Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam w swoim audi nie narzekam, też nie lubię przyklejonych ekranów. Mistrzowsko było to rozwiązane w Giulii.

 

 

 

image.png.55d401f72f7e1f2a8cb3347c51e023e8.png

 

image.png.3b4b37a46a6f057a9e283a2d374ba038.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tablety na desce rozdzielczej bez praktycznie żadnej zabudowy, moim zdaniem wyglądają słabo.

Mam takie wrażenie że gdybym przez przypadek zaczepił taki tablet to on wyłamałby się mocowania...

 

Oczywiście ciężko wykonać jakąś estetyczną zabudowę przy tak dużych tabletach ale od czego są designerzy. Przykład Corvetty pokazuje że można.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Ceteth napisał(-a):

Ja tam w swoim audi nie narzekam, też nie lubię przyklejonych ekranów. Mistrzowsko było to rozwiązane w Giulii.

 

 

 

image.png.55d401f72f7e1f2a8cb3347c51e023e8.png

 

image.png.3b4b37a46a6f057a9e283a2d374ba038.png

Tu jakiś to wygląda 🤗🤗🤗

24 minuty temu, Remy napisał(-a):

Tablety na desce rozdzielczej bez praktycznie żadnej zabudowy, moim zdaniem wyglądają słabo.

Mam takie wrażenie że gdybym przez przypadek zaczepił taki tablet to on wyłamałby się mocowania...

 

Oczywiście ciężko wykonać jakąś estetyczną zabudowę przy tak dużych tabletach ale od czego są designerzy. Przykład Corvetty pokazuje że można.

 

 

Idą po najmniejszej linii oporu, aby jak największy był i sru go tu damy 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Jeżeli mówimy o aucie za 100 tyś to może i prawda. Choć i tak wiem, że rżną nas. Ale jak kupujesz samochód za pół bańki to klasyczne liczniki "zmieściłyby" się w tej cenie. 

BMW Group zanotowało rekord sprzedaży w 2023 to ponad 2,5 mln aut. I księgowych guzik obchodzi, że tablety pasują do 7,5,4 i 3. Wynik netto ma się zgadzać. Proste. Zunifikowanie przyrządów jest kolosalną oszczędnością. To samo w Merolach widać, kładziony tablet na konsoli środkowej i do tego to wszystko zmierza. Masz płacić więcej za mniej. Proste.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minutes ago, Autor1984 said:

BMW Group zanotowało rekord sprzedaży w 2023 to ponad 2,5 mln aut. I księgowych guzik obchodzi, że tablety pasują do 7,5,4 i 3. Wynik netto ma się zgadzać. Proste. Zunifikowanie przyrządów jest kolosalną oszczędnością. To samo w Merolach widać, kładziony tablet na konsoli środkowej i do tego to wszystko zmierza. Masz płacić więcej za mniej. Proste.

 

Ciekawe w tym wszystkim jest to, że jak jadąc autem szukasz adresu w mapie na telefonie dotykowym to dostaniesz mandat. Ale gdy na tablecie zamontowanym w aucie robisz to samo (albo szukasz ustawień klimy w jakimś podmenu) to już jest OK, nikogo nie narażasz na niebezpieczeństwo. Pomijając estetykę tabletów to ja wolę jednak manualne pokrętła i przyciski, do których obsługi nie muszę odrywać oczu od drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, logann napisał(-a):

na tablecie zamontowanym w aucie robisz to samo (albo szukasz ustawień klimy w jakimś podmenu)

 

 

W większości przypadków wystarczą polecenia wydane paszczowo, u mnie tylko trzeba klikać żeby wyłączyć start-stop

 

tapatalked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, Czujnik said:

 

 

W większości przypadków wystarczą polecenia wydane paszczowo, u mnie tylko trzeba klikać żeby wyłączyć start-stop

 

tapatalked

 

