Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Londek napisał(-a):


W porównaniu do fotek Twojego auta, ta oklejona wygląda według mnie dużo lepiej… mniej „dziadkowo”, a sam front to już w ogóle niebo a ziemia. 

Przede wszystkim front to zasługa M pakietu, dla mnie niedopuszczalny bo wygląda jakby mu ryj wyżarło. I mogę się założyć o każdą stawkę, że za 10 lat większość substancji będzie własnie M.

Co do folii to powoli się zaczynam przykonywać i się zastanawiam czy trochę nie pojeździć na ceramice, a później okleić...


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 hours ago, Autor1984 said:

Przede wszystkim front to zasługa M pakietu


Bez tego pakietu to auto w sam raz dla ojca dyrektora 😜

A samo siedem wpadało mi w oko tylko z tym modelem… reszta strasznie koślawa, chociaż wiadomo, co człowiek to inna opinia.

Niech Was wozi bezpiecznie i bezawaryjnie 👍🏻

 

IMG_6643.jpeg

IMG_6644.jpeg

Edytowane przez Londek
Polska język trudna język 😝

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cena nie gra roli to bym się nie zastanawiał i oklejanie ppfem calosc

Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli cena nie gra roli to bym się nie zastanawiał i oklejanie ppfem calosc

Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka



popieram w 100%; ze względu na to jak słabe i cieńkie są powłowki lakiernicze na autach w obecnych czasach, przy nowym aucie nie zastanawiałbym się ani chwili nad transparentną folią (mat/połysk - kwestia gustu).
Do tego taka folia zabezpieczy przez delikatnymi obiciami podmarketowymi czy (czego nie życzę) jakimiś lekkimi obcierkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Autor1984 a masz ten wielki wysuwany ekran z tyłu do oglądania filmów czy czego tam przez pasażerów? 

@Autor1984 a masz ten wielki wysuwany ekran z tyłu do oglądania filmów czy czego tam przez pasażerów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Autor1984 napisał(-a):

No to się pochwalę, przyjechała niunia do odbioru :)

 

Idealna do rozwożenia grochówki po stołówkach zakładowych.

@mario1971nada się?

BMW1.png

bmw2.png

bmw3.png

 

Łukasz gratuluję. Choć mi cały czas przypomina z przodu Citroena, a z tyłu patrząc Toyotę Camry :D Ale wrażenie na żywo robi, choć oglądałem tylko w czarnym lakierze, a jak wiadomo ten wyszczupla.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Autor1984 napisał(-a):

Przede wszystkim front to zasługa M pakietu, dla mnie niedopuszczalny bo wygląda jakby mu ryj wyżarło. I mogę się założyć o każdą stawkę, że za 10 lat większość substancji będzie własnie M.

Co do folii to powoli się zaczynam przykonywać i się zastanawiam czy trochę nie pojeździć na ceramice, a później okleić...

Zapłaciłeś za extra lakier i chcesz kleić matową folię? 😳 Mnie się ten kolor widzi.

Bezbarwna folia popieram 100%. Przynajmniej zderzak, maska i lusterka. Lepiej cały przód plus wnęki, a najlepiej całość.

Ceramika strata kasy 😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, bober5264 napisał(-a):

Jeśli cena nie gra roli to bym się nie zastanawiał i oklejanie ppfem calosc

Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka
 

Pomyślimy, bo mam teraz myślówę ;)

5 godzin temu, plszcto napisał(-a):


popieram w 100%; ze względu na to jak słabe i cieńkie są powłowki lakiernicze na autach w obecnych czasach, przy nowym aucie nie zastanawiałbym się ani chwili nad transparentną folią (mat/połysk - kwestia gustu).
Do tego taka folia zabezpieczy przez delikatnymi obiciami podmarketowymi czy (czego nie życzę) jakimiś lekkimi obcierkami.

No właśnie to raz, a dwa, że jednak to jest świetne zabezpieczenie.

5 godzin temu, beniowski napisał(-a):

@Autor1984 a masz ten wielki wysuwany ekran z tyłu do oglądania filmów czy czego tam przez pasażerów? 

@Autor1984 a masz ten wielki wysuwany ekran z tyłu do oglądania filmów czy czego tam przez pasażerów? 

