Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, MasterMind said:

155-1.jpg


Piękna ta twoja sztuka... ehhhh i ta wyblakła wkładka 👌🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Paweł Bury. napisał(-a):

3500zł za tą kupę 

1 tona jakiś niby lepszy

20220831_140302.jpg

Wygląda na ładny bez kamienia. 

Na węglu się trochę znam 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kornel91 napisał(-a):

Wygląda na ładny bez kamienia. 

Na węglu się trochę znam 😀

No ale koleś 3500zł dał za tonę 

Ostatni raz węgiel kupowałem 2 lata temu po 850zł tona ten sam ruski na tym samym składzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Paweł Bury. napisał(-a):

No ale koleś 3500zł dał za tonę 

Ostatni raz węgiel kupowałem 2 lata temu po 850zł tona ten sam ruski na tym samym składzie 

Zgadza się ale niestety przez za szybką reakcję rządu tak jest. Na fakturze jest węgiel rosyjski wprowadzony przed embargo z kwietnia. Jeszcze on wtedy nie był tak drogi ale od tamtej pory prawie nic nie wjeżdża pojawia się trochę węgla z Kazachstanu a firmy muszą działać i stąd te ceny. W tamtym roku Eko worku było po 700-800zl potem trochę powyżej 1k  a teraz niestety ceny są szalone bo nie ma surowca a i utrzymać się trzeba. Natomiast węgiel w portach jest ciężko dostępny, drogi i maks na Eko groszki taki orzech jak wrzuciłeś to może 10%. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AKPS napisał(-a):

A ja się dalej cieszę 🫣🤭 dzień biegająco-uroczystościowy to mogę 😎

 

 

DE27D5F3-2A9B-489A-960F-CE45B9BF93F3.jpeg

4E3D7E7E-E3F1-4B3F-A03A-D932AFCE546B.jpeg

a jest z czego... jest - dwa piękne zegareczki - niech się noszą dobrze i z ręki nie spadają !!! :) 

3 godziny temu, SPS napisał(-a):


tak wyglądała moja wczorajsza perspektywa 😝🤣 uwielbiam wymiar dawania prezentu kiedy patrzy co jest w środku 😊

 

(pracuje nad zdjęciem żeby małżonka się pokazała w odpowiednim temacie „po godzinach”) 😎

 

092D86C2-605F-4C17-99B6-E50CFE19CDAD.thumb.jpeg.084a1996791b9bdd8683f5fa6eecf758.jpeg
 

 

też z elementami zieleni prezent :) 

8 godzin temu, Paweł Bury. napisał(-a):

I co........ zatkało was !!??!!??

 

 

20220831_134329.jpg

czarne złoto .... !!! 

8 godzin temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Ja mam gazowe

To kumplowi przywieźli 

 

PS: SPRZEDAM 

 

 

20220831_141124.jpg

na alle... wstaw bez ceny minimalnej w licytacji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, SPS napisał(-a):


tak wyglądała moja wczorajsza perspektywa 😝🤣 uwielbiam wymiar dawania prezentu kiedy patrzy co jest w środku 😊

 

(pracuje nad zdjęciem żeby małżonka się pokazała w odpowiednim temacie „po godzinach”) 😎

👍

14 godzin temu, AKPS napisał(-a):

A ja się dalej cieszę 🫣🤭 dzień biegająco-uroczystościowy to mogę 😎

Oprócz tematu "jak wyglądamy" czeka jeszcze temat damskich zegarków/ kolekcji i chodzi tu o zegarki które noszą kobiety, a nie o te które producenci opisują jako damskie. Nie od dziś wiadomo, że kobieta świetnie wygląda z zegarkiem typowo damskim, uniseks jak i męskim. Faceci tak dobrze nie mają i z typowo damskim zegarkiem, hmmm... wyglądają równie dobrze jak w damskiej bluzce, czy sukience, czyli: 🤮


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.