Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, pmwas napisał(-a):

 

W sumie to racja. Chyba pora na koniec.

Tylko ten koniec za każdym razem się oddala, ale... historia zrobiła się męcząca.

Wrócę jak już się wyjaśni z informacją jaki jest koniec.

Nie kończ, dopóki prześladowana Isaura nie hajtnie się ze swoim oprawcą. 

 

Ja jestem skłonny wykupić prenumeratę na kolejny sezon. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Nie kończ, dopóki prześladowana Isaura nie hajtnie się ze swoim oprawcą. 

 

Ja jestem skłonny wykupić prenumeratę na kolejny sezon. :)

Ja też!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam popcorn kupiony i czekam na sezon "usterki i naprawy"

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, beniowski napisał(-a):

W żadnym przypadku nie rezygnuj - to się świetnie czyta i masz wierne grono czytelników🤣.

 

Właśnie. Nie przestawaj. Zostaniemy jak ten Himilsbach z angielskim. 😂

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, syneq napisał(-a):

Ja już mam popcorn kupiony i czekam na sezon "usterki i naprawy"emoji1787.png

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

 

Ale zaraz, zaraz, przecież nie bylo jeszcze sezonu "jazda" :)

Ja w każdym razie jestem ciekaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może, żeby coś zmienić i nie było tak wschodnio przenosimy się do Niemiec. Może ktoś wie o zadbanym Mercedesie A124 na sprzedaż? 

 

image.png.3c294ec5b0e466738686f524180145f5.png


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłeś się o jakieś 15 lat :)


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zielony.m napisał(-a):

To może, żeby coś zmienić i nie było tak wschodnio przenosimy się do Niemiec. Może ktoś wie o zadbanym Mercedesie A124 na sprzedaż? 

 

image.png.3c294ec5b0e466738686f524180145f5.png

Prawdopodobnie mogę Ci dokładnie taki samochód jak powyżej załatwić. :)

Stoi takie cudo już chyba ze trzy lata w ciepłym garażu w Warszawie.

Stan kolekcjonerski, sprowadzony z Japonii. 

Edit.

Właścicielem jest kolekcjoner mercedesów, więc zakup może być trudny, ale mogę spróbować. 

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, dziadek napisał(-a):

Prawdopodobnie mogę Ci dokładnie taki samochód jak powyżej załatwić. :)

Stoi takie cudo już chyba ze trzy lata w ciepłym garażu w Warszawie.

Stan kolekcjonerski, sprowadzony z Japonii. 

Edit.

Właścicielem jest kolekcjoner mercedesów, więc zakup może być trudny, ale mogę spróbować. 

 

Poproszę, powiedz mu, że będę kochał jak syna

Godzinę temu, mkl1 napisał(-a):

Spóźniłeś się o jakieś 15 lat :)

 

15 lat temu nie miałem nawet prawa jazdy więc niekoniecznie;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, pmwas napisał(-a):

W sumie to racja. Chyba pora na koniec.

Tylko ten koniec za każdym razem się oddala, ale... historia zrobiła się męcząca.

Wrócę jak już się wyjaśni z informacją jaki jest koniec.

 

Nie trzeba sie bac daty dostarczenia tego samochodu, problemy sa juz w odwrocie... czy jak to tam szlo :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tyle. Historia z ciekawej zrobiła się śmieszna a teraz jest już całkiem żałosna.

Szkoda. Miało być fajnie a wyszła żenada sezonu :(

Jak pisałem - dość śmiecenia, milczę od tej pory jak grób.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jednak napiszesz, jak już będziesz go miał u siebie na podjeździe ???


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy krokusy wcześniej zakwitną?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 kasztany, albi i lipy :)

 

 BTW

 Nie życzę aż tak źle :)

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, mkl1 napisał(-a):

 kasztany, albi i lipy :)

 

 BTW

 Nie życzę aż tak źle :)

jednak to gwiazdkowe niespodzianki wzbudzają największe emocje :)

14 godzin temu, KRISTOF_KON napisał(-a):

Jest moc💪

Ale o co chodzi ? Komornik sprzęt zabiera ? :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie sobie jaj. Miało być w październiku. Potem „na pewno” w tym roku. W grudniu miałem jeszcze wytrzymać do końca stycznia, na pewno będzie. W styczniu... pandemia i są opóźnienia. W zasadzie powinienem 01.02 napisać, że czas minął i dziękuję.

Jak pisałem - kończę temat bo faktycznie wątek stal się monotonny, a cała historia żenująca. Dzięki - miło się gadało!

