Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem BMW XM to jedyny godny rywal MB G  klasę w wożeniu żon bogatych biznesmenów ze swoich pałaców na wsi do najbliższego sklepu po bułki , z pewnością przegrywa z G klasą w jednym aspekcie: brzmienie silnika/wydechu , co do reszty wybrałbym XMa 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Krakus1 napisał(-a):

Moim zdaniem BMW XM to jedyny godny rywal MB G  klasę w wożeniu żon bogatych biznesmenów ze swoich pałaców na wsi do najbliższego sklepu po bułki , z pewnością przegrywa z G klasą w jednym aspekcie: brzmienie silnika/wydechu , co do reszty wybrałbym XMa 😉

XM to bandzior na kołach. G - klasa trochę zaprzecza "protoplaście", co nie zmienia faktu, że jest świetna :)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Bugs napisał(-a):

Już wcześniej próbowano zrobić gorsze pokraki i bardziej psuć fabułę nawet się udawało chociaż to bije wszystko....

 

Ja jestem fanem Schwimmwagena z Klossem 😉

1-F-2087-6-931x.jpg

pan_samochodzik_praskie_tajemnice-7.jpg

z28328784AMP,Pan-Samochodzik-i-templariusze--1971-r-.jpg

4.jpg

Do mnie jakoś nie trafiały interpretacje ekranowe....ale w książkach się zaczytywałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minutes ago, Lincoln Six Echo said:

Mała bajka. Bajeczka może.   ;)

 

401009438_756394933196455_3908694745627786811_n.thumb.jpg.609db9832512ca2823d489c40bc11f20.jpg


Ok, chałupa fajna, i mieszkał bym….choć elewacja już nie… oj nie… no ale ten czarny pod drzwiami garażowymi 🫶🏻❤️

Edytowane przez Londek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosie.jpg


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy spuści łomot GT3RS.

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ceteth napisał(-a):

Miał być w piątek, ale leasing wysłał tablice do innego dealera, w innym mieście :) dzisiaj w końcu mały zbój w moich rękach :)

IMG_7561.jpeg

IMG_7559.jpeg

IMG_7556.jpeg

IMG_7551.jpeg

W końcu! Gratuluję, jest już czym pojeździć i to nawet żwawo :)

A ja odliczam dni 😕 

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miał być w piątek, ale leasing wysłał tablice do innego dealera, w innym mieście :) dzisiaj w końcu mały zbój w moich rękach :) 
IMG_7561.thumb.jpeg.60071afc671c900ee1c33371e1ec8763.jpeg
IMG_7559.thumb.jpeg.fe29b21b8085a2b49208e085fb931bb3.jpeg
IMG_7556.thumb.jpeg.b71f28e45e6b24b613a63551b46641f4.jpeg
IMG_7551.thumb.jpeg.51d4794a4d80b5781556a7c3d68602ed.jpeg

graty:-)
jak wypada porównanie do giulii? oczywiście nie mam na myśli mocy;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ceteth napisał(-a):

Miał być w piątek, ale leasing wysłał tablice do innego dealera, w innym mieście :) dzisiaj w końcu mały zbój w moich rękach :)

IMG_7561.jpeg

IMG_7559.jpeg

IMG_7556.jpeg

IMG_7551.jpeg

Gratuluję. Pewnie to był dłuższy weekend, niż zwykle. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, plszcto napisał(-a):


graty:-)
jak wypada porównanie do giulii? oczywiście nie mam na myśli mocy;-)

chyba dobrze wypada cenowo ta S3 bo ostatnio sporo widzę ich na mieście, w czarnym to jest sztos, biały w sumie też ladny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Admof napisał(-a):

chyba dobrze wypada cenowo ta S3 bo ostatnio sporo widzę ich na mieście, w czarnym to jest sztos, biały w sumie też ladny

Pisałem już o tym, grupa VAG daje teraz bardzo duże upusty; zwłaszcza gdy finansowanie realizowane jest przy udziale VWFS. Byłem zdumiony, gdy zaproponowano mi warunki. Jednak w moim przypadku wygrało serce, a rozum poszedł w odstawkę i wybrałem coś od konkurencji ;) 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za gratulacje :)

 

Audi rzeczywiście daje dobre rabaty, w tym przypadku na metce było niecałe 215k brutto, na to 18% rabatu i wyszło 175k.

 

Ciężko tak coś napisać o samochodzie po zrobieniu w koło komina 50 km, nocą i w deszczu, ale pierwsze wrażenie już jakieś jest. Czuć, że auto jest trochę mniejsze, ale wydaje mi się, że w Audi pozycja za kierownicą jest lepsza. Wykończenie w środku w podobnej jakości, bardzo dobre cyfrowe zegary, jeśli chodzi o muzykę to tutaj stawiam znak równości, przy czym w Alfie mam podstawowe nagłośnienie, a w S3 wrzuciłem trochę lepszy sound system od Audi. Może przy dużej głośności bass w audi pracuje deczko lepiej.