W języku polskim nie jest tak łatwo. Chyba, że w nowych autach poprawili interfejs głosowy na tyle, że da się wybrać bezbłędnie polskie nazwy miast/nazwiska kontaktów w telefonie/funkcji samochodu, a ja po prostu mam stary system w aucie 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.03.2024 o 11:45, Autor1984 napisał(-a):

Nowe elektryczne Volvo są tak tandetne w środku, że aż szkoda silić się na pisanie czegokolwiek o tej marce. Czekam na EX90. bo EX30 wygląda w środku tragicznie. Sądziłem, że C40 jest fatalne, o jak bardzo się myliłem. Jak pójdą tym torem i przerzucą tą szmirę do swoich spalinówek to nie widzę przyszłości...

Małe zestawienie konstrukcji do dziś produkowanej w sumie już 10 lat i najnowsze wcielenie Volvo...

20230509_083207.jpg

ecx30.jpg

 

Nie przesadzaj, EX30 jest w srodku lepiej wykonane niz C40. Wszystko co ma byc metalowe - jest metalowe. Plastikowe wykonczenia ozdobne sa o wiele milsze w dotyku niz w C40.
Trzeba pamietac, ze jest to samochod z recyklingu, a jego cena jest bardzo niska. Moim zdaniem EX30, to krok w dobrym kierunku.


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, logann napisał(-a):

 

W języku polskim nie jest tak łatwo. Chyba, że w nowych autach poprawili interfejs głosowy na tyle, że da się wybrać bezbłędnie polskie nazwy miast/nazwiska kontaktów w telefonie/funkcji samochodu, a ja po prostu mam stary system w aucie 🤷‍♂️

Ja się pokładam ze śmiechu gdy w naszym Volvo głosowo próbujemy podać komendę adresu (żona sobie po polsku menu ustawiła) w mapach Google - system po prostu prawie nic nie łapie. Ale jak powiem tak jak się pisze (nie czyta) to łapie. Oczywiście, pewnie przy włoskim menu to lepiej działa, ale zabawy z tym co niemiara. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak na delegację do Los Angeles zabrałem nawigację Garmina parę dobrych lat temu. Skrót od boulevard (BVLD) czytało skręć w jakiś tam Be Fał El De :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Czujnik napisał(-a):

 

 

W większości przypadków wystarczą polecenia wydane paszczowo, u mnie tylko trzeba klikać żeby wyłączyć start-stop

 

tapatalked

Krzyczki-Żabiczki  to też wyszuka paszczowo, nazwa miejscowości 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, logann napisał(-a):

W języku polskim nie jest tak łatwo

 

 

W niderlandzkim działa jako-tako, niestety najlepiej w hochdojczu  ;) 

 

 

Godzinę temu, TomcioMiki napisał(-a):

Krzyczki-Żabiczki

 

Spróbuj wyznaczyć trasę do Raamsdonksveer in Geertruidenberg  :lol:

 

tapatalked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Czujnik napisał(-a):

 

 

W niderlandzkim działa jako-tako, niestety najlepiej w hochdojczu  ;) 

 

 

 

Spróbuj wyznaczyć trasę do Raamsdonksveer in Geertruidenberg  :lol:

 

tapatalked

No jeszcze lepiej 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Samochod  idealny  ?  100 tys zł. za silnik 4 cylindrowy 16V.  Tablet wbudowany, nie odstający + przyciski i pokrętła  fizyczne. Do tego bluetooth, WiFi   bezprzewodowe - sterowanie głosem nawigacją,  zegary te droższe  - analogowe 🙂

 

 

Dacia-Duster-interior1.jpg

Edytowane przez łowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, łowca napisał(-a):

Samochod  idealny  ?  100 tys zł. za silnik 4 cylindrowy 16V.  Tablet wbudowany, nie odstający + przyciski i pokrętła  fizyczne. Do tego bluetooth, WiFi   bezprzewodowe - sterowanie głosem nawigacją,  zegary te droższe  - analogowe 🙂