 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, pmwas napisał(-a):

Nie róbcie sobie jaj. Miało być w październiku. Potem „na pewno” w tym roku. W grudniu miałem jeszcze wytrzymać do końca stycznia, na pewno będzie. W styczniu... pandemia i są opóźnienia. W zasadzie powinienem 01.02 napisać, że czas minął i dziękuję.

Jak pisałem - kończę temat bo faktycznie wątek stal się monotonny, a cała historia żenująca. Dzięki - miło się gadało!

 

Samolub... Karm nas, jak zacząłeś!

 

Mam subaru OBK od maja 2013. Przejechane prawie 200k. W miedzyczasie wymiana przedniej i tylnej szyby (kamienie), raz tarcze i klocki, raz wymiana (na koszt ASO) przednich lamp. Teraz większy remont tyłu, bo mi palant wjechał. Czeka mnie wymiana oleju w CVT. I tyle. Jak miałem A6,  to koszty eksploatacyjne byłe dużo wyższe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, szuwi napisał(-a):

A6,  to koszty eksploatacyjne byłe dużo wyższe. 

Bo płaciłeś za kółka na grilu :)


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, szuwi napisał(-a):

Samolub... Karm nas, jak zacząłeś!

 

Mam subaru OBK od maja 2013. Przejechane prawie 200k. W miedzyczasie wymiana przedniej i tylnej szyby (kamienie), raz tarcze i klocki, raz wymiana (na koszt ASO) przednich lamp. Teraz większy remont tyłu, bo mi palant wjechał. Czeka mnie wymiana oleju w CVT. I tyle. Jak miałem A6,  to koszty eksploatacyjne byłe dużo wyższe. 

 

Ale to miałeś od nowego? od 0 km do 200 kkm? Audi A6 tak samo? 

Przez 200 kkm tylko raz tarcze i klocki? 

wymiana szyb od kamienia to nie usterka, a wypadek losowy, który mozna pokryć AC, wiec nawet nie ma co liczyć na poczet awaryjności danego modelu. 

 

 

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, szuwi napisał(-a):

Samolub... Karm nas, jak zacząłeś!

 

Mam subaru OBK od maja 2013. Przejechane prawie 200k. W miedzyczasie wymiana przedniej i tylnej szyby (kamienie), raz tarcze i klocki, raz wymiana (na koszt ASO) przednich lamp. Teraz większy remont tyłu, bo mi palant wjechał. Czeka mnie wymiana oleju w CVT. I tyle. Jak miałem A6,  to koszty eksploatacyjne byłe dużo wyższe. 

 

Owszem - Subaru długo jeżdżą ładnie i bez napraw. Ale potem jak już zaczną się koszty, to są duże.

 

Od kiedy za zwykle dwa kawałki rury wydechowej dałem 6000zł, to mi się odechciało używanego Subaru.

 

Co nie zmienia faktu, ze to dobre auta.

 

3E3D4ECB-19B7-428D-AB57-B071C33346D5.thumb.jpeg.aaa5a0fb3968c6156eee4f123bf42f87.jpeg

 

Moje po naprawie hamulców, zawieszenia i wymianie sondy lambda właśnie wróciło na drogi :)

 

Udalo się ogarnąć za nieco ponad 3 tysiące... powiedzmy ze do przeżycia...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pmwas napisał(-a):

Nie róbcie sobie jaj. Miało być w październiku. Potem „na pewno” w tym roku. W grudniu miałem jeszcze wytrzymać do końca stycznia, na pewno będzie. W styczniu... pandemia i są opóźnienia. W zasadzie powinienem 01.02 napisać, że czas minął i dziękuję.

Jak pisałem - kończę temat bo faktycznie wątek stal się monotonny, a cała historia żenująca. Dzięki - miło się gadało!

 

No ale z tej stolicy (no bo już w Polsce jest jak rozumiem) to on teraz przez Portugalię jedzie? Niech on w końcu przyjedzie, ten Hunter twój, bo jak jestem w Polsce to do Sosnowca mam rzut beretem i chętnie się spotkam zobaczyć takie cudo, na które ludzie dłużej niż na Roleksy czekają😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, beniowski napisał(-a):

No ale z tej stolicy (no bo już w Polsce jest jak rozumiem) to on teraz przez Portugalię jedzie? Niech on w końcu przyjedzie, ten Hunter twój, bo jak jestem w Polsce to do Sosnowca mam rzut beretem i chętnie się spotkam zobaczyć takie cudo, na które ludzie dłużej niż na Roleksy czekają😁.

 

Oczywiscie kłopot z urzędami. Ponoć winna - a jