Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Też fajny ale jak zdejmujesz dach ?  :unsure:

ND albo NDRF Cię nie kusiła ? Pewnie podobne pieniądze były ?

 

124 Spider -zgadzam się. Ale zostanę przy NBFL ;)

Edytowane przez Darek1974r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ND właśnie wymieniłem na to Mini.

Miatami już jeździłem prawie 5 lat, czas na zmiany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już pamiętam Twoje foty z klubu. Red Soul - pierwsza w klubie chyba była ? :)  I samochód i foty  - klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos kamerki to ona często widzi więcej niż jesteśmy w stanie dojrzeć sami, nawet wykręcając głowę. Więc gadżet zdecydowanie z gatunku przydatnych.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam zmianę generacji MX5, a w jej wyniku Aqua Terrę  :D

 

...którą długo się nie nacieszyłeś, a Krystian ma ją do dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Marcinie. Zapomniałem, że zamieniłeś Alfę Romeo 159 na VW Polo - nie mamy o czym dalej rozmawiać jeśli o motoryzacje chodzi   :lol:  :P

Zamieniłem na Golfa VII, miałem kiedyś Polo 6n2 - niech będzie przeklęte na wieki, poza fajnymi zegarami z fajnym podświetleniem to był koszmar. Zamieniłem ze wzgędu na spalanie. A159 nie chciała mi zejść poniżej 11L, Golfik pali 7,2 przy dynamicznej jeździe. Do Alfy chcę wrócić ale Giulia za droga, Giulietta za ciasna z tyłu - czekam na jej następce.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

 

Podejrzewam, że Monica Bellucci też droższa w "utrzymaniu" niż Angela Merkel  :D

I zdecydowanie ładniejsza  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

"O gustach się nie dyskutuje..."   :lol:  :lol:  :lol:

Przy takim porównaniu, to chyba faktycznie nie ma o czym dyskutować  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy popełnia błędy. 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycje nowych  70-80k :  wspomniana 1.6 corola/auris kombi,  albo  mniejsza i szybsza ibiza 1.5T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Auris, bo na tym stanęło jeśli chodzi o auto dla syna.

Teraz Mu podbieram, bo bardzo fajnie jeździ (mam silnik 1.2 turbo) :)

Wchodzi nowy model niedługo, wiec te obecne modele pewnie będą w dobrych cenach. Ciekawe tez jak wycenią te nowe.

 

 

iP8


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamieniłem (...), A159 nie chciała mi zejść poniżej 11L, Golfik pali 7,2 przy dynamicznej jeździe.

Jeśli wolno spytać, skoro za dużo paliła to czemu nie założyłeś wtrysku LPG?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to o czym pisze @QV, odnosnie sprzedawcow w salonach to prawda. Normalnie łaske robia, ze mozesz auto kupic.

Chcialem zonie kupic Skode Rapid 1,4 dsg. Nie wdajac sie w szczegoly cena miala byc ok 60k za model 2017. Jakiez bylo moje zdziwienie jak przyszedlem i okazalo sie, ze to cena na firme (z jakims tam vw bank czy cos tam), a za gotowke to ta konfiguracja kosztuje 80k i w ogole to tego egzemplarza juz nie ma.

Przy tej okazji radze Kolegom wertujacym internet i zderzyc sie z prawdziwym zyciem. Masa ogloszen na otomoto od delerow to magnesy, wabiki, a tych aut nie ma, nie bylo i nie bedzie.

Ja przez ostatnie dziesiec lat glownie jezdzilem autami nie swoimi. Sredniej klasy w Polsce uznawanej za top (a6. BMW 5, itp) i z perspektywy czasu widze, ze cala frajde z jazdy odbieralo mi to, ze nie sa moje i musze sie o nie trzasc, wiec juz nie chce.

Teraz jezdze pojazdami za kilkanascie baniek czyli tramwajami ;)

Rownolegle miale znienawidzonego przez Kinola Tourana ze znienawidzonym przez internautow 2.0 tdi na pompowtryskach. Auto absolutnie genialne! Nie rzucalo sie w oczy, fajnie jezdzilo i mialem te swiadomosc i spokoj, ze jak sie zesra to zepchne go do rowu i dzwonie po taksowke ;)

Mialem tez trzycylindrowe polo, ktorym mial zaszczyt Bartek byc wozony po Krakowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to o czym pisze @QV, odnosnie sprzedawcow w salonach to prawda. Normalnie łaske robia, ze mozesz auto kupic.

Chcialem zonie kupic Skode Rapid 1,4 dsg. Nie wdajac sie w szczegoly cena miala byc ok 60k za model 2017. Jakiez bylo moje zdziwienie jak przyszedlem i okazalo sie, ze to cena na firme (z jakims tam vw bank czy cos tam), a za gotowke to ta konfiguracja kosztuje 80k i w ogole to tego egzemplarza juz nie ma.

To jest ciekawe , że aby kupić niektóre auta w niższej cenie  muszę być muszę być np. prawnikiem , leśnikiem , rolnikiem lub chociaż mieć działalność.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem zonie kupic Skode Rapid 1,4 dsg. Nie wdajac sie w szczegoly cena miala byc ok 60k za model 2017. Jakiez bylo moje zdziwienie jak przyszedlem i okazalo sie, ze to cena na firme (z jakims tam vw bank czy cos tam), a za gotowke to ta konfiguracja kosztuje 80k i w ogole to tego egzemplarza juz nie ma.

