Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Recommended Posts

1 godzinę temu, I_love_britney napisał:

boje sie jedynie rozmiaru expa1 bo mam nadgarstek 19cm i moze byc przymaly...

Nie ma czegoś takiego jak za mały zegarek 👿

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

33 minuty temu, pisar napisał:

Nie ma czegoś takiego jak za mały zegarek 👿

A żona powiedziałaby coś odwrotnego..;)

Każdy nosi co mu się podoba ale w mojej opinii mały, sportowy zegarek średnio pasuje. Co innego jakiś klasyk.

35 minut temu, Undziak napisał:

A żona powiedziałaby coś odwrotnego..;)

Każdy nosi co mu się podoba ale w mojej opinii mały, sportowy zegarek średnio pasuje. Co innego jakiś klasyk.

Zegarek sportowy musi się przede wszystkim wygodnie nosić. 

4 godziny temu, machlo napisał:

Z takim kursem to Kruk może mnie pocałować np. w trąbkę. :D

Ustawiłem się w kolejce w UK i na dzień dzisiejszy różnica w cenie vs Kruk to koło 6k plnów.
No i czas oczekiwania 2 miesiące vs 6 miesięcy.

Zdecydowałeś się na Explorera?

12 godzin temu, SzefSzefow napisał:

Co myslicie...? Hot or not?

...

Not.  

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

3 godziny temu, I_love_britney napisał:

EXP1 stan wrzesien 2020 - 28,5k pln

EXP2 Polar stan wczoraj - 37,5k pln
wrzuce jak dojda expa1 powinienem miec w 1 kwartale 2021, a expa2 w 2-3 kwartale:)

boje sie jedynie rozmiaru expa1 bo mam nadgarstek 19cm i moze byc przymaly...

U mnie 18cm i wszystkie zegarki do 43 mm wyglądają normalnie, czyli super. Nie bój nic.

Soda66

No wreszcie okazało się, że król jest nagi. Jeżeli ktoś nie zna angielskiego to można chociaż przetłumaczyć sobie komentarze na youtubie - warto.

Godzinę temu, deviles napisał:

No wreszcie okazało się, że król jest nagi. Jeżeli ktoś nie zna angielskiego to można chociaż przetłumaczyć sobie komentarze na youtubie - warto.

Kolego od bardzo dawna takie zgłoszenia są wiadome, nic nowego.

Edited by pisar

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Coś tam kolejka rolexowa szemrze z niezadowolenia ale chyba po raz pierwszy ktoś tak wyłożył kawę na ławę. Podziwiam mistrzostwo Rolexa w wykreowaniu żądzy posiadania czegoś co się stało synonimem "świętego Grala". No ale co kto lubi. Generalnie uważam Rolexy za brzydkie zegarki (fatalny ten cyklop) z wyjątkiem OP (i takiego nabyłem bez kolejek) i Daytony w platynie (a na taką mnie nie stać) a teraz śledzę wątki Rolexowe podziwiając mistrzostwo w marketingu i bezmyślność klientów którymi się tak łatwo steruje.

11 godzin temu, deviles napisał:

strasznie się dziwie ze potencjalni klienci dają się tak traktować - i jeszcze się cieszą że zdobyli coś nieosiągalnego dlatego mam wy......ane na rolexy  

Edited by rafio77

12 minut temu, deviles napisał:

Coś tam kolejka rolexowa szemrze z niezadowolenia ale chyba po raz pierwszy ktoś tak wyłożył kawę na ławę. Podziwiam mistrzostwo Rolexa w wykreowaniu żądzy posiadania czegoś co się stało synonimem "świętego Grala". No ale co kto lubi. Generalnie uważam Rolexy za brzydkie zegarki (fatalny ten cyklop) z wyjątkiem OP (i takiego nabyłem bez kolejek) i Daytony w platynie (a na taką mnie nie stać) a teraz śledzę wątki Rolexowe podziwiając mistrzostwo w marketingu i bezmyślność klientów którymi się tak łatwo steruje.