 

+ MPI z LPG 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samochod  idealny  ?  100 tys zł. za silnik 4 cylindrowy 16V.  Tablet wbudowany, nie odstający + przyciski i pokrętła  fizyczne. Do tego bluetooth, WiFi   bezprzewodowe - sterowanie głosem nawigacją,  zegary te droższe  - analogowe
 
 
Dacia-Duster-interior1.thumb.jpg.766549d0f2442350695946cdf49d8c6f.jpg

czyli można jak się chce;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, łowca said:

Samochod  idealny  ?  100 tys zł. za silnik 4 cylindrowy 16V.  Tablet wbudowany, nie odstający + przyciski i pokrętła  fizyczne. Do tego bluetooth, WiFi   bezprzewodowe - sterowanie głosem nawigacją,  zegary te droższe  - analogowe 🙂

 

 

Dacia-Duster-interior1.jpg


Jeszcze tylko jaki taki automat i do miasta jak znalazł 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, plszcto napisał(-a):


czyli można jak się chce;-)

Można.  A  zapomniałem  prędkość max. od 2023 r. ograniczona elektronicznie do  180 km/h,  więc Volvo XC90 za 400 tys.  jedzie obok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sobie zdejmiesz programowe ograniczenie i będziesz za***rdalał 280, mi osobiście nie robi zadnej roznicy takie ograniczenie

Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, plszcto napisał(-a):


czyli można jak się chce;-)

Jasne że można,tym bardziej z pół bańki i więcej 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, łowca napisał(-a):

Samochod  idealny  ?  100 tys zł. za silnik 4 cylindrowy 16V.  Tablet wbudowany, nie odstający + przyciski i pokrętła  fizyczne. Do tego bluetooth, WiFi   bezprzewodowe - sterowanie głosem nawigacją,  zegary te droższe  - analogowe 🙂

 

 

Do wczoraj tak było? No i cały misterny plan strzelił w łeb - bo wczoraj ogłosili ceny dla nowego modelu - dali mniej przycisków i pokręteł, tablet sterczący i piękne zegary zastąpione tabletem, a mimo tych niedogodnień ceny nie obniżyli 😬😉

Dacia Duster 2024 z LPG kosztuje wyjściowo 79 900 złotych

 

spacer.png

spacer.png 

 

Nowa Dacia Duster 2024. Wiemy ile kosztuje w Polsce. Cennik i wyposażenie - autoGALERIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Nie przesadzaj, EX30 jest w srodku lepiej wykonane niz C40. Wszystko co ma byc metalowe - jest metalowe. Plastikowe wykonczenia ozdobne sa o wiele milsze w dotyku niz w C40.
Trzeba pamietac, ze jest to samochod z recyklingu, a jego cena jest bardzo niska. Moim zdaniem EX30, to krok w dobrym kierunku.

Paweł siedziałem w jednym i drugim. EX30 w środku jest jak Fiat Panda 3 gen.

Za tą cenę w życiu nie wezmę tego samochodu. To potworny regres dla Volvo. To nawet nie regres, to upadek.

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tabletów, w nowej skodzie superb tablet zamiast zegarów to tragedia. Wygląda, jakby był na siłę wciśnięty i zasłaniał te rzeczywiste zegary 😳 Nawet nie starali się go dobrze wkomponować. Obrazek.thumb.jpg.62328dcb20749ffb67f6c16947dc211d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, XoneX napisał(-a):

co do tabletów, w nowej skodzie superb tablet zamiast zegarów to tragedia. Wygląda, jakby był na siłę wciśnięty i zasłaniał te rzeczywiste zegary 😳 Nawet nie starali się go dobrze wkomponować. Obrazek.thumb.jpg.62328dcb20749ffb67f6c16947dc211d.jpg

To zdjęcie to nie żart? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.