mario1971 73716 #333903 Posted April 9 24 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Share this post Link to post Share on other sites
Musa19 4794 #333905 Posted April 9 Codziennie na ręce od chwili zakupu. Czasami tylko w trakcie dnia zmieniam na coś innego... 34 Share this post Link to post Share on other sites
Miszkolc 31453 #333907 Posted April 9 Wysłane z mojego 23127PN0CG przy użyciu Tapatalka 20 Share this post Link to post Share on other sites
Genovese_ 16510 #333910 Posted April 9 (edited) Edited April 9 by Genovese_ 34 Share this post Link to post Share on other sites
blut 679 #333911 Posted April 9 22 godziny temu, Frozenn napisał(-a): Petarda, miałem, sprzedałem i żałuję. Żaden inny w budżetowym zasięgu nie ma tego czegoś. Chętnie przyjmę podpowiedzi i sugestie na coś ciekawego z brązu w automacie do 3k PLN. Nowa kolekcja Glycine oferuje kilka ciekawych, odświeżonych sztuk, ale co poza Glicerynami? 17 Share this post Link to post Share on other sites
Dnlaie 61600 #333912 Posted April 9 42 Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga Share this post Link to post Share on other sites
Funky_Koval 24734 #333913 Posted April 9 Idealnie pasuje do moich sajgonek 28 quartz bandit Share this post Link to post Share on other sites
Lincoln Six Echo 87298 #333916 Posted April 9 24 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Share this post Link to post Share on other sites
mario1971 73716 #333917 Posted April 9 28 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Share this post Link to post Share on other sites
Heavyweight2712 8149 #333918 Posted April 9 Wczoraj pojawiła się u mnie taka mała nowość, na żywo zegarek przepięknie wykonany, po ostatnich moich przymiarkach celowałem w pilota od IWC albo Navitimera niestety ani jeden ani drugi nie przypadł mi do gustu. Nowa linia zegarków Premier od Breitlinga to coś dla mnie, spośród 6 dostępnych modeli i rożnych kolorów tarcz ta kombinacja spodobała mi się najbardziej. Na pewno dokupię do niego brązowy pasek jak na poniższym zdjęciu który bardziej podkreśla kolor tarczy 44 Share this post Link to post Share on other sites
Paulus57 153582 #333919 Posted April 9 2 minuty temu, Heavyweight2712 napisał(-a): Wczoraj pojawiła się u mnie taka mała nowość, na żywo zegarek przepięknie wykonany, po ostatnich moich przymiarkach celowałem w pilota od IWC albo Navitimera niestety ani jeden ani drugi nie przypadł mi do gustu. Nowa linia zegarków Premier od Breitlinga to coś dla mnie, spośród 6 dostępnych modeli i rożnych kolorów tarcz ta kombinacja spodobała mi się najbardziej. Na pewno dokupię do niego brązowy pasek jak na poniższym zdjęciu który bardziej podkreśla kolor tarczy Gratuluję, bardzo ładny zegarek. Złote indeksy na łososiowym tle idealnie dopełniają srebrną kopertę. 1 Share this post Link to post Share on other sites
Heavyweight2712 8149 #333920 Posted April 9 6 minut temu, Paulus57 napisał(-a): Złote indeksy Indeksy są srebrne, tylko światło tak wpłynęło na tarcze 1 Share this post Link to post Share on other sites
Autor1984 14685 #333924 Posted April 9 31 "Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz Share this post Link to post Share on other sites
nix 7873 #333925 Posted April 9 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 26 nawrót choroby.... Share this post Link to post Share on other sites