Looknij jeszcze na Ex1 oprócz OP i Daytony (która zresztą - i na szczęście - mi się nie podoba)😉

18 minut temu, rafio77 napisał:

strasznie się dziwie ze potencjalni klienci dają się tak traktować - i jeszcze się cieszą że zdobyli coś nieosiągalnego dlatego mam wy......ane na rolexy  

od razu możesz mieć również wy..coś tam na np część modeli Ferrari , kolekcji Hermesa, Patka Nautilusa blue, sporo modeli Aquanauta , AP RO Jumbo Blue itd itd 

do Patka nawet nie wchodź do salonu 

Edited by dariusz chlastawa

31 minut temu, dariusz chlastawa napisał:

od razu możesz mieć również wy..coś tam na np część modeli Ferrari , kolekcji Hermesa, Patka Nautilusa blue, sporo modeli Aquanauta , AP RO Jumbo Blue itd itd 

wiem że inni dostawcy dóbr luksusowych też tak robią co nie znaczy ze to właściwe postępowanie i nadal twierdzę ze to s......stwo , gdyby to był wątek patka czy AP tam napisałbym to samo   \

Mam takie przeświadczenie ze całej branży zegarkowej przydałby się kolejny kryzys jak w erze kwarcu 

Edited by rafio77

45 minut temu, dariusz chlastawa napisał:

Nie no blagam, z calym szacunkiem do Rolexa, ktory robi swietne zegarki to chyba jednak nie ta polka co PP czy AP... 60.000 Patkow rocznie vs. ponad 800.000 Rolkow.

Jeszcze raz powtorze - nie chodzi o kolejke, bo produkt zeby mial nimb elitarnego i wyjatkowego musi byc trudny do zdobycia.

Idzie o nieprzejrzystosc zasad, przyznania uznaniowe i dojenie klientow 'panie kup Cellini to moze wpiszemy cie na liste'...

Edited by cordi7

1 godzinę temu, deviles napisał:

Prawdziwy individual freethinker z ciebie xD.

26 minut temu, cordi7 napisał:

Nie no blagam, z calym szacunkiem do Rolexa, ktory robi swietne zegarki to chyba jednak nie ta polka co PP czy AP... 60.000 Patkow rocznie vs. ponad 800.000 Rolkow.

Nautilus na którego są kolejki to chyba największy paździerz z całej oferty PP, wysokiego zegarmistrzostwa można się spodziewać w modelach na które nie ma kolejki akurat, no ale na nich się nie zarobi :(.

1dFQTya.png

4 minuty temu, nicon napisał:

Prawdziwy individual freethinker z ciebie xD.

Nautilus na którego są kolejki to chyba największy paździerz z całej oferty PP, wysokiego zegarmistrzostwa można się spodziewać w modelach na które nie ma kolejki akurat, no ale na nich się nie zarobi :(.

Wiem, widzialem zdjecia makro w internetach... 

Prawda jest taka, że tak było od lat. W PL Kruk ze swoją listą kolejkową i numerkami jeszcze sprawiał jakieś wrażenie, i tak na prawdę stalowe modele były całkiem łatwo dostępne. U AD w UE albo CH najpierw pytali skąd się jest, sugerowali zakup w swoim kraju, proponowali dostępny model, ew. grzecznie mówili, że zadzwonią ;)

Pozdrawiam,

Janek

Przy okazji jak byłem w Kruku zapytałem z czego wynika różnica przelicznika euro dla linii professional. Odpowiedzieli z grubsza, że jest popyt, więc mogą sobie zawyżyć kurs.

2 godziny temu, StaryWilk napisał:

O których zdjęciach piszesz? 

Swego czasu bodajze na Czasoholikach toczyla sie dyskusja na ten temat.

Ktos wrzucal link do instagrama jakiegos goscia, ktory dokladnie fotografuje luksusowe zegarki.

Nautilus wygladal na wykonanego slabiej niz inne modele, poszukam linkow / zdjec pozniej.

29 minut temu, machlo napisał:

Przy okazji jak byłem w Kruku zapytałem z czego wynika różnica przelicznika euro dla linii professional. Odpowiedzieli z grubsza, że jest popyt, więc mogą sobie zawyżyć kurs.

Brzmi jak scena z ukrytej kamery...

2 godziny temu, machlo napisał:

2 godziny temu, cordi7 napisał:

Swego czasu bodajze na Czasoholikach toczyla sie dyskusja na ten temat.

Ktos wrzucal link do instagrama jakiegos goscia, ktory dokladnie fotografuje luksusowe zegarki.

Nautilus wygladal na wykonanego slabiej niz inne modele, poszukam linkow / zdjec pozniej.

Brzmi jak scena z ukrytej kamery...

Też jakoś mało mi się chce wierzyć, że ktoś by tak wprost to powiedział klientowi.