Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm. Nakręcić dziś młodych łatwo … słowa klucze kolaboracja i risejl i mamy kolejkę . Pieniądz ze sprzedaży krótkoterminowej nie jest tu głównym celem …ciekawe czy za kilka lat uda się Omedze dzięki tym klientom wskoczyć na kolejny poziom piramidy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, desmo napisał(-a):

Hmm. Nakręcić dziś młodych łatwo … słowa klucze kolaboracja i risejl i mamy kolejkę . Pieniądz ze sprzedaży krótkoterminowej nie jest tu głównym celem …ciekawe czy za kilka lat uda się Omedze dzięki tym klientom wskoczyć na kolejny poziom piramidy

Oj, wątpię. W założeniu te plastikowe obrzydlistwa mają być pierwszym zegarkiem dla wielu młodych osób (także dzieci), które za kilkadziesiąt lat, jak podrosną, kupią sobie droższy model - już nie z plastiku, przez nostalgię. Ale pytanie, czy ta nostalgia rzeczywiście będzie, bo jakość tych "zegarków" to zapewne dramat.

Edytowane przez kacperqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kacperqq napisał(-a):

Oj, wątpię. W założeniu te plastikowe obrzydlistwa mają być pierwszym zegarkiem dla wielu młodych osób (także dzieci), które za kilkadziesiąt lat, jak podrosną, kupią sobie droższy model - już nie z plastiku, przez nostalgię. Ale pytanie, czy ta nostalgia rzeczywiście będzie, bo jakość tych "zegarków" to zapewne dramat.

Ja bym chętnie przymierzył - ale że mam swoje (może i głupie) zasady, że nie stoję w kolejkach, bo mi się nie chce, to sobie nie przymierzę. Pamiętam jak kilka lat temu w NY widziałem długą kolejkę przed sklepem Nike i uwierzyć nie mogłem że można stać godzinami po buty. Jak widać można po wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, kacperqq napisał(-a):

Oj, wątpię. W założeniu te plastikowe obrzydlistwa mają być pierwszym zegarkiem dla wielu młodych osób (także dzieci), które za kilkadziesiąt lat, jak podrosną, kupią sobie droższy model - już nie z plastiku, przez nostalgię. Ale pytanie, czy ta nostalgia rzeczywiście będzie, bo jakość tych "zegarków" to zapewne dramat.

Jakość jest jak każdego swatcha sprzedawanego w milionach sztuk co roku, to fajny gadżet i tyle. Jak ktoś się doszukuje w omegoswatchu wykonania zegarkowego to nie ten adres. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Munsłocz / munsrocZ ;)

 

A my z kolegą @Plumber ciężko pracujemy nad nowym materiałem ;)

 

Zrzut ekranu 2022-03-26 o 15.01.47.png


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kacperqq napisał(-a):

No właśnie widzę, że na razie zainteresowanie zerowe (wystawiłem na różnych grupach) 😕 Zegarek w stanie idealnym, kupiony u AD 2 miesiące temu. Katalogowo wołają za niego 28700, a ja chcę tylko 21,5 :D Szkoda, żeby kurzył się w pudełku, więc fajnie byłoby go na szybko puścić dalej

Za AT dam Ci 1125zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż ci sami narzekacze będą stali 30-tego pod salonem kruka od 8:00, by potem prosić „kierowniku królu złoty zapisz na cokolwiek byle stalowego”.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakość jest jak każdego swatcha sprzedawanego w milionach sztuk co roku, to fajny gadżet i tyle. Jak ktoś się doszukuje w omegoswatchu wykonania zegarkowego to nie ten adres. 

I dlatego logo Omegi nie powinno się na tej masówce pojawić. Raz, ze względu na jakość, a dwa, wizerunek Moonwatcha.
Nie byłem nigdy fanem Moonwatcha, ale doceniałem historię i przekaz jaki Omega budowała wokół tego modelu, podobały mi się też niektóre limitki.
Najwyraźniej marketingowcy Omegi uznali wypuszczenie takiej plastikowej masówki za świetny pomysł, ale dla mnie to obciach i rozmienianie legendy na drobne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten typ, co mówić się będzie:

Patrz to samolot, nie to supermen…, nie nie czekaj to tylko Swatch. 

Jak minie ten szał, sam spróbuję.

Bo to fajna ciekawostka. 
 

Jedno już jest pewne, posiadacze będą mieć rozdwojenie jaźni. 

