Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak shadow nie odczuwa, że auto jest słabsze niż powinno być, to bym sobie wogóle głowy nie zawracał. Szkoda czasu i kasy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega się nie gniewa to miał być taki drobny żarcik...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow, dobry nadmuch to podstawa. Jak jesteś z Wawy mogę Ci polecić dobrą hamownię:

 

http://ecu-performance.com.pl/

 

Czytałem kiedyś o nich pozytywne opinie. Do Warszawy niestety kawałek drogi i jakby zostawiać auto to na jakąś grubszą robotę. Ja z grodu Kraka :o

 

Z tego co czytałem to ATRa nie da się niedużym kosztem tunować - raczej duże modyfikacje wchodzą w grę a to pewnie kupa kasy :lol:

 

Trza by pewnie uturbić, jak uturbić to i silnik "zakuć", pewnie i z zawieszka porobić. Nie żebym nie chciał :) Ale przy ograniczonym budżecie to pytanie czy nie lepiej odkładać na coś co od razu będzie na starcie miało jeszcze napęd na 4 i wyjście do systematycznego rozbudowywania. Nie mając garażu i kasy na drugie auto to jedno musi być w miarę uniwersalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak shadow nie odczuwa, że auto jest słabsze niż powinno być, to bym sobie wogóle głowy nie zawracał. Szkoda czasu i kasy :lol:

 

Spadek odczuwałem tylko raz - jak się ten zakichany EGR zapchał :o Na razie jeździ zacnie. Chociaż jak patrze na te dziury u nas to mi naprawdę żal wyjeżdżać.

 

Przez to, że czasami mam grzecznościowo okazje przejechać się dość mocnymi samochodami (R8, Gallardo) to i tak mi się potem wydaje, że jeżdżę jakimś bardzo spokojnym pojazdem :)

 

BTW. dzisiaj widziałem "w ruchu" piękne czerwone Maserati na lokalnych blachach - piękne, naprawdę piękne... Pozostaje miec nadzieje, zeby ludziom w .pl wiodlo sie lepiej i wiecej takich dziel sztuki widac bylo na ulicach codziennie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwieczny dylemat :lol:

Moim zdaniem to po pierwsze, żeby mieć samochód do "świrowania" to trzeba mieć i samochód nazwijmy go "rodzinny", żeby było czym jeździć,gdyby z naszym wozem do "upalania" coś się stało, lub gdyby nam coś poszło "nie tak"

Po drugie hmm gdy chcemy mieć samochód tylko do "świrowania" i nie bardzo nam zależy na tym jak wygląda a ważne jak jeździ to chyba warto kupić coś gotowego, gdy zależy nam i na wyglądzie i na tym jak jeździ to kupić coś i od podstaw go robić..


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos siedzial/jezdzil nowa C klasa? Szczegolnie interesuje mnie C180CGI. Jakies szczegolne zmiany w stosunku do starego modelu?


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o benzynowy ? Jechałem z kolegą ....ta podstawowa benzyna w C-klasie naprawdę jest super. Nawet potrafi wcisnąć w fotel ;)

Ogólnie bardzo fajne auto i moim zdaniem nie tak nudne i dziadkowate jak E klasa czy S-ka . Super się prowadzi....bardzo dobrze działają wszelkie systemy stabilizacji....kolega próbował na tafli lodowej gwałtowne manewry wykonywać specjalnie aby mi pokazać jak działają....byłem pod wrażeniem ;)

 

Myślę, że nie ma porównania do starego modelu...to przepaść.

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ta podstawowa benzyna w C-klasie naprawdę jest super. Nawet potrafi wcisnąć w fotel ;)

 

Chyba jak się zaprzesz nogami o deskę rozdzielczą ;)


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jak się zaprzesz nogami o deskę rozdzielczą ;)

 

Mówię o swoich odczuciach mnie wcisnęło....może nie mocno i nie tak jak w Bugatti ;) ale jednak.... 156koni z turbo spokojnie taki efekt daje. Byłemn właśnie zaskoczony, że już podstawowy silnik tak fajnie jeździ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos siedzial/jezdzil nowa C klasa? Szczegolnie interesuje mnie C180CGI. Jakies szczegolne zmiany w stosunku do starego modelu?

