Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Ja też rzadko mam coś innego niż czarne czy białe tarcze, ale zawsze coś w kolorze się trafi
 3. Bo prawdziwy nuras musi dobrze świecić 💪
 4. Bez przesady, to nie musi być tęcza czy kameleon, wystarczy, że będzie inna niż czarna lub biała 🙂 Chyba damy radę?
 5. No to teraz żeście doje...dolali oliwy do ognia 🤣 Skąd tu wziąć taką kolorową tarczę...
 6. Klasyczny wyglad, pogladowy link z numerek katalogowym https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-meski-adriatica-classic-a12406-1221q
 7. Jako posiadacz, od niedawna, takiego Eposa, tylko w innej wersji kolorystycznej, mogę tylko przyklasnąć. Zegarek świetnie leży nawet na mniejszym nadgarstku, i urzeka cieniutką kopertą. No i jest nakręcany, nie automatyczny, co przy rzadko noszonym garniturowcu jest niezaprzeczalną zaletą. Od siebie wtrącę tylko taką dygresję, że kolor koperty zegarka dobiera się do reszty dodatków (klamra paska od spodni, spinki do mankietów, itp.), więc rozumiem, że skoro głównie poszukujesz złotych zegarków, to mąż preferuje same złote dodatki?
 8. Dziękuję za wszystkie sugestie i zdjęcia odnośnie średnicy koperty. Rzeczywiście perspektywa odgrywa rolę, w ocenie jak wygląda na ręce. Mam jeszcze trochę czasu więc muszę to przemyśleć.
 9. Edge_88

  Policzmy SKX007

  A dziś z zegarkiem do zadań specjalnych 😎
 10. Dla mnie jak miłość, to albo od pierwszego wrażenia albo wcale. Młody jeszcze jestem lubię poeksperymentować
 11. Koledzy, czy ktos z was ma moze Volvo V60 T5/T6 i moglby podzielic się opinia odnosnie tego auta. Zastanawiam sie nad nim, ale dotychczas kompletnie nie mialem kontaktu z autami Volvo. Jazda probna b. przyjemna, wielkość auta generalnie OK, jedynie spalanie spore. Wyszlo mi ok 11l/100km - mowimy o wersji T6.
 12. Od wczoraj trzy wieki historii IWC u Mnie Nowo nabyty Złoty IWC Schaffhausen cal.89 rok produkcji 1961. Kieszonka IWC rok produkcji 1893. IWC Schaffhausen GROSSE INGENIEUR Ref. 500505 Cal.51113 Pellaton i 7-mio dniową rezerwą naciągu. Średnica koperty 45,5 mm. Rok produkcji 2014
 13. Monaco gold https://www.calibre11.com/tag-heuer-monaco-18k-gold-chronometer-ref-cw5140/
 14. Mówią, że prawdziwa miłość wymaga czasu. jak skaczesz z kwiatka... eee... no... sorry z zegarka na zegarek, to może się nie udać
 15. Chyba pojawiło się cos co nas wszystkich interesuje https://zegarkiclub.pl/forum/topic/186767-konkurs-fotograficzny-czerwiec/ Przy okazji mamy zmianę - od teraz fotki mogą być wysyłane w pełnej rozdzielczości!
 16. Cześć! Bez zbędnego przedłużania przedstawiam czerwcowy temat, a jest nim... "Kolorowa tarcza emocji dostarcza" Liczymy na fotki, w których kolory na tarczy nas oczarują! Termin nadsyłania prac to 18.06 do godziny 22:00 Znosimy przy tym limit rozdzielczości zdjęcia! Zdjęcia wysyłamy na adres: foto.pojedynki@gmail.com w temacie podając tytuł konkursu oraz forumowy nick. Pełny regulamin zabawy znajdziecie tutaj. A żeby jeszcze bardziej rozgrzać atmosferę, z przyjemnością przypominamy o nagrodach ufundowanych przez naszych sponsorów! Osoba, która zbierze największą ilość punktów po 12 edycjach otrzyma zegarek!!! ufundowany przez Bartosza Knopa, twórcę marki Dzięki uprzejmości: J.F. Szymaniaka oraz Mateusza Piechnika dwie kolejne osoby z podium będą mogły cieszyć się równie fajnymi nagrodami. Jest zatem o co walczyć!
 17. A dlaczego nie możesz nosić (przeklętego) Citizena?
 18. Działo się w 2 połowie, 7 goli, 4 karne, hat-trick, :D.
 19. Kto prowadzi lawetę? 🤣 Zegareczek zacny
 20. A no właśnie, więc od razu dochodzą 2k i potem po 2k co kilka lat? To robi się grubiej trochę. Nie mam jakiejś szczególnej spiny bo mam zegarek ML teraz, chociaż chciałbym dodatkowo divera. Taka Omega wydaje się być zakupem "na całe życie" a przynajmniej dużą część i pomyślałem, że fajnie coś takiego mieć, dbać etc. Seamastery w automacie ceny tak 6,5-8 k ale rocznik 1993-2006 (i nigdzie nie piszą jaki dokładnie), nie zawsze mają papiery... No lub tak jak mówię, odpuścić na kilka lat. Chociaż wciąż dobrze wiedzieć, gdzie jest ta granica czasowa Bo to jednak 14-27 letni zegarek czyli grubo.
 1. Load more activity

Czas na forum odmierza

Magazyn Zegarki Club×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.