Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko kasę już zapłacili i raczej by nie odzyskali. Zresztą jak już założyli LPG, to za bardzo odesłać nie mogą...

W sumie to szkoda, że założyli to LPG. Odesłałoby się i trudno...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może problem z uazem wynika z tego, że producent nie dosłał (bo zgubił) jakiegoś durnego certyfikatu, a że Rusek zawsze ma nas w nosie, to teraz Polmotor jest w czarnej du....ie. 

Promotor do nich: "przyślijcie bo nie ma" a oni do Polmotoru "było jak wysłaliśmy, wy zgubiliście, to że musicie poradzić sami a my NIC NIE MUSIMY - i co nam zrobisz?" 

 

Małe zamieszanie z autem a część zegarkowego forum od 17m-cy ma czym żyć i nie wie jak postąpić. 

Jak będą spokojnie czekać - kłótnia rodzinna

jak zrezygnują z zakupu - Polmotor ma kłopot z autem nie do zarejestrowania i jakiś "polaczek" pewnie za to beknie i straci robotę, więc kłótnia rodzinna albo nawet rozwód..

Rosja nie musi nic robić, bo my sami sobie robimy krzywdę.. 

 

To taka parafraza sytuacji i sposobu funkcjonowania Rosji na arenie międzynarodowej - w małej skali to również się sprawdza..

Zrobić zamieszanie w taki sposób, żeby winny był w strukturach wrogiego państwa .

 

Trochę mi wyszedł taki polityczny wpis, ale takimi kategoriami aktualnie myślę..

 

Niemniej jednak - nie ma żadnej pewności, że to auto zostanie zarejestrowane, gdyby Polmotor wiedział jak to zrobić, albo mógł to zrobić, to już chyba byłoby zarejestrowane, i mieliby zwiększoną sprzedaż o jakiś procent, a tak.... 

Nie wiadomo co z nim zrobić..

Może jeszcze jest inna historia..

Może ktoś zauważył fajne auto na placu(jakiś współczesny Najmrocki na przykład), zagadał z Polmotorem w stylu: "biorę to auto- dopłacę 50%ceny, bo musi być moje, tylko spławcie tego gościa, który sobie to auto zamówił..." 

 

pmwas..

Określiłeś końcowy termin.. 

Termin jest nieprzekraczalny i już..

Zamrożona kasa traci na wartości z każdym dniem z tych 17 miesięcy..

Kup sobie za te pieniądze cokolwiek innego a za pół roku będziesz się śmiał z tego, że tyle czekałeś na UAZA - widmo ..

Ważny etap Twojego życia masz już prawie za sobą... 

Nawet jeśli kto inny będzie jeździł hunterem po polskiej miejskiej dżungli, to będzie to przede wszystkim Twoja zasługa, bo na Twoje zamówienie to auto trafiło do kraju..

Daj już sobie spokój. Sobie i swojej rodzinie.. 

Edytowane przez zadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu powiem, że nie wiem jak wygląda sytuacja i na pewno importer wie lepiej co robić, ale coś kiedyś obiło mi się o uszy, że jest problem z rejestracją ruskich sprzętów na terenie UE, gdyż ich silniki nie spełniają norm emisji spalin i jednym ze sposobów na ominięcie tego problemu było traktowanie sprowadzanych aut jako pojazdy używane (nawet fabrycznie nowych). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowa Niwa ze stareńkim 1,7 w benzynie (co prawda już na wtrysku i jakimś komputerem silnika) spełnia normę Euro 6 ...

Edytowane przez zadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, zadra napisał(-a):

nowa Niwa ze stareńkim 1,7 w benzynie (co prawda już na wtrysku i jakimś komputerem silnika) spełnia normę Euro 6 ...

 

VW z jakimś komputerem też spełniały...:D


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

UAZ to prosty sprzęt czyli istnieje jeszcze jeden sposób, mniej lub bardziej do zmodyfikowania :) .

 

ToyIkea.thumb.jpg.f1c12e93475d1122c30d45b2341e27b4.jpg

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pmwas a Buchanke w wersji Bajkal widziales?

taka sama siermieznosc jak UAZ ; )

dostepny za Odra od reki, za 30 tysi... €

 

spacer.png

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez neclocus

Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy kupił taki (wersję gospodarczą) 5 miejsc siedzących w 2 rzędach i przestrzeń załadunkowa, do obsługi jednego ze schronisk górskich. Twierdzi, że za wydane pieniądze nic lepszego nie można było kupić.

Model UAZ 39094 Farmer.

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, czas mija dzisiaj o 15:00 i o 15:00 wysyłam informację o odstąpieniu od umowy z winy importera. Mam nadzieję, że pan Paweł dotrzyma słowa i anuluje umowę bez scen...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Owszem, czas mija dzisiaj o 15:00 i o 15:00 wysyłam informację o odstąpieniu od umowy z winy importera. Mam nadzieję, że pan Paweł dotrzyma słowa i anuluje umowę bez scen...

Ojesuuuuu, no serio ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmwas, i jak poszedł mail?

 

Szczerze mówiąc liczyłem, że dasz im jeszcze jedna szansę ale może po takiej informacji ktoś się obudzi i coś podziała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mail poszedł. Nie, po prostu koniec i kropka. Nic, najwyżej ktoś dostanie od ręki i się będzie cieszył, a ja już mam tak dość, że już go nawet nie chcę.

Tak myślę o tych 17 miesiącach, tych zapewnieniach bez pokrycia, sprawdzaniu maili 50 razy dziennie w nadziei że cos przyszło, traktowaniu mnie, jakbym był idiotą i po prostu starczy. Auto może i zajebiste, ale otoczka nie do przyjęcia ...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pmwas napisał(-a):

Mail poszedł. Nie, po prostu koniec i kropka. Nic, najwyżej ktoś dostanie od ręki i się będzie cieszył, a ja już mam tak dość, że już go nawet nie chcę.

Tak myślę o tych 17 miesiącach, tych zapewnieniach bez pokrycia, sprawdzaniu maili 50 razy dziennie w nadziei że cos przyszło, traktowaniu mnie, jakbym był idiotą i po prostu starczy. Auto może i za***iste, ale otoczka nie do przyjęcia ...

Dobrze zrobiłeś. 

Można się teraz zastanowić czy potrzebujesz coś takiego czy było to tylko fanaberią. 

Tzn, szukać dla Ciebie terenówki, czy zostajesz z subarakiem?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyślę :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mail poszedł. Nie, po prostu koniec i kropka. Nic, najwyżej ktoś dostanie od ręki i się będzie cieszył, a ja już mam tak dość, że już go nawet nie chcę.
Tak myślę o tych 17 miesiącach, tych zapewnieniach bez pokrycia, sprawdzaniu maili 50 razy dziennie w nadziei że cos przyszło, traktowaniu mnie, jakbym był idiotą i po prostu starczy. Auto może i za***iste, ale otoczka nie do przyjęcia ...

To się nadaje do wątku kolejkowego R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Russkij uaz idi na ch*j...  Przepraszam, ale nie mogłem się opanować...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zadra napisał(-a):

Dobrze zrobiłeś. 

Można się teraz zastanowić czy potrzebujesz coś takiego czy było to tylko fanaberią. 

Tzn, szukać dla Ciebie terenówki, czy zostajesz z subarakiem?

 

Z prawdziwków Wrangler i spółka to pułap 250+.

Poniżej 150 to tylko niepełnowartościowy Jimny.

Pomiędzy zostają tylko pickupy oraz Ssang Yong Rexton. 

Edytowane przez Kierownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w sumie patrząc na chwilę obecną, chyba dobrze wyszło z ruskim gów..m.

A Rexton wcale nie jest takim złym wyborem, to już nie ten sam Ssang Young co kiedyś (podobnie, jak Kia).


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tommly napisał(-a):

I w sumie patrząc na chwilę obecną, chyba dobrze wyszło z ruskim gów..m.

A Rexton wcale nie jest takim złym wyborem, to już nie ten sam Ssang Young co kiedyś (podobnie, jak Kia).

Tak, należy ograniczać na ile się da przekazywanie środków na wschód a dodatkowo, może ta pomaranczówka ma już zaimplementowaną bombkę "mikro atom" pod siedzeniem na standardowe"wrazie-czego" jako darmowy dodatek od naszych wschodnich przyjaciół z możliwością zdalnego sterowania z kremla..

Edytowane przez zadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nawet abstrahując od aktualnej sytuacji i chorych ambicji nowego „cara”,  które zasługują jedynie na najwyższe potępienie, po prostu mi to auto obrzydło do reszty. Dodam tez, że miałem w domu umowę, że termin jest już na pewno ostateczny i jak tym razem nie będzie, to kupujemy inne auto i tym razem nie ja wybieram. Po prostu obiecałem i już. Nie ma, to nie, kupimy co innego i tym razem nie wg mojego widzimisię.

Także gdyby ktoś znał kogoś, kto ma za dużo hajsu i chciałby drogą zabawkę - polecam kontakt z Polmotorem, bo będą mieli Huntera na zbyciu.

O ile go jakos przepchną kolanem w urzędzie, w co coraz bardziej powątpiewam ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pmwas napisał(-a):

kupujemy inne auto i tym razem nie ja wybieram. ...

...kto ma za dużo hajsu i chciałby drogą zabawkę - polecam kontakt z Polmotorem, bo będą mieli Huntera na zbyciu.

co do 'decydenta' nie podejmuj pochopnych decyzji ; )

co do Polmotoru to jak masz ochote na niewielka prowokacje podeslij im jakiegos znajomego jak potencjalnego kupca,
ciekawe jak sie zachowaja, co odpowiedza, czy zaoferuja na pniu z duza przebitka czy beda zwodzic jak Ciebie


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, neclocus napisał(-a):

co do 'decydenta' nie podejmuj pochopnych decyzji ; )

co do Polmotoru to jak masz ochote na niewielka prowokacje podeslij im jakiegos znajomego jak potencjalnego kupca,
ciekawe jak sie zachowaja, co odpowiedza, czy zaoferuja na pniu z duza przebitka czy beda zwodzic jak Ciebie

 

Pochopnych nie, plan B istnieje już od jakiegoś czasu, tylko wciąż był odkładany z miesiąca na miesiąc 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Takich UAZ-ów niedługo będzie dostępnych całkiem sporo na Ukrainie. Wprawdzie nieco postrzelanych ale jak jeden oberwie w drzwi z prawej a drugi z lewej to da się złożyć do kupy mało podziurawionego. Nikt też nie przyczepi się, że nie był używany.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.