To co w końcu to masz…, będą pytać ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ASTRAL napisał(-a):


I dlatego logo Omegi nie powinno się na tej masówce pojawić. Raz, ze względu na jakość, a dwa, wizerunek Moonwatcha.
Nie byłem nigdy fanem Moonwatcha, ale doceniałem historię i przekaz jaki Omega budowała wokół tego modelu, podobały mi się też niektóre limitki.
Najwyraźniej marketingowcy Omegi uznali wypuszczenie takiej plastikowej masówki za świetny pomysł, ale dla mnie to obciach i rozmienianie legendy na drobne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pełna zgoda. Moje Omegi lecą na sprzedaż, bo widząc któryś z tych zegarków na nadgarstku, mam flashbacki z prezentacji tego plastikowego chłamu - nie mogę już ich nosić. Zupełnie zniszczyli wizerunek marki w moich oczach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kacperqq napisał(-a):

Oj, wątpię. W założeniu te plastikowe obrzydlistwa mają być pierwszym zegarkiem dla wielu młodych osób (także dzieci), które za kilkadziesiąt lat, jak podrosną, kupią sobie droższy model - już nie z plastiku, przez nostalgię. Ale pytanie, czy ta nostalgia rzeczywiście będzie, bo jakość tych "zegarków" to zapewne dramat.

Bardziej chodzi o kojarzenie Omegi z marką premium, z którą „warto mieć” kolaborację… 

Zresztą w komunikacji pojawiły się inne słowa klucze mające budować taką świadomość marki  „ high end” w odniesieniu do Omegi czy gigant w odniesieniu do Swatch.

Teraz, kacperqq napisał(-a):

Pełna zgoda. Moje Omegi lecą na sprzedaż, bo widząc któryś z tych zegarków na nadgarstku, mam flashbacki z prezentacji tego plastikowego chłamu - nie mogę już ich nosić. Zupełnie zniszczyli wizerunek marki w moich oczach 

Raczej wręcz przeciwnie, inwestują w wizerunek na pokolenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu rozkminy 😄 

Powinni nie powinni, jak tak można itp.

🤔😅 

Hajs się zgadza, zgadza. Marketingowo mistrzostwo ktoś kiedyś stał w takich kolejkach po Omegę, gdzieś o tym wszyscy pisali nie, a tu piszą, szał jest jest.

A Swatch jak Swatch zawsze taki był, a teraz dołożyli mu kolaborację i wypaliło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, nicon napisał(-a):

Czekam aż ci sami narzekacze będą stali 30-tego pod salonem kruka od 8:00, by potem prosić „kierowniku królu złoty zapisz na cokolwiek byle stalowego”.


Bo flipnac Swatcha za pare tysi to niegodne miłośników. Co innego przebitka na Rolku,. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, beniowski napisał(-a):

Ja bym chętnie przymierzył - ale że mam swoje (może i głupie) zasady, że nie stoję w kolejkach, bo mi się nie chce, to sobie nie przymierzę. Pamiętam jak kilka lat temu w NY widziałem długą kolejkę przed sklepem Nike i uwierzyć nie mogłem że można stać godzinami po buty. Jak widać można po wszystko.

To nie jest dziwna zasada. To rozsądne podejście do życia. Kiedys widziałem kolejkę 45 minut po paczki w pewnej znanej cukierni w warszawie i tez tego nie rozumiem, czasu sie nie kupi. Ludzie faktycznie sa dziwni. 

 

Przepraszam a co jest 30 w kruku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, lisciu napisał(-a):

 

Przepraszam a co jest 30 w kruku?

Nic, tylko kolejka, ale to Cię przecież nie interesuje 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, kacperqq napisał(-a):

Pełna zgoda. Moje Omegi lecą na sprzedaż, bo widząc któryś z tych zegarków na nadgarstku, mam flashbacki z prezentacji tego plastikowego chłamu - nie mogę już ich nosić. Zupełnie zniszczyli wizerunek marki w moich oczach

Aha ...

 

13 minut temu, lisciu napisał(-a):

No kolejka nie, ale wydarzenie juz tak, bo nawet nie wiem o co chodzi.

 

Watches & Wonders 

Edytowane przez GaltJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą prezentowane nowe modele zegarków ( R ), na które będzie/ lub nie, można się zapisać w Kruku.

Edytowane przez GaltJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będą prezentowane nowe modele zegarków ( R ), na które będzie/ lub nie, można się zapisać w Kruku.

Na szczęście nie w salonie Swatcha.
Większego jebnięcia księgowi SG Omedze nie mogli dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie szajs tylko Swatch i kosztuje właśnie 1000 więc nie wiem w czym problem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może problem w tym, że toczymy tą dyskusję w wątku Omega? To Swatch, nie Omega - mi się podoba jako zabawka, a Moon’a oczywiście zatrzymam i nie zbrzydnie mi ani trochę. Czasem miłośnicy zegarków są za sztywni - brakuje niektórym trochę luzu. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, amatsukaze napisał(-a):

Może problem w tym, że toczymy tą dyskusję w wątku Omega? To Swatch, nie Omega

 

Wątek jest właściwy, na pierwszym miejscu jest logo Omega i pierwowzór to też Omega.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.