Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, memento mori napisał:

Do polskich salonów wjeżdża właśnie nowy model elektrycznej Hondy. Jak widać kończy się powoli problem ze sposobem wpasowania tabletów w deskę rozdzielczą. 🤣

 

spacer.png

Co to za wydziw? Kokpit elektrowozu ? 

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie masz czasem przedniej szyby ogrzewanej ? Z tego co pamiętam w instrukcji mojego samochodu widziałem informację, że GPS i np. Viatauto trzeba montować tylko w odpowiednim miejscu na szybie, w okolicach lusterka wstecznego chyba.  
Mam podgrzewaną i przednie boczne podwójne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam, te przyciski na samym końcu po prawo obsługuje pasażer, czy umyślny sprzedawany za dopłatą? 


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, mandaryn44 napisał:
2 godziny temu, alleck napisał:
A nie masz czasem przedniej szyby ogrzewanej ? Z tego co pamiętam w instrukcji mojego samochodu widziałem informację, że GPS i np. Viatauto trzeba montować tylko w odpowiednim miejscu na szybie, w okolicach lusterka wstecznego chyba.  

Mam podgrzewaną i przednie boczne podwójne.

 

Moi znajomi którzy maja samochody z VAG narzekają. Z tego co czytałem to tam przednia szyba ma folie grzewczą na prawie całej powierzchni i nawet przy zakupie samochodu jako dodatkową opcję można wybrać wzmacniacz sygnału GSM, bo i komórki przez tę szybę mają gorszy zasięg. Tak jak pisałem jest obszar szyby na którym tej folii nie ma i tam producent zaleca umieszczenie anten GPS, czy urządzeń do płatności na bramkach. Więc może to jest powód ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w foce mam grzaną. Nigdy nie miałem problemy z GPS, a uchwyt mam nad deską. Może jednak inaczej jest rozwiązane grzanie


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja w foce mam grzaną. Nigdy nie miałem problemy z GPS, a uchwyt mam nad deską. Może jednak inaczej jest rozwiązane grzanie
W Fordzie masz Quickclear. Czyli druciki wtopione w szybę. Zupełnie inna technologia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam audi i szyba podgrzewana. Folia jest między warstwami. Więc pewnie to o to chodzi. I rzeczywiście mam jakiś wzmacniacz sygnału GPS ale zdaniem producenta to ma wyprowadzać sygnał poza auto i blablabla. Niby lepiej dla mnie. Widać jak jest.

Ja mam audi i szyba podgrzewana. Folia jest między warstwami. Więc pewnie to o to chodzi. I rzeczywiście mam jakiś wzmacniacz sygnału GPS ale zdaniem producenta to ma wyprowadzać sygnał poza auto i blablabla. Niby lepiej dla mnie. Widać jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to mam tylko, że ten wzmacniacz działa jak telefon jest w podłokietniku na ładowarce indukcyjnej. Co jest bez sensu, bo telefon mam podłączony po kablu, żeby działało apple car play i yanosik był na ekranie samochodu.

Co jest podwójnie bez sensu, bo jak jeden telefon jest podłączony przez USB to nie działa połączenie po BT, a mam telefon prywatny i służbowy. Jak żaden telefon nie jest podłączony przez USB to oba działają po BT


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale telefony działają bez zastrzeżeń gdzie by nie były i ile by osób nie korzystało. Tylko ten GPS w uchwycie. Wrzuciłem jakieś fora samochodowe to ludzie piszą że bywa tak w niektórych fordach, tam mają druciki, skodach. W niektórych modelach tak a w niektórych nie. Co ciekawe, w instrukcji viaTOLL jest mowa że ogrzewana szyba może blokować sygnał. A już chciałem oddać telefon do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
W dniu 17.11.2020 o 14:37, pablo122 napisał:

Taki przebieg 🍾20201117_143512.thumb.jpg.b12381bf9a672e68c9297582c1fc9946.jpg


cztery miesiące temu 

 

 

862FEAFA-402C-4E2B-A404-8B86F611852B.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł zestaw zimowy do Cupry, powłoka ceramiczna też już jest. Jednym słowem zimo, zapraszam 😄
28796e3efe13ebb4d10c4db7717da55b.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przejechałem trasę z Poznania do Bytomia i zuruck pojazdem Audi A4 S-line z 2012...  co za badziew... Pozostanę jednak przy motoryzacji amerykańskiej... ;)

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, A4 to jest damskie auto, a już jeżeli dla mężczyzn to tych raczej zajadłych i niewyrośniętych, a nie dla wielkiego chłopa. :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dziadek napisał:

to tych raczej zajadłych i niewyrośniętych,

Cholera,  nie wiedziałem :)

 ......bo bym nie kupował  :( 👍😎


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.11.2020 o 20:52, maritimeeng napisał:


cztery miesiące temu 

 

 

862FEAFA-402C-4E2B-A404-8B86F611852B.jpeg

Te 5 siódemek to jest wskazanie tylko z jednego koła, czy ze wszystkich czterech?:)

1 minutę temu, mkl1 napisał:

Cholera,  nie wiedziałem :)

 ......bo bym nie kupował  :( 👍😎

Zawsze są wyjątki i nie każdy użytkownik A4 jest zajadły i niewyrośnięty, czasem trafia się spokojny i wysoki przystojniak. :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, dziadek napisał:

spokojny i wysoki przystojniak. 

No popatrz, a Kiniolowi nie spasował :)

 

 

 

 

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
21 minut temu, dziadek napisał:

Te 5 siódemek to jest wskazanie tylko z jednego koła, czy ze wszystkich czterech?:)


Pan Turek w Berlinie mówił, że licznik oryginalny i ja mu wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna miejscówka... ;)

 

 

 

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Pewnie gdzieś w północnej Italii...

 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, to zapora Furlo na rzece Candigliano... 

 

Dam Furlo Gorge In Acqualagna High Resolution Stock Photography and Images  - Alamy

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.