Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam automata i samochód z tradycyjną skrzynią i często zmieniam je w ciągu dnia, ale  nie mam żadnego problemu z przypadkowym wciskaniem hamulca zamiast sprzęgła, czy tym podobnymi "pomyłkami". Ale faktem jest, że w automacie używam tylko jednej nogi :) Kwestia przyzwyczajenia.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest właściwy kierunek!!!

Tylko się nie wybierz nią w Alpy, bo potem będziesz cały rok tęsknić...

 

Piękną masz tą Mazdę, a krajobraz urokliwy. Już mi serce szybciej bije od rana bez kawy :)

Będę nad nią myślał :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego szybciej serce bije i d...a się sciska

65dc60ce7011.jpg

A w związku z tym,że Mitsu zakończyło produkcję i nie wiadomo czy będzie następne Evo ten zaczyna nabierać wartości kolekcjonerskiej :) ,zwłaszcza w takiej dobrej formie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rauno Aaltonen, Timo Makinen czy Ari Vatanen mają inne zdanie ;)

 

 

Wiem wiem - oni sportowo

Oni po pierwsze nie automatem a w sporcie hamowowanie lewa ma inny cel


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek:

 

;)

 

 

Wiem wiem  - oni sportowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec sezonu :)

 

 

 

Ktoś mi napisał na FB, że najpierw powinienem w chatę zainwestować...

Cacko, zreszta z tego co kojarze to chyba nie jedyny taki Twoj, bo wczesniej pokazywales chyba coupe. Idealnie wpisuje sie w epoke Twojej kolekcji enicarow :)

 

Edit

Z tym domem to takie troche czepianie sie. Chalupa tez jest cabrio. No moze przed zima warto by troche okna uszczelnic, bo przeciagi sa niezdrowe :)

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chata może w średnim stanie, ale za to jaka powierzchnia. Meśkiem można po niej śmigać :)

No i z cegły - to się liczy ;)

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni hamują  lewą nogą. Inni hamują prawą podnosząc ją. Kolejni hamują prawą przekręcając na pięcie bez odrywania stopy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhmmm, a jeszcze inni komuś z tyłu w kufrze :P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wisi na alledrogo już z rok chyba...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec sezonu :)

 

 

 

 

Ktoś mi napisał na FB, że najpierw powinienem w chatę zainwestować...

Graty!

Jeździłem przez kilka lat na co dzień 107 ką ale z końca produkcji - wypas wózek.

Aż mi się łezka zakręciła.

Edytowane przez Prezesso79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie pod firmą od rana wyje jakieś auto i nikt go nie wyłącza. Zaraz mi łeb pęknie :)

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ciekawe ile by musiał kosztować, żeby ktoś się skusił. Ciekawe ile by kosztowało doprowadzenie do stanu używalności możliwie niskim kosztem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gyby byl tańszy kupiłbym go jako element małej architektury i postawił przed domem. Zawsze chciałem mieć coś takiego.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhy, "RR" i "możliwie niskim kosztem"  :lol:  blache Heniek wyklepie w stodole ale jak przyjdzie wymienić jakieś podzespoły w zawieszeniu itd to tanio na pewno nie będzie. Jako pomnik przed domem na pewno się nada i chyba tylko na to ;)  żeby to auto jeszcze jeździło to musiałby się znaleźć jakiś zakręcony drifter z kasą ale latać bokiem taką landarą, no nie wiem :lol:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhy, "RR" i "możliwie niskim kosztem"  :lol:  blache Heniek wyklepie w stodole ale jak przyjdzie wymienić jakieś podzespoły w zawieszeniu itd to tanio na pewno nie będzie. Jako pomnik przed domem na pewno się nada i chyba tylko na to ;)  żeby to auto jeszcze jeździło to musiałby się znaleźć jakiś zakręcony drifter z kasą ale latać bokiem taką landarą, no nie wiem :lol:  

już sporo używanych części się pojawia na aukcjach, niekoniecznie w Polsce, sporo techniki pasuje z bmw 760Li. Gorzej w tym wypadku, że to model poliftowy...

przykładowo amorki pneumatyczne za 3000 zł/szt się kupi:

 

http://allegro.pl/rolls-royce-ghost-amortyzator-4054001-gw-100-ok-i6328073892.html

http://allegro.pl/amortyzator-przod-rolls-royce-ghost-gwa-i6430523617.html

 

Oczywiście nie mam na myśli tanio - za pół darmo. I nie piszę tego, żeby siebie/ kogoś przekonać do zakupu, tylko jako ciekawostka - w temacie pogadajmy o samochodach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że jakiś rynek używek będzie ale nie wiem kto ładowałby się w gruza za pół miliona zł. Z drugiej strony żyjemy w kraju, który potrafi zaskoczyć  :lol:  ale skoro wisi od roku to chyba nie aż tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Problemem tego auta jest zalana elektronika, być może również woda w automacie, choć tam pewnie będzie jakaś w miarę typowa skrzynia ZF-a...

Ciekawe czy przy 80 cm woda wlała się do silnika... W Poznaniu widuję trzy takie cacuszka, także autko dość popularne :P

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do silnika nie powinna się wlać bo którędy. Jak nie był odpalony to wody nie zaciągnął, poza tym nawet jakby zdrowo zaciągnął to raczej teraz już nie odpali  ;)  a z elektroniką to nawet w niezalanych autach dzieją się cyrki, jak w tym RR przyjdzie po omacku wymieniać jakieś moduły itd to krzyżyk na drogę  :P  o korozji już lepiej nie mówić. Za 10 tys wezmę 

RR widziałem kiedyś nawet w Częstochowie więc marka podupada  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty!

Jeździłem przez kilka lat na co dzień 107 ką ale z końca produkcji - wypas wózek.

Aż mi się łezka zakręciła.

 

Jeżdżę już 15 lat (popatrz na tablicę rej. :) ), ale od święta

Edytowane przez primabaleron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tym bardziej gratuluję! Ja swojego sprzedałem jakieś 10 lat temu... za grosze. Myślałem, żeby odkupić ale teraz ciężko dobry trafić i drogie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.