Jakieś dwa-trzy tygodnie temu mieliśmy w firmie tą najnowszą c klasę na kilka dni. Benzynka 1,8 w automacie- całkiem sympatyczne auto ;)

Jak na taki silniczek naprawdę nieźle się zbierał. Ale sam nie jeździłem starszym modelem(choć kuzyn ma), więc nie mam do niego za bardzo porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do nowej C wielka matka ze Stuttgartu się trochę przyłożyła. Pracuję dla tego koncernu (na szczęście jako freelance) więc nie mogę się za bardzo rozpisywać, ale już to, że w przykładach celów nawigacji jest 'coffee shop' a nie 'kaffee' świadczy o zwrocie w kierunku młodszych duchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem w koncu okazje obejrzec ja dzisiaj. Rzeczywiscie ladna i bije na glowe poprzedni model ale realizacja w ... lipcu. Maja problemy z systemami audio z Japoni

ALe trudno, bede czekac :rolleyes:


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu podczas wizyty w Mediolanie widzieliśmy rozbitą Modene :) :) :) Uderzenie było tak silne że koło znajdowało się w odległości około 100m od miejsca wypadku.

 

 

EDIT: Oczywiście to nie jest Modena tylko 575M Maranello. My bad :)

Edytowane przez diesel

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wypadki chodzą po ludziach, zwłaszcza z w większym prawdopodobieństwem na prostej drodze, na tych nie odpowiedzialnych. Tylko mam nadzieję że nikomu nic się nie stało, a wygląda że najwyżej skończyło się małym KO z poduszką.

Edytowane przez Sąsiad

(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rumunia 4x4 TransKarpatia

Mam pytanie, a raczej propozycję dla posiadaczy aut terenowych - otóż czy byłby ktoś chętny na wyjazd do Rumunii w terminie 5.07 na 2 tygodnie ? Ze znajomymi organizujemy niekomercyjny wyjazd mający na celu lekkie skatowanie sprzętu na bezdrożach (i nietylko :lol:) Rumunii, a co ważne bez większego "ciśnienia" chcemy podelektować się dzikością Karpat i poznać ten piękny kraj.

Na obecną chwilę pewne są 4 załogi (2 x Discovery, 1 Patrol i 1 Land Cruiser) Jeśli ktoś byłby chętny to zapraszam - im wiecej maszyn tym lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dziś 500 km z nad morza do domku. I taka refleksja - dziś kretyni jeżdzą czym? Nie golfami czy BMW jak to drzewiej bywało, ale hjundajami typu SUV. Widziałem 2ch. Jeden zmusił TIRa do jazdy poboczem na zakręcie bo akurat wyprzedzał. Jechał z dziećmi. Drugi wymusił na 2ch dostawczakach - też jechał z rodziną. WTF?


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zrobiłem dziś 500 km z nad morza do domku. I taka refleksja - dziś kretyni jeżdzą czym? Nie golfami czy BMW jak to drzewiej bywało, ale hjundajami typu SUV. Widziałem 2ch. Jeden zmusił TIRa do jazdy poboczem na zakręcie bo akurat wyprzedzał. Jechał z dziećmi. Drugi wymusił na 2ch dostawczakach - też jechał z rodziną. WTF?

 

SUV jak artysta może więcej! :) ...to nad-samochód a w środku bezpieczna nad-rodzina

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

C-klasa 180. 2000 rok.

Powiedzcie proszę jak wygląda eksploatacja takiego auta?

Czy MB miał fuckupy w tym roczniku?

 

Czy jest sens kupować takie auto, zakładając, ze znamy właściciela, auto jest bezwypadkowe itd.

170 tys przebiegu - 15 tys zł.

Klima, 2xpp

 

Czy są jakieś lepsze alternatywy?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

C-klasa 180. 2000 rok.

Powiedzcie proszę jak wygląda eksploatacja takiego auta?

Czy MB miał fuckupy w tym roczniku?

 

Czy jest sens kupować takie auto, zakładając, ze znamy właściciela, auto jest bezwypadkowe itd.

170 tys przebiegu - 15 tys zł.

Klima, 2xpp

 

Czy są jakieś lepsze alternatywy?

 

doprecyzuj o którą C-klase chodzi. bo w 2000r były robione dwie generacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno o W202, bo za 203, nawet po dooobrej znajomości trzeba by dać dużo więcej pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.