Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Teufel26 napisał(-a):

SMPc przemawia do mnie kompaktowym rozmiarem, odnoszę wrażenie, że lepiej się układa na nadgarstku. Do tego bransoleta, o dziwo też przypadła mi do gustu. Moją największą obawę budziły fale na tarczy, ale na żywo wyglądają naprawdę rewelacyjnie.
PO - lubię duże zegarki, lubię je czuć na nadgarstku. W tym przypadku odnoszę jednak wrażenie, że PO ma bardziej sportowy charakter, że jednak zbyt głośno będzie krzyczeć spod mankietu.

Muszę to wszystko sobie na spokojnie poukładać.

Jest dokładnie tak jak mówisz.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, pepepatryk napisał(-a):

 


Pomarańczowa też fajnie wyglada, sam się nad nią zastanawiałem. W końcu padło na czerwoną, żeby się zgrywało z akcentami na tarczy

 

 

 

Dla mnie wygląda lepiej od pomarańczy 👍

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po polerce da się odtworzyć fabryczny satynowy szlif? Pytam, bo widziałem wiele zegarków po polerce, gdzie nie wyglądało to idealnie 

0E94CA01-911E-4E34-9D9F-A40EA067676B.jpeg

Edytowane przez Plumber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że się da, tylko nie każdy potrafi, zobacz sobie np na instagramie omegacasestudy tam widać na filmach jak wygląda ten szlif ładnie odtworzony. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj robię fotki z podróży - przynajmniej po mapie, skoro inaczej na razie trudno...

 

IMG-20210523-141051-edit-833970991538.jp


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ledr napisał(-a):

Dzisiaj robię fotki z podróży - przynajmniej po mapie, skoro inaczej na razie trudno...

 

IMG-20210523-141051-edit-833970991538.jp

 

Czemu trudno ? Ja ostatnie 4 weekendy spędziłem w hotelach. Po Polsce problemu nie ma. Za granicą w pewne miejsca może być troszkę gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, nixon111 napisał(-a):

 

Czemu trudno ? Ja ostatnie 4 weekendy spędziłem w hotelach. Po Polsce problemu nie ma. Za granicą w pewne miejsca może być troszkę gorzej.

W Polsce nie jest tak źle, nawet do krajów ościennych już coraz mniej ograniczeń, ale mapa pokazuje moją ukochaną Irlandię, gdzie póki co jeszcze są pewne ograniczenia, a ceny biletów na samolot dość drogie... Ale ja cierpliwy jestem:-)

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ledr napisał(-a):

W Polsce nie jest tak źle,...

Jesli to co podaja jest prawda, to 1500 zakazen dziennie, to b. doby wynik - ja na szczescie na wakacje bede juz kompletnie zaszczepiony, wiec i po Europie moze bedzie mozna pojezdzic normalnie i bez strachu 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla odmiany od bondowskich diverow i Moonwatch’a (które są swoją drogą również świetnymi zegarkami) pokażę mojego jeszcze do niedawna garniturowca numer jeden:) 

 

 

88F33818-922B-45CD-BF16-DD9C1361A322.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem chwilę tuż przed zakupem swojej pierwszej Omegi Moonwatch (ref. 311.30.42.30.01.006) i to prosto z salonu OMEGI. Znajomy wspominał, że są w obiegu karty klubowicza/zniżkowe chyba na 10%, czy ktoś z Was taką posiada i chciałby mnie wspomóc ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem Moon na canvas.
Całkiem, całkiem :)ceabed2f22569a5078ff77fc99184488.jpg

Wysłane z mojego Pixel 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja klasycznie, bez modyfikacji :) jeszcze się nie nacieszyłem :) 

 

 

DCAB33D9-51E4-449F-AF24-D17E93C2A74A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.05.2021 o 16:45, Andrzej Zalewski napisał(-a):

Dlaczego Omega jest złotym Gralem ?

 

Absolutnie nie jest złotym gralem. Po prostu robi zegarki, które mi się podobają i jest mnie na nie stać. Jeśli chodzi o Grale to mam w głowie parę innych, ale na dzień dzisiejszy nie jestem na nie gotowy (finansowo i mentalnie).

 

Faktem jest też, że Omega zawsze była dla mnie wymarzonym zegarkiem, nie do końca wiem dlaczego, ale pamiętam, że za głębokiej komuny jeszcze jako dziecko marzyłem właśnie o zegarkach tej firmy. I pewnie tak już zostało gdzieś z tyłu głowy.

 

Ale nie doszukiwałbym się tutaj żadnej specjalnej filozofii ani nie określał tego złotym gralem.

 

 

7 minut temu, logann napisał(-a):

A ja klasycznie, bez modyfikacji :) jeszcze się nie nacieszyłem :) 

 

 

DCAB33D9-51E4-449F-AF24-D17E93C2A74A.jpeg

 

Kurczę, przez chwilę myślałem, że Omega zielone SMP wypuściła :D


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magia czarnej wersji polega na tym, ze zależnie od światła to zupełnie inny zegarek. Tu wersja parkowa 😀🌳

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka Railmaster’a to w Jubitomie jest teraz jeden z rabatem -40%.

d33c9e58f8682d50c5cadd991434add8.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, tomek123er napisał(-a):

Tak mniej więcej od pół roku.

A co z nim jest „nie tak” Refurbished 🤔


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.