Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

yup

motoryzacja to moja pasja

w niedzielę na śniadanku przy gablotach1a9a04b108e7df903802df610e9a4554.jpge87298850109c8c033037a40f15291d7.jpg90957b2a0836e9dc10a1dc3b1dd41120.jpg0577b55e24ee13036086c3fa5272692e.jpga50cae1953d70769f5f86cec87f045f3.jpg6c5c4b915a116933937691fd7130ce64.jpg313f97d925ae794a748e2d97c358a17c.jpgef937aa28f1b66a40a1fc6e87ebf374d.jpgd3e47dfa084a84cb6f7571a41990e28b.jpg

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka fajnych sztuk jest  :P Wiesz może czy to 850i czy 840i? Vette też fajne, marzy mi się ZR1. W RX7 dalej siedzi Wankl czy po jakimś swapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem korespondencję z wypozyczalni samochodów gdzie miałem auto we Włoszech.

Jest tam xero mojej umowy, jakis bełkot o obciązeniu mnie za przekazanie kim ja jestem ichniej policji.

I jedna z pięciu [wiem bo jest numeracja na dole] pisma z ichniejszej Policji co zrobiłem [przekroczenie prekości]

ile mnie to kosztuje, jak mam zapłacic itp.

 

Jest tez info o wskazaniu kierowcy.

 

 

I teraz pytania:

 

1. Czy jak ubezpieczalnia przekazała ichniej policji, że ja pozyczałem [umowa jest na mnie, nikt inny nie jeździł ani nie był dopisany do auta] to ja muszę jeszcze jakoś to przekazywać? [na dokumencie nie ma informacji jak to zrobić].

2. Czy przyjdą jeszcze dokumenty z ichniej Policji oficjalnie [oryginały]? Bo to co dostałem to xero, xera z wypożyczalni [pomijam, że brakuje 4 stron].

3. Co mi grozi jak nie zapłace? Pytam bo generalnie jeżdzę bardzo przepisowo - szczególnie na wyjazdach i z ostatnich 10 lat i przejechanych chyba ze 20 tys km po chyba kazdym mozliwym kraju Europy [oprócz PL, łacznie z krajami z ruchem lewostronnym] nigdy nie dostałem mandatu. I jakoś nie chce mi się wieżyć, że akurat tam dostałem. I teraz co - sciągną przez nasz US? Czy jak pojade do Włoch i mnie zatrzymają?

4. Czy powinien przyjść jakis materiał dowodowy w stylu zdjęcie, film, kwity z radaru?

 

 

Proszę o wypowiedź praktyków którzy mieli taką sytuację.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yup

motoryzacja to moja pasja

w niedzielę na śniadanku przy gablotach

Moja też... w poniedziałek przy V8, po wymianie dźwigienek i uszczelnieniu strony ssącej zagadał budząc się ze snu...

Trafiłem... zaczął jazgotać pod obciążeniem jakby ktoś wrzucił garść podkładek. Zamówiłem wszystkie 16 dźwigienek zaworowych i to było to...

Przy okazji zajrzałem do popychaczy i tam było wszystko ok. 

 

post-27317-0-42003600-1534874628_thumb.jpg

 

pechagto, jaki olej lejesz do niebieskiego?

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

pechagto, jaki olej lejesz do niebieskiego?

on już teraz tak pomodzony, że nie jest to miarodajne

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lałem 10W40 Mobila i nie wyszło mu to na dobre. Zalecany jest 10W30, ale jest on trudnodostępny...więc co lejesz?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w moim silniku woda. 0W20. Aż dziw, że to smaruje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda dooiero nadchodzi ,na rynku sa juz 0w16 ,a zblizaja sie oleje o klasie lepkosci 0w8.

Trend przychodzi z azjii ,a dokladnie od Hondy I Toyoty

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy któryś z was użytkuje lub może użytkował ostatnią generację mini (po 2014r)?

Mojej żonie zamarzył się mini do dojazdów do pracy.  Odkąd jest wersja 5d, to nawet ma sens (mamy 2 dziec wieku przedszkolno-szkolnym) jako 2 auto w rodzinie.  Jazda próbna już była, o dziwo całkiem

przyzwoicie resoruje (ponoć dużo lepiej, niż twardsze - poprzednie wersje, lub mocniejsze S i JCW).

Może ktoś coś powie dla przeciwwagi ? :)

 

 

Jeżdżę najnowszym JCW 3d, ale niewiele Ci powiem o bardziej cywilnych wersjach. Jeśli chcesz mieć małe, niebanalne autko wykonane jak auta z klasy premium to raczej nie ma wielkiego wyboru. Inna sprawa, że za podobne pieniądze będziesz miał znacznie bardziej dopracowanego technicznie, bardziej komfortowego, wygodniejszego i praktyczniejszego Golfa. Tylko emocji w nim nie ma za grosz... 

Jeśli masz szczegółowe pytania to pisz, spróbuję odpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie zalany mam silnik olejem valvoline 5w30

 

 

Taplaltakl.

Mój też powinien na 5W30, ale jest zbyt rzadki, zaleję go 10W30...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się do 120k zł kupic jakieś kombi w benzynie i poniżej 8s do 100 (im mniej tym lepiej oczywiście)? 

Warunek - nowe.


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za silnik/auto?

 

Taplaltakl.

Dodge Ram Van B250, 5.2l, '89

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiniol - też bym lał 10W30, zmieniać na wiosnę i jesień albo raz w roku jak mało jeździsz i heja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten po prawej to było kiedyś moje marzenie. Chyba jestem urodzony do Mercedesów ;-)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musialbys sie urodzic albanczykiem :)

Nie wiem co oni maja z tymi mercedesami, ale zachowuja sie jakby inne marki nie istnialy.

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten po prawej to było kiedyś moje marzenie. Chyba jestem urodzony do Mercedesów ;-)

Ja tam dalej chętnie bym przytulil:)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.