz?

Udostępnisz jakiś link.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, maariusz napisał(-a):

Centrale o takim zjawisku wiedza. W Kruku takze taki proceder mial miejsce. Dodatkowo bodajze rok temu bylo zamieszanie, gdyz okazalo sie,iz szefostwo rolexa sprzedawalo swoje zegarki bezposrednio na grey market.

Tak słabo im płacą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, desmo napisał(-a):

Tak słabo im płacą?

Skoro szef firmy giełdowej może sprzedać posiadane akcje (z pewnymi wyjątkami czasowymi), to czemuż szefostwo Rolexa nie może sprzedać zegarków które otrzymało np. firmy np. w formie nagrody, bonusa czy jakiejś innej formy gratyfikacji? Zarobek rzędu np. 15-20 tysięcy euro na takiej podstawowej, stalowej Daytonie (nie mówiąc o jakichś) rzadszych modelach to nawet w Szwajcarii nie są małe pieniądze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, nicon napisał(-a):

Człowieku,...

Uuuuu... zaczynamy mila rozmowe na poziomie 😊 Czlowieku, gosciu, spekulancie, handlarzu... - szkoda, ze tylko siedzac przed komputerem wielu stac na tego typu "wycieczki" i odzywki, bo faktycznie w realu jaj by juz zabraklo 😎

 

"Cieszę się że ci dobrze idą inwestycje w zegarki, ale uważaj z przesadnym chwaleniem się bo jeszcze ci ktoś zajrzy do portfela xD."

A to grozba czy ostrzezenie???  🤔

Nic o mnie nie wiesz a wypisujesz brednie - lepiej sie opanuj, bo to smutne, ze tyle goryczy wylewasz na bogu ducha winnych i normalnych ludzi i juz sam nie wiem czy to z jakiejs zazdrosci czy tylko z nudow wkladanie kija w mrowisko, zeby cos sie zadzialo.

 

Pamietam Cie jeszcze z logo Omegi w stopce jak sobie poczynales na Rolexa etc. Teraz logo inne, to na firme juz tak nie plujesz, tylko ludzi sie czepiasz - daj se spokoj - troche radosci z zycia, bo jad i zadrosc tylko nas niszcza. Z mojej strony EOT.

 

3 godziny temu, Dorian06 napisał(-a):

Jakby centrala dowiedziała o tym następnego dnia ta osoba jest bezrobotną. 

 

A wracjajac do tematu - no wlasnie... jakby wiedziala 😉

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dorian06 napisał(-a):

Jakby centrala dowiedziała o tym następnego dnia ta osoba jest bezrobotną. 

Centrala np. W.Kruk? Przeciez oni maja to gleboko wiadomo gdzie. Gorące modele sie sprzedaja jak swieze buleczki nie wazne komu, zaczely sprzedawac sie "lezaki" bo kazdy chce miec historie zakupow, oni zarabiaja a my jeszcze w zeszlym roku dawalismy im miliony w zaliczkach za obietnice. Naprawde dalej myslisz, ze ich to obchodzi? Może dla przykladu by kogos ukarali jak by sie szum zrobil i zaangazwal sie sam Rolex. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z perspektywy ICH(kruka i innych AD) i Rolka wszystko jest świetnie.Kasa się zgadza.Ludzie pragną i pożądają Rolexa.Po co coś zmieniać?Czy jakakolwiek inna firma ma taki produkt na którzy (bez obrazy nikogo) frajerzy czekają po kilka lat?Nie znam i nie pamiętam.

To co koledzy tutaj wypisujecie ze ktoś czeka 5 lat na jakąs Daytone to zakrawa o kpinę jak stąd do słońca i z powrotem.

Dlaczego ktokolwiek ze strony producenta miałyby to zmieniać?Jest świetnie więc kroimy frajerów dalej 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.