Waldek ja jeżdżę z przodu. Na cholerę mi to ekranisko z tyłu? Myślałem, aby dla dziewczynek wziąć, ale pierniczę. Volvo uwaliły jak prosiaka, do niuni nie wpuszczam!!! No może raz wpuszczę... W kapciach 😜 

5 godzin temu, tommly napisał(-a):

Łukasz gratuluję. Choć mi cały czas przypomina z przodu Citroena, a z tyłu patrząc Toyotę Camry :D Ale wrażenie na żywo robi, choć oglądałem tylko w czarnym lakierze, a jak wiadomo ten wyszczupla.

Tomek dokładnie C4 Cactus, te brwi; ja pierd*le... Beznadziejnie to wygląda, ale przeżyję. Myślałem, aby właśnie folią to zakryć. Co ten Dukec zapatrzył się na starą, czy na koncern PSA?

 

5 godzin temu, Valygaar napisał(-a):

Zapłaciłeś za extra lakier i chcesz kleić matową folię? 😳 Mnie się ten kolor widzi.

Bezbarwna folia popieram 100%. Przynajmniej zderzak, maska i lusterka. Lepiej cały przód plus wnęki, a najlepiej całość.

Ceramika strata kasy 😞

Jednak z dużym prawdopodobieństwem walnę ceramikę, bo mi szkoda niwelować efekt jaki sam sobie zamówiłem... Kurde świetnie wygląda ten lakier. A ceramika? Nie! To nie strata kasy; lakier jednak "biję głębią" po ceramice.

 

 

BTW wsszystko pisałem po pijanemu. Sorry Grefory!!

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
57 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Pomyślimy, bo mam teraz myślówę ;)

No właśnie to raz, a dwa, że jednak to jest świetne zabezpieczenie.

Waldek ja jeżdżę z przodu. Na cholerę mi to ekranisko z tyłu? Myślałem, aby dla dziewczynek wziąć, ale pierniczę. Volvo uwaliły jak prosiaka, do niuni nie wpuszczam!!! No może raz wpuszczę... W kapciach 😜 

Tomek dokładnie C4 Cactus, te brwi; ja pierd*le... Beznadziejnie to wygląda, ale przeżyję. Myślałem, aby właśnie folią to zakryć. Co ten Dukec zapatrzył się na starą, czy na koncern PSA?

 

Jednak z dużym prawdopodobieństwem walnę ceramikę, bo mi szkoda niwelować efekt jaki sam sobie zamówiłem... Kurde świetnie wygląda ten lakier. A ceramika? Nie! To nie strata kasy; lakier jednak "biję głębią" po ceramice.

 

 

BTW wsszystko pisałem po pijanemu. Sorry Grefory!

Najwazniejsze decyzje najłatwiej podejmuje się po flaszce 😁

Tak że "wrap her up" 🤣

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, irekm napisał(-a):

Najwazniejsze decyzje najłatwiej podejmuje się po flaszce 😁

Tak że "wrap her up" 🤣

Piątek kurna :D

"Sorry grefory" kurła :)

 

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Autor1984 z mojego doświadczenia z ceramiką , moja rada jest taka: umów się na mycie auta raz w tygodniu w myjni ręcznej- będziesz miał wtedy rabat- i dwa razy w roku na woskowanie auta , efekt WOW będzie o niebo lepszy niż w przypadku ceramiki i później mycie auta na myjni bezdotykowej jak większość ludzi robi . 

 

Edytowane przez Krakus1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Krakus1 napisał(-a):

@Autor1984 z mojego doświadczenia z ceramiką , moja rada jest taka: umów się na mycie auta raz w tygodniu w myjni ręcznej- będziesz miał wtedy rabat- i dwa razy w roku na woskowanie auta , efekt WOW będzie o niebo lepszy niż w przypadku ceramiki i później mycie auta na myjni bezdotykowej jak większość ludzi robi . 

