Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Prosz, Katowice: attachicon.gifIMG_7633.jpg

pokazujesz dosc szczególne bo na Tysiacleciu....

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szyszkops

Dzięki. Myślałem już, że u nas takie ronda to jak spotkać białego jednorożca ;) Może zbyt mało po Polsce jeżdżę, a u siebie to chyba żadnego takiego nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokazujesz dosc szczególne bo na Tysiacleciu....

No, ale właśnie chodziło o to, żeby było takie szczególne

 

@Szyszkops

Dzięki. Myślałem już, że u nas takie ronda to jak spotkać białego jednorożca ;) Może zbyt mało po Polsce jeżdżę, a u siebie to chyba żadnego takiego nie mam.

No to jedyne, o którym wiem, więc może jak jednorożec faktycznie

 

Z moich obserwacji wynika, że zarówno wjeżdżający na rondo, jak i znajdujący się na nim, zazwyczaj zachowują szczególną ostrożność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w temacie zimówek. Zimy już nie będzie... :(131795628f1dc9b0556d829cfced3e73.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że są znaki "strefa ruchu".

 

 

Nawet i bez znaku strefa ruchu ,  na połączeniu dróg wewnetrznych (typu market, osiedle) ,jesli nie ma znakow zarządcy drogi  pierwszenstwo mają ci z prawej.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która A4-ka?

A4 B9 avant po lifcie 35tdi z automatem

 

 

W temacie znajomosci przepisów,  sa tacy, ktorzy uważają że jadac pod marketem szerszą alejką  sa na głownej i zawsze mają pierwszeństwo .  W rzeczywsitosci jak nie ma znaków, to pierwszenstwo maja ci z prawej .

 

 

 

Wstawiłem link  powyzej ze szczególami.  Szkoda ludzi, ktorzy dodatkowo stresowali sie tym debilem egzaminatorem.

Zapraszam ich na wycieczke do jakiegos Europejskiego kraju jak Belgia, Holandia czy Norwegia, gdzie duza wiekszosc skrzyzowan to skrzyzowania rownorzedne i decyduje regula prawej reki ;)

 

 

W temacie rond, to mnie na katowickim rondzie Zietka wkurzaja Ci ktorzy prawym pasem jada dookola i maja gdzies oznakowanie:

post-30100-0-40270400-1580219121_thumb.jpg

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet i bez znaku strefa ruchu , na połączeniu dróg wewnetrznych (typu market, osiedle) ,jesli nie ma znakow zarządcy drogi pierwszenstwo mają ci z prawej.

 

 

Miałem właśnie pisać. Żaden warunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak

 Będziesz Miał Wydatki


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też pada, mam nadzieję że cheilę utrzyma sie ten śnieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejściowe anomalia pogodowe, aby do weekendu, bo ma być już +12 stopni.

U mnie na południowym-zachodzie nadal nic i +6 stopni. W Szklarskiej podobno troszkę spadło :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Pankracy111" post="2700014" crossclimate naprawdę spoko dają radę :)

Kolego a ta fota to w Polsce czy zagranicą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak koło Warszawy to chyba nie za granicą Masz rację :) Pytam bo u Nas koło granicy z Niemcami ciągle pada deszcz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem maila, ze auto ma byc do odbioru 30 kwietnia, kurcze bite 3 miesiace, jeszcze w grudniu mowili o dwóch. CIekawe czy, bedzie rzeczywiscie 30sty czy jednak pierwszy tydzien maja, ze wzgledu na dlugi weekend.

Teraz to sie juz nie moge doczekac


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku to zamawiałem w śierpniu z dedykowanym odbiorem na styczeń ( Firma nie pozwoliła na wcześniejszy listopadowo/grudniowy odbiór ... :)


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej perspektywy to w sumie calkiem szybko dostane auto ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ja mam powiedzieć :P swoje zamówiłem ze stocku, ale leasing w firmie odpalał trochę ponad miesiąc później :D Też trzeba było czekać, a autko stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał facet brudne felgi, a teraz nie ma auta :/

Ciekawe jak długo sie będzie sądził i kiedy zobaczy jakieś pieniądze. No chyba, że miał swoje AC

 

To w sumie i tak drobne w zeszłym tygodniu w Holce nowe (4.01.2020 rejestracja) RSQ8 postanowiło pływać:

2020-audi-rs-q8-accident-in-reeuwijk.jpg

82941060_2649515038495218_5873600650406783398239_2649515035161885_10136228045258

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.