Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

5 godzin temu, Krygo napisał:

Moja pamięć tak dobra nie jest, ale coś mi się wydaje, że to Ty go kiedyś ode mnie kupiłeś? Oddawaj ;)

A widzisz, jednak pamięć nie zawodzi 🙂 Owszem, kupiłem - jakieś ~4 lata temu!

I nie ma opcji! Nie oddam, za bardzo lubię drania 😉 🙂

Edited by krondar

6 godzin temu, WMT napisał:

Super to wydanie Bambino, ale wydaje się ogromny! Napisz proszę jaki masz nadgarstek, bo przymierzam się tez do niego, jako do stosunkowo skromnego zegarka "casual look"....

Bo to dość duży zegarek, a mój cherlawy nadgarstek wcale nie pomaga, jednak na żywo prezentuje się do nieco lepiej. Zdjęcie przekłamuje. W łapie (a może raczej w rączce) mam 16 do 16,5 cm, więc jak dorodna gimnazjalistka. :)

Sam Bambino natomiast jest w tej wersji zaiste urokliwy. Dalej za każdym razem cieszy. Moim zdaniem najładniejszy z rodziny i dlatego nie jestem w stanie się go pozbyć na rzecz mniejszych braci.

10 godzin temu, WMT napisał:

Super to wydanie Bambino, ale wydaje się ogromny! Napisz proszę jaki masz nadgarstek, bo przymierzam się tez do niego, jako do stosunkowo skromnego zegarka "casual look"....

^^ Tu masz na nadgarstku 17,5 ~ 18. Zegarek ma 42mm, ale tak jak pisze @brz jest świetny i chyba jeszcze nie udało mi się zrobić zdjęcia które oddałoby jego urodę którą prezentuje na żywo 🙂

Nie idźcie tą drogą.

Wystający za nadgarstek "garniturowiec" jest stokroć gorszy niż wystający poza nadgarstek "psuedonurek"

7 godzin temu, bat73 napisał:

Nie idźcie tą drogą.

Wystający za nadgarstek "garniturowiec" jest stokroć gorszy niż wystający poza nadgarstek "psuedonurek"

Ale u mnie on nie wystaje poza nadgarstek. I do garnituru też go nie noszę.

18 minut temu, brz napisał:

Ale u mnie on nie wystaje poza nadgarstek. I do garnituru też go nie noszę.

Wg mnie ta odmiana Bambino przy tej kolorystyce i pasku to nie jest garniturowiec, a raczej właśnie casual. I tym bardziej mi się podoba 👍. Trochę OT wywołałem. Koniec tematu. 😉

Edited by WMT