Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

W weekend odbył się Kustom Konwent impreza dla ludzi, którzy kochają  starsze samochody i ich przerabianie, kilka rodzynków ku uciesze oczu

 

IMG-20200815-135431985.jpg

 

IMG-20200815-135454183.jpg

 

IMG-20200815-155738613.jpg

 

IMG-20200815-143204920.jpg

 

IMG-20200815-155838001.jpg

 

IMG-20200815-174116612.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poranna obsługa codzienna.

20200818_145302.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P Zero w Cuprze dokonały żywota,wytrzymały +-50tkm,sporo.Przetestuję Super Sporty od Michelina,ponoć robią robotę,zobaczymy.

Przy okazji,jakby ktoś wpadł na pomysł kupna Cupry niech przemyśli sprawę.Zrobione 80tkm i uszczelki na drzwiach,fotel kierowcy skrzypią jak stary tapczan,nie podlega to gwarancji.Na szczęście,właścicielem salonu jest kolega,ogarną temat za free,wraz z nową alcantarą na siedzisku 😎.

20200821_131048.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sportina napisał:

P Zero w Cuprze dokonały żywota,wytrzymały +-50tkm,sporo.Przetestuję Super Sporty od Michelina,ponoć robią robotę,zobaczymy.

Przy okazji,jakby ktoś wpadł na pomysł kupna Cupry niech przemyśli sprawę.Zrobione 80tkm i uszczelki na drzwiach,fotel kierowcy skrzypią jak stary tapczan,nie podlega to gwarancji.Na szczęście,właścicielem salonu jest kolega,ogarną temat za free,wraz z nową alcantarą na siedzisku 😎.

 

Nową alcantarą, co masz konkretnie na myśli? Stara się zmechaciła czy co?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mario1971 napisał:

Nową alcantarą, co masz konkretnie na myśli? Stara się zmechaciła czy co?

Mają w fotelu jakieś części wymieniać,sztuczne gówno też popękało,wymienią więc wszystko 😉.

20200821_132631.jpg

20200821_132008.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mojej żony w Golfie też uszczelki skrzypią. Pomaga smarowanie silikonem bądź gliceryną, ale na krótko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Tommaso napisał:

U mojej żony w Golfie też uszczelki skrzypią. Pomaga smarowanie silikonem bądź gliceryną, ale na krótko.

Producent doskonale o tym wie,ponoć mają "cudowny" środek na tą bolączkę.Tłumaczą że auto jest za sztywne...🤪.Jeżeli dalej będzie trzeszczało,będą mi smarować uszczelki do usranej śmierci...czyli jeszcze przez niecały rok,zamówiłem A45s 😉.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Tiguanie z dachem panoramicznym było podobnie. Dwa miesiące po smarowaniu zaczynał skrzypieć. Pomagał taki seledynowy - niemiecki smar. Niestety na krótko...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mario1971 napisał:

U mnie w Tiguanie z dachem panoramicznym było podobnie. Dwa miesiące po smarowaniu zaczynał skrzypieć. Pomagał taki seledynowy - niemiecki smar. Niestety na krótko...

Tak też powiedzieli w serwisie,pomoże ale tylko na krótki czas.Trudno co zrobić,jakoś się przemęczę do końca leasingu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem w piwnicy miejsca na boks dachowy do auta

20200822_150845.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.08.2020 o 14:05, mario1971 napisał:

U mnie w Tiguanie z dachem panoramicznym było podobnie. Dwa miesiące po smarowaniu zaczynał skrzypieć. Pomagał taki seledynowy - niemiecki smar. Niestety na krótko...