 

 

Ja przez ostatnie dziesiec lat glownie jezdzilem autami nie swoimi. Sredniej klasy w Polsce uznawanej za top (a6. BMW 5, itp)

Przez kogo w Polsce klasa średnia wyższa jest uznawana za top? U nas, w Polsce też mamy w salonach i na ulicach auta segmentu F, ponadto rollsy, Bentleye i inne takie.

 

Znajomy musiał mieć fuksa, albo mnie oklamal z tą zafira.

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nawet nie chcę wiedzieć, co powiesz o mnie, skoro wymieniłem Mazdę MX-5 na takie coś...  :D

 

attachicon.gif97b85e97-72f3-4098-9050-3d6fda80502e.jpg

Co Cię opętało ?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "trząść"? Od lat mam służbowe auta jak i wielu znajomych (klas C, D, E) i nikt z nas nie musi się o nie trząść, nawet przy szkodzie z naszej winy. Chyba nikt kto zatrudnia kogoś i powierza mu w użytkowanie E klasę nie wychodzi z założenia, że to debil, który tylko czeka na kluczyki, żeby się rozbić.

 

Dokladnie ja sobie bardzo chwale sluzbowy samochod, szczegolnie w dobie leasingu na ktorym mozna zyskac jezeli chodzi o podatek (po zmianie przepisow dot. 50% kosztow uzyskania przychodu to jedyna furtka dla mnie...) i wszelkich rodzajów ubezpieczeń AC i Assistance. 

W tym tygodniu miałem usterkę z adblue, zadzwonilem po assistance. Zabrali auto, podstawili zastepcze, po trzech dniach oddali auto, zabrali zastepcze. W sluzbowym wymienili bak do adblue plus jakis czujnik, ja sie niczym nie przejmuje wazne, ze auto jest sprawne. 

W umowie leasingu mam zapis ze pierwsza szkoda z mojej winy jest za free, przy kolejnej partycypuje w kosztach.

 

Z drugiej strony jezeli chodzi o samochod prywatny to nie zamierzam szalec i jak bede zmuszony cos kupic to kupie cos za kilkanascie tysiecy. Wlasnie po to by miec wolna glowe i sie niczym nie przejmowac. 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dojścia ktoś ma w Hondzie? Chce wziąć w leasing nowy samochód.


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to o czym pisze @QV, odnosnie sprzedawcow w salonach to prawda. Normalnie łaske robia, ze mozesz auto kupic.

Chcialem zonie kupic Skode Rapid 1,4 dsg. Nie wdajac sie w szczegoly cena miala byc ok 60k za model 2017. J

 

W sumie to nie takie dziwne, jak w cenniku za Rapida 2018 za 60k to jest tylko golas w 3 cylindrach 1.0, więc nie wiem czemu mieliby sprzedać taniej o 20k 1.4 ze skrzynią dsg jak i tak się sprzedał ostatni egzemplarz z rocznika 2017 który mieli na stanie, a Skoda na brak klientów nie narzeka, więc się nie bawią w rabaty rzędu 20k na miejskie auto   ;)

 

QV też jest dobry agent, narzeka, że ten czy tamten model to staroć, a kupił Golfa VII który miał premierę w 2012 roku i zaraz premierę będzie miał Golf VIII  ;)

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "trząść"? Od lat mam służbowe auta jak i wielu znajomych (klas C, D, E) i nikt z nas nie musi się o nie trząść, nawet przy szkodzie z naszej winy. Chyba nikt kto zatrudnia kogoś i powierza mu w użytkowanie E klasę nie wychodzi z założenia, że to debil, który tylko czeka na kluczyki, żeby się rozbić.

Mi chodzi o ryski parkingowe i ewntualne przekroczenie przebiegu.

Poza tym Ty sie "nie trzesiesz", a rzeczy po roku uzywania przez Ciebie sa w lepszym stanie niz jak wyszly z fabryki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekając ma naprawę mojej 5tki gdzie nierówność na drodze spowodowała ze dolna lotka karbonowa pekajac złamała zderzak górny m-ki co spowodowało wystrzal naboi od maski itd miałem przyjemność jeździć nowa toyota Avensis musze przyznać ze bardzo fajny samochodzik przy mojego ciężkiej nodze 7.5 do 8l spalanie przy silniku bodajże 1.6 benzyna polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem trasę Poznań Gdańsk i z powrotem czymś takim w wersji V8T. Spodziewałem się fajerwerków doznaniowych i... eee takie tam auto osobowe... :) 1024px-Audi_A8_2013_%2811209853445%29.jp

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jako kto jechałeś w tym Audi ? . Na tylnej kanapie , czy jako kierowca ?  :P  :D


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o ryski parkingowe i ewntualne przekroczenie przebiegu.

Poza tym Ty sie "nie trzesiesz", a rzeczy po roku uzywania przez Ciebie sa w lepszym stanie niz jak wyszly z fabryki ;)

 

Hehehe to za niecaly rok jak sie bedzie konczyl moj leasing bedzie ciekawa przeprawa ;)

Teoretycznie mam limit 30kkm rocznie, a tyle to zrobilem w ostatnie 6 miesiecy. Oczywiscie teoretycznie wszystko sluzbowo, wiec licze ze firma wezmie to na siebie tak jak wszystkie inne tematy zwiazane z autem  ;)

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.