 

Co do jazdy, zupełnie dwa inne auta. Giulia z racji jej układu kierowniczego jest jak brzytwa, każdy delikatny ruch kierownicą od razu idzie na koła. Ja to w niej uwielbiam, dla mojego brata, który śmiga suvami i raczej woli komfortowe kanapowce, było to męczące. W S3 mamy progresywny układ kierowniczy i to czuć. Jako, że jeszcze jestem na letnich nie pozwalałem sobie wczoraj w deszczu na zbyt dużo, ale jak na praktycznie pustej drodze, przy 20 kmh wcisnąłem gaz w podłogę (wszystko ustawione na sport/dynamic) i poszedłem tak do 100 to byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Alfa w takiej pogodzie na pewno chociaż na początku kręciła by kuperkiem, Audi poszło jak po sznurku, 0 ruchu na kierownicy, tam gdzie wycelowane, tam poszło. Sama kierownica też jest świetna, ładnie wykończona, odpowiedniej grubości. Bawi mnie trochę, że niektóre opcje w aucie mogę sobie teraz "dokupić" w abonamencie z poziomu aplikacji :) Znak czasów.

 

Za jakiś tydzień będzie można napisać coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne autko. Dokładnie naprzeciwko mnie, w garażu pod kamienicą, parkuje taka niebieska (chyba - wiecie, jak to u facetów z kolorami ;)) RS3 i już jakiś czas temu sam byłem zaskoczony, że aż tak przykuła moją uwagę.  :)

 

20220718_173326-1110x577.thumb.jpg.d9f6e550f6d51f65fcf602f82b05ea40.jpg


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Bardzo ładne autko. Dokładnie naprzeciwko mnie, w garażu pod kamienicą, parkuje taka niebieska (chyba - wiecie, jak to u facetów z kolorami ;)) RS3 i już jakiś czas temu sam byłem zaskoczony, że aż tak przykuła moją uwagę.  :)

 

 

Grillem z nią to tylko Lexus może konkurować 🤣.

 

 

948395517_CleanShot2023-11-21at16_55_32.thumb.png.860c13ec1fb1a6a9efdd5aed2b982b89.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Bardzo ładne autko. Dokładnie naprzeciwko mnie, w garażu pod kamienicą, parkuje taka niebieska (chyba - wiecie, jak to u facetów z kolorami ;)) RS3 i już jakiś czas temu sam byłem zaskoczony, że aż tak przykuła moją uwagę.  :)

 

20220718_173326-1110x577.thumb.jpg.d9f6e550f6d51f65fcf602f82b05ea40.jpg

Ale to hamerykaniec :D


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Autor1984 napisał(-a):

Ale to hamerykaniec :D

 

No przecież nie napisałem, że ten na focie to ten z mojego garażu. JPRDL.  Podobny stoi - nie obfotografowałem go. Wyłożyć księgę skarg i zażaleń?  :D


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

No przecież nie napisałem, że ten na focie to ten z mojego garażu. JPRDL.  Podobny stoi - nie obfotografowałem go. Wyłożyć księgę skarg i zażaleń?  :D

Matko jaki nerwus :P

Co do amerykańskich samochodów i europejskich. Podobno, auta na rynek europejski mają dużo lepsze podzespoły. Tylko i wyłącznie to miałem na myśli. Dobrze żeś bazooki nie wyjął od razu ;)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Autor1984 napisał(-a):

Matko jaki nerwus :P

Co do amerykańskich samochodów i europejskich. Podobno, auta na rynek europejski mają dużo lepsze podzespoły. Tylko i wyłącznie to miałem na myśli. Dobrze żeś bazooki nie wyjął od razu ;)

 

;)

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Bardzo ładne autko. Dokładnie naprzeciwko mnie, w garażu pod kamienicą, parkuje taka niebieska (chyba - wiecie, jak to u facetów z kolorami ;)) RS3 i już jakiś czas temu sam byłem zaskoczony, że aż tak przykuła moją uwagę.  :)

 

20220718_173326-1110x577.thumb.jpg.d9f6e550f6d51f65fcf602f82b05ea40.jpg

 

S3 a RS3, które też swoją drogą kosztuje cennikowo o połowę więcej to jednak dwa różne auta. Dla obu modeli i ich brył biały to nie jest IMHO ciekawy kolor. Na Twoim zdjęciu robotę robi przede wszystkim lakier. Uwielbiam smerfne auta. 🙂

 

 

IMG_2880.jpeg

IMG_2879.jpeg

IMG_2878.jpeg

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ceteth napisał(-a):

Jak by mi starczyło na kolor to też miałbym smerfa 😛 

Dlatego biały najładniejszy. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.