 

 

Też lubię mieć czyste auta i podobnie uważam. Przy dobrym twardym wosku 2 razy w roku nawet mycie ręczne nie jest potrzebne co tydzień a 1-2 razy w miesiącu plus bezdotykowa (zależy jak często się jeździ). Zawsze można mieć i ceramikę i ręczne mycie co tydzień. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyste auta sa dla cyklistów 🤷


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Kolegów jeżeli chodzi o ceramikę. Miałem dwa razy - pierwszy i ostatni . Dobry wosk i częstsze mycie daje efekt znacznie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie może nie tak spektakularnie, ale kręcę się wokół tego egzemplarza...Kurcze, takie auto dla dorosłych, ale nie mam wyjścia, te moje padaki już nie dają rady...😉Screenshot_2024-03-09-08-42-35-56_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.thumb.jpg.ffc21228115c2fe267699d7eb8eb94f2.jpg


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 900 bierz 🤩

A szczerze, to takie fajne, eleganckie autko


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, pmwas napisał(-a):

Za 900 bierz 🤩

A szczerze, to takie fajne, eleganckie autko

I tak idzie w leasing...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kiniol napisał(-a):

U mnie może nie tak spektakularnie, ale kręcę się wokół tego egzemplarza...Kurcze, takie auto dla dorosłych, ale nie mam wyjścia, te moje padaki już nie dają rady...😉Screenshot_2024-03-09-08-42-35-56_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.thumb.jpg.ffc21228115c2fe267699d7eb8eb94f2.jpg

A coś więcej, przebieg, stan? Wrzuciłeś foto VW za 900 zł :D


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paseratti to po prostu na maxa poprawne praktyczne auto, bez emocji wizualnie i silnikowo, niech służy;)

Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Autor1984 napisał(-a):

Pomyślimy, bo mam teraz myślówę ;)

No właśnie to raz, a dwa, że jednak to jest świetne zabezpieczenie.

Waldek ja jeżdżę z przodu. Na cholerę mi to ekranisko z tyłu? Myślałem, aby dla dziewczynek wziąć, ale pierniczę. Volvo uwaliły jak prosiaka, do niuni nie wpuszczam!!! No może raz wpuszczę... W kapciach 😜 

Tomek dokładnie C4 Cactus, te brwi; ja pierd*le... Beznadziejnie to wygląda, ale przeżyję. Myślałem, aby właśnie folią to zakryć. Co ten Dukec zapatrzył się na starą, czy na koncern PSA?

 

Jednak z dużym prawdopodobieństwem walnę ceramikę, bo mi szkoda niwelować efekt jaki sam sobie zamówiłem... Kurde świetnie wygląda ten lakier. A ceramika? Nie! To nie strata kasy; lakier jednak "biję głębią" po ceramice.

 

 

BTW wsszystko pisałem po pijanemu. Sorry Grefory!!

No wiesz co, dzieciom odmawiać 😁? Tatuś sobie auto kupił 😂. Trzeba było sobie kupić Morgana jak mój sąsiad - wtedy byś sam jeździł i nikt by ci nie świnił w aucie.

 

A’propos mycia: myślałem że z tym myciem raz lub dwa w tygodniu to są żarty, ale widzę że niektórzy tak mają na serio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 minut temu, beniowski napisał(-a):

No wiesz co, dzieciom odmawiać 😁? Tatuś sobie auto kupił 😂. Trzeba było sobie kupić Morgana jak mój sąsiad - wtedy byś sam jeździł i nikt by ci nie świnił w aucie.

 

A’propos mycia: myślałem że z tym myciem raz lub dwa w tygodniu to są żarty, ale widzę że niektórzy tak mają na serio. 

Waldemar martw się o swoje dzieci ok? :)

Z tym myciem to to zbijam piątkę ;)

7meczka

schweiz.jpg

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oj przesadzone te Alpiny, robi się wóz z getta nie fajna e38.

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 

10 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Oj przesadzone te Alpiny, robi się wóz z getta nie fajna e38.

Filip nie świruj, że byś nie przytulił do serduszka.

Alpiny w E38 wyglądają nieco kontrowersyjnie, ale to jednak Alpina. Czyli de facto zysk.

AlpinkaE38.png


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli rozmiar plus zawias, jakby nie był tak zglebiony i byłyby trochę mniejsze nie marudziłbym.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, beniowski napisał(-a):

A’propos mycia: myślałem że z tym myciem raz lub dwa w tygodniu to są żarty, ale widzę że niektórzy tak mają na serio. 

 

2 razy w tygodniu to rzeczywiście przesada, ale 3-4 razy w miesiącu niekoniecznie*. Widocznie nigdy nie miałeś czarnego lakieru na aucie lub zapomniałeś już, że w Polsce przez 160-180 dni w roku pada deszcz. 😜

 

* - nie dotyczy lakierów w kolorze podobnym do soli drogowej, błota, piasku lub kurzu 🙂

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.