Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zmieniają tablic, jedynie na eventach na chwile zakładają inne i na zdjęciach też preparuja inne.

W krakowie grupa speed bemką cały czas na tych samych blachach.

Z grupami kryminalnymi jest troche inaczej, bo nawet pojazdami kurierów, poczty taxi itp mogą jeździć, ale jak widzisz dwóch zakapiorów w kii  ceed na KTA lub rapidzie KT to wiedz, że to grupsko 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mandaryn44 napisał:

Mają takie obrotowe może tablice ??????? A tak na serio to myślę że to są różne auta.

Zmieniają tablice. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem właśnie kolegi z policji. Operacyjny. Samochody na drogach te z drogówki to różne auta, nie ma zmian tablic. Wymieniają się komendy autami żeby kierowcy się nie przyzwyczaili. Operacyjne jakieś kryminalne itp to ciągle zarejestrowane na te same numery ale w pracy sobie sami radzą.....

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blachy zmieniaja, sa podawne przyklady na fb z ktorego zapozyczone są powyzsze . Przykład dotyczacy insignii

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zmiana tablice jest logiczna.  Przy wymianie nieoznakowanych  aut miedzy komendami, nie ma sensu jazda na starych tablicach/ z innego powiatu  bo to od razu rzuca sie w oczy. 

Poza tym koszt przerejestrowanie auta około 200 zł , wiec  momentalnie sie zwraca - skasowany jeden pirat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jak na zderzaku siada BMW (milicyje metody prowokacji) to  każdy patrzy na nr rej 🤭😁, gaz w podłogę i ogień na tłoki. Później już podczas wypisywania kwita, zapisywanie nr i dzielenie się "wiedzą".

Moim zdaniem nr rej nie ma znaczenia, jak już go widać to pozamiatane 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerejestrowanie jak najbardziej ale w kilka tablic i dowodów rejestracyjnych do wyboru dla jednego auta to nie bardzo wierzę, raz że chyba nie ma takiej formalnej możliwości w przepisach rejestracji pojazdów a dwa że byłby to też problem ubezpieczeniowy a przecież radiowóz - oznakowany czy nie - polisę musi mieć, przynajmniej OC.

Chyba że te zmiany to własna inwencja policjantów, nie byłbym w sumie zaskoczony bo ci którzy stanowią i pilnują prawa nierzadko stawiają się ponad nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piratów trzeba gonić i powinno się im wlepiać mandaty od 20 000 zł wzwyż,  a pijanym kierowcom powinno się zabierać prawo jazdy dożywotnie i robić dodatkowo konfiskatę samochodu. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, dziadek napisał:

Piratów trzeba gonić i powinno się im wlepiać mandaty od 20 000 zł wzwyż,  a pijanym kierowcom powinno się zabierać prawo jazdy dożywotnie i robić dodatkowo konfiskatę samochodu. 

Zapomniałeś o kastracji :lol: 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, mario1971 napisał:

Zapomniałeś o kastracji :lol: 

Nie, nie zapomniałem. :)

Moim zdaniem zdecydowana większość piratów to eunuchy, tam nie ma co kastrować.:P 

A pozostali to impotenci.:)

Szybka jazda zastępuje im przyjemność płynącą z seksu. 

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marcin s napisał:

Policja nie rejestruje pojazdów jak każdy obywatel w WK 

 

Dokładnie: http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20190000560/O/D20190560.pdf

 

Mając pule tablic ze Starostwa i możliwość wielokrotnego użycia tablic, przełożenie/przerejestrowanie nie stanowi raczej problemu ;)

Tak jak pisałem wyżej przy próbie sprawdzenie OC w UFG - brak danych ;)

 

Osobiście jednak wolę znać numery rejestracyjne i samochody drogówki z okolic. Jakoś tak dziwnym trafem jak widzę radiowóz/policję to automatycznie wszystko drugi raz sprawdzam światła/dokumenty itd. Mam tak od momentu jak parę lat temu dostałem mandat za brak świateł - jazdę na dziennych po zmierzchu (miałem ustawione AUTO w samochodzie). 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Teufel26 napisał:

Dzisiejsza przygoda emoji2955.png
ec2b57c918314a06c5cccc0aa8099238.jpg

Nowe opony się przydadzą, te sport contact 5p są do d*py, mi wystarczyły na 10k km 🥺


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, vvv napisał:

 

Dokładnie: http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20190000560/O/D20190560.pdf

 

Mając pule tablic ze Starostwa i możliwość wielokrotnego użycia tablic, przełożenie/przerejestrowanie nie stanowi raczej problemu ;)

Tak jak pisałem wyżej przy próbie sprawdzenie OC w UFG - brak danych ;)

 

Osobiście jednak wolę znać numery rejestracyjne i samochody drogówki z okolic. Jakoś tak dziwnym trafem jak widzę radiowóz/policję to automatycznie wszystko drugi raz sprawdzam światła/dokumenty itd. Mam tak od momentu jak parę lat temu dostałem mandat za brak świateł - jazdę na dziennych po zmierzchu (miałem ustawione AUTO w samochodzie). 

Nie widzę tam nic o możliwości posiadania kilku rejestracji przez jedno auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Bugs napisał:

Nie widzę tam nic o możliwości posiadania kilku rejestracji przez jedno auto.

 

my point you Blank Template - Imgflip


 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby polecić jakiś dobry,mocny szampon oraz aktywną pianę  do mycia auta ? Pierwszy lepszy kupiony z brico nie daje radę nawet zmyć owadów z maski,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, dyndun napisał:

Czy ktoś mógłby polecić jakiś dobry,mocny szampon oraz aktywną pianę  do mycia auta ? Pierwszy lepszy kupiony z brico nie daje radę nawet zmyć owadów z maski,

Ja myję zwykłym płynem do mycia naczyń.  Trzeba tylko wcześniej namoczyć i chwilę odczekać


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.06.2020 o 22:21, 70' napisał:

A tymczasem z pandemicznych nudów nawoskowalem żonie miotlłe :) 

31673B3D-EE8D-4DDC-AB31-C2D5601DFB74.thumb.jpeg.c7c3725f0ab579f98f122c84a878099d.jpeg
Zaczynam się zastanawiać, czy go jej nie podmienić, tylko czasy takie trochę niepewne.

No i podmienilem
E599F47C-FB11-4311-A101-5604C8B5EF47.thumb.jpeg.975c16d6fc0b2c8f8ab92f5c0faa81f1.jpeg

Spodziewam sie teraz, ze predzej zauwazy roznice w kolorze, niz np.  to ze nie ma szyberdachu, ale bralem to co bylo dostepne od reki 🙂

 


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Dzisiaj, przy spokojnej jeździe moja Miecia zeszła do 14 l/100km. Jestem w szoku 😱

Bo normalnie to zawsze około 20...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój  A4 mi zwrócił dwa litry  :) i nie musiałem tankować :)

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.