Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mck159 napisał(-a):


Super, dzięki za odpowiedź. Przyznam że poszetka też świetna :)

Zastanawiam się cały czas którą Omege wybrać (na razie mam dość duży rozstrzał jeśli chodzi o rozważania, w tej kolejności: granatowa Aqua Terra, czarno-biała SMP 300, granatowa lub biała De Ville) i po Twoim poście zacząłem również patrzeć na dyskontynuowane DeVille - przyznam że wiele z nich jest bardzo ciekawych.

Widziałeś go może na żywo na tej bransolecie (a może nawet masz "wrist shoty")? Patrząc na zdjęcia nie jestem przekonany do tej bransolety, a z drugiej strony nie zwrócił bym uwagi na ten zegarek na postawie zdjęć na Chrono24 i stronie Omegi, a na Twoich "wrist shotach" wygląda świetnie

Bransoleta niestety baaardzo trudna do zdobycia, a jak już się pojawia to potrafi kosztować 4-6k pln…

 

Widzialem ja na żywo pare lat temu i tak jak tylko mi się trafi to ja kupie.

 

Co do omegi…ja mogę mieć mało polityczne zdanie, ale nie lubię zegarków, które spotykam na „każdym” nadgarstku, dlatego tez nigdy zwykłej smp bym nie kupił…nawet ogólnie ciężko mi by było coś z omegi wybrać. Ale to moje podejście, ja nie wybieram zegarków dla innych, ani tez prawie nigdy nie biorę pod uwagę czy potem go dobrze sprzedam ;)

Edytowane przez qbapiasek

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, qbapiasek napisał(-a):

Bransoleta niestety baaardzo trudna do zdobycia, a jak już się pojawia to potrafi kosztował 4-6k pln…

 

Widzialem ja na żywo pare lat temu i tak jak tylko mi się trafi to ja kupie.

 

Co do omegi…ja mogę mieć mało polityczne zdanie, ale nie lubię zegarków, które spotykam na „każdym” nadgarstku, dlatego tez nigdy zwykłej smp bym nie kupił…nawet ogólnie ciężko mi by było coś z omegi wybrać. Ale to moje podejście, ja nie wybieram zegarków dla innych, ani tez prawie nigdy nie biorę pod uwagę czy potem go dobrze sprzedam ;)


Uh... ciekawa cena jak na bransolete :) Też bym chętnie zobaczył na żywo, może któregoś dnia będą ją mieli w watchfinderze

Co do SMP 300: w sumie coś w tym jest, też nie do końca chciałbym mieć coś co można spotkać na każdym "nadgarstku" i co jest oczywistym wyborem, ale z drugiej strony nie mogę znaleźć żadnego innego divera który by mi się w pełni podobał, nie licząc SMP 300 (ok, nadal przeskadza mi helium-escapement-value, ale jakoś bym to przebolał) i... Orient-a Ray II (którego właśnie mam na ręce).

W każdym innym coś mi nie pasuje lub czegoś mi brakuje - mam wrażenie że przeanalizowałem już większość diver-ów + przymierzyłem wszystko co było dostępne w sklepach

Edytowane przez mck159

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, damp napisał(-a):

Dzięki Paulus57. Nie myślałem ,że znowu kiedyś kupię jakiegoś kwarca. Bulova Lunar Pilot to naprawdę kawał pięknego zegarka :)

20221019_120902.jpg

Gratuluję. Ja tak się nakręciłem na te super-kwarce, że w końcu dokupiłem (pewnie wiesz) Stars&Stripes. 

A chodzi mi jeszcze coś z Bulov po głowie, konkretnie to nawet trzy. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, damp napisał(-a):

Wiesz czego się najbardziej obawiałem? Piaskowanej koperty i polerowanej bransolety. Twój cały polerowany śliczny jest. A tu patrzę i faktycznie wszytko mimo, że nie pasuje to jednak pasuje. I jestem w szoku bo na żywo bardzo mi się podoba. A Btw - Superkwarc - fajne określenie dla 262kHz 👍

A ludzie takie mody robią łooooo

 

bul poler.jpg

bulova poler.jpg

To co kupujesz zapas cape codów i... do roboty? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Miszkolc napisał(-a):

emoji1751.pngubzdurałem sobie, że to solar emoji6.png

 

A szkoda, że nie jest 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

To co kupujesz zapas cape codów i... do roboty? ;) 

Nie - zostanie taki jaki jest. Swoją drogą podziwiam pracę tego modziarza :)

I odwagę również :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.