 

Polecam Würth HHS GREASE, w panoramie XC40 nastała cisza i trwa już ponad półtora roku ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Polecam Würth HHS GREASE, w panoramie XC40 nastała cisza i trwa już ponad półtora roku
Tiguan już dawno sprzedany. Obecnie preferuję auta bez szyber dachu ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex
Godzinę temu, mario1971 napisał:

Tiguan już dawno sprzedany. Obecnie preferuję auta bez szyber dachu ;)

No właśnie, po co właściwie jest szyber? Macie jakieś pomysły? Niedawno nabyłem auto z czymś takim i nie mam kompletnie pomysłu do czego to ma służyć🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaśniej we wnętrzu jest i przez kilka dni w roku kiedy jest za chłodno na klimę i za gorąco na grzanie możesz rozkoszować się kontaktem z naturą 😆

 

A na poważnie tu gdzie mieszkam prędzej sprzeda się auto bez klimy a z szyberdachem niż odwrotnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex
Godzinę temu, cordi7 napisał:

Jaśniej we wnętrzu jest i przez kilka dni w roku kiedy jest za chłodno na klimę i za gorąco na grzanie możesz rozkoszować się kontaktem z naturą 😆

 

Bardzo satysfakcjonująca odpowiedź😉Mój szyber śmierdzi. Stęchlizną. Postanowiłem go nie używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilę mnie nie było z racji urlopu, trochę pojeździłem, na jednej z tras albo się odkręciła (albo jej nie było) nakrętka od osłony pod wydechem. Na szczęście już ogarnięte przez Aso.

Pierwszy raz zainwestowałem w powłokę ceramiczną i "niewidzialną wycieraczkę"  na razie jedno i drugie sprawdza się bardzo dobrze. Auto się tak nie brudzi i łatwiej się myje. Dzisiaj jechałem 300km w deszczu i poza miastem działa to całkiem ok, przy małych prędkościach niestety woda stoi. 

 

 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
1 godzinę temu, hubex napisał:

Bardzo satysfakcjonująca odpowiedź😉Mój szyber śmierdzi. Stęchlizną. Postanowiłem go nie używać.


Otwieram bardzo rzadko. Ale bardzo lubię, bo przez 3/4 roku wpuszcza sporo światła do wnętrza auta. A na światłach można popatrzeć w niebo...

Lubię szkło w dachu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex
1 minutę temu, maritimeeng napisał:


Otwieram bardzo rzadko. Ale bardzo lubię, bo przez 3/4 roku wpuszcza sporo światła do wnętrza auta. A na światłach można popatrzeć w niebo...

Lubię szkło w dachu. 

👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, hubex napisał:

No właśnie, po co właściwie jest szyber? Macie jakieś pomysły? Niedawno nabyłem auto z czymś takim i nie mam kompletnie pomysłu do czego to ma służyć🤔

Dzieciaki miały frajdę,  mogąc oglądać niebo w trakcie dłuższych tras. No i ogólnie dużo jaśniej, jakoś tak weselej...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uwielbiam mieć szyberdach w samochodzie!

i jak go nie mam to cierpię bardzo.

Często jeżdżę bez klimy i po mieście czyli małe prędkości dla tego używany jest non stop. A i więcej światła wpada do środka. :) polecam każdemu :D 


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, po co właściwie jest szyber? Macie jakieś pomysły? Niedawno nabyłem auto z czymś takim i nie mam kompletnie pomysłu do czego to ma służyć
Ja zauważyłem jeszcze jedna rzecz - gdy przy uchylonym szyberdachu z przodu się pali, dym nie dociera na tył.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - dziura w dachu (szczególnie panorama) zapewnia zdecydowanie więcej światła we wnętrzu i umożliwia dodatkową wentylację. Dodatkowe okno na świat daje też ciekawe widoki ;)

 

No i jak wspomniał @Szyszkops, można robić dobrze doświetlone foty :D

 

jX77ViF.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.08.2020 o 21:31, hubex napisał:

Bardzo satysfakcjonująca odpowiedź😉Mój szyber śmierdzi. Stęchlizną. Postanowiłem go nie używać.

Może przytkane są odpływy i stąd stęchlizna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.