Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiednie dla tamtego czarno-białego paszteta

 

post-95072-0-48826100-1520506580_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

Volvo v60

 

post-95072-0-01865300-1520506631_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, bo jak kierownica z lewej to auto ściągane z EUR. Ja np. regularnie latam do Chin i tam nie znajdziesz np. normalnego audi A4, będzie tylko A4L, nawet jak czasem moi dostawcy gdzieś nas wożą AUDI A8 czy BMW7, to te też są w wersji Long. W Chinach im większe auto tym większy prestiż. Dodatkowo podobno mają ogromne podatki na stare auta, więc można się zszokować jakie i jak nowe auta jeżdżą po Chińskich ulicach, wygląda to sporo lepiej niż choćby u nas w PL. Przynajmniej w większych i średnich miastach. Nie stać Cię tam na nowe auto to popierdzielasz skuterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pechagto ale ocb z tym zerowaniem? Japończyk zamawia sobie nowego np merca SL - co tam mają zerować jak auto jest nowe? Samochód trafia do klienta z przebiegiem np 2km które zrobiło w fabryce na hamowni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednie dla tamtego czarno-białego paszteta

 

 

Volvo v60

 

 

Rafi, a V90 to będzie rozrosnięte w którym parametrze...? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafi, a V90 to będzie rozrosnięte w którym parametrze...? ;)

 

V90 bardziej  podkreślająca biust i biodra  :D

post-95072-0-27999700-1520510552_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd żeś taką grubą kobitę wytrzasnął. :) 

Czytając napisy w tle można odnieść wrażenie że to chyba jakaś nasza rodzima gwiazda z dwiema lewymi nogami, ale chyba z młodego pokolenia bo jakoś nie kojarzę jej nazwiska.  :)  


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd żeś taką grubą kobitę wytrzasnął. :)

Czytając napisy w tle można odnieść wrażenie że to chyba jakaś nasza rodzima gwiazda z dwiema lewymi nogami, ale chyba z młodego pokolenia bo jakoś nie kojarzę jej nazwiska.  :)  

Budowa normalna https://www.instagram.com/karolinaferenstein_krasko/

 

 

Dla porównania gruba  i to bez podziału na kategorie wiekowe  :D

post-95072-0-76254800-1520520914.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xpovoc tylko czy rolex pod względem jakoś jest dwa razy więcej wart czy płaci wie już za renomę? Mi Skoda osobiście podoba się :). Praktyczny ulowoz na pasiekę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem wybór KIA, Hyundai, Dacia, ale Skoda zawsze była dla mnie zagadką. To tak jakby mieć to wyboru Rolexa Submarinera za 36 tys. zł lub Tudora BB za 30 tys. zł i wybierać Tudora. OK, to są porządne auta, ale kompletnie do mnie nie trafiają przez cena/jakość.

Robert, naprawdę wolisz Dacię od Skody? :)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale do takiego superba w kombi wejdą dwa ule, a w schowku w podłokietniku dymiarka i maskownica chroniąca od pszczół do tego cena takiej skody tez jest przystępna. Wole ja od takiej mazdy 6 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem wybór KIA, Hyundai, Dacia, ale Skoda zawsze była dla mnie zagadką. To tak jakby mieć to wyboru Rolexa Submarinera za 36 tys. zł lub Tudora BB za 30 tys. zł i wybierać Tudora. OK, to są porządne auta, ale kompletnie do mnie nie trafiają przez cena/jakość.

Tudor by musial kosztowac tu 45 tys :)

To mowilem ja. Szczesliwy posiadacz hyundaia i30. Kupujac go w 2010 bil na glowe octavie wykonaniem, jakoscia i iloscia miejsca dla pasazera/kierowcy (test 2 metrowca).

Edytowane przez Jaroslaw Jerry Esowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię jeździć Skodami. Są bezpretensjonalne, mają trwałe materiały wykończeniowe, moje są totalnie bezawaryjne. O ile BMW zapewnia wspaniałe właściwości jezdne, Mercedes dużą dozę komfortu, Audi sportowy charakter, to Skoda totalny luz psychiczny.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij o czapce z nutrii :)

Płaszczyk w pepitke i kapelusz :D.

W superbie szczególnie pociągające są wszechobecne atrapy świateł.

 

Jak Superb 1 nie odbiegał poza zawieszeniem w niczym jakościowo od Passata, tak aktualny to plastikowóz jakich mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Brałem to pod uwagę bo to wielkie auto ma wszystko i cena nawet nawet. Ale wrażenie robi tylko z zewnątrz. Środek jest taki jakiś udawany. A oglądałem chyba wszystko co jest na rynku. Bardziej mnie rozczarowal tylko tuscon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luz psychiczny to zapewnia samochód adekwatny do stanu psychiczno-majątkowego. Jak ktoś ma wyluzowany stosunek do samochodu i pieniądze w kieszeni adekwatne do ceny samochodu to wtedy ma luz psychiczny. A co do trwałości Skody to kuzyn kupił właśnie Kodiaqa i po kilku tysiącach km ma wytartą "skórę" na kierownicy. To chyba nie najlepsza jakość. Ja po ponad 120 tys. km w Volvo nie miałem śladu zużycia. A jak porysowałem skórę na kierownicy klipsem noża to po kilkuset km same się wyrównały i nie było śladu. To w kwestii jakości i wytrzymałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podaje dziennik Rzeczpospolita, Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie uznał, że rondo należy traktować jak zwykłe skrzyżowanie i nie ma sensu włączanie lewego kierunkowskazu w momencie, gdy wjeżdżamy na rondo, by skręcić w lewo. Sygnalizujemy dopiero chęć zjazdu ze skrzyżowania. http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/orzeczenie-sadu-wjazd-na-rondo-bez-kierunkowskazu/9bkz9y Włączanie lub nie, obowiązku prawnego nie ma, wprowadza bałagan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja np. nigdy nie włączam kierunkowskazu wjeżdżając na rondo, natomiast włączam kierunkowskaz jak mam zamiar z niego zjechać.  :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Spoko, będzie na pewno skarga kasacyjna, więc jeszcze Naczelny Sąd Administracyjny zajmie się tą sprawą ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie. U nas wsa w Gliwicach to samo orzekl i nie było. Szkoda ludzi którym oblali egzamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Z tym, że szkoda ludzi, to całkowicie się zgadzam. Wystarczy przy tym pojechać na jakieś większe rondo i od razu widać, że "szkoły" jeżdżenia, także w kontekście sygnalizacji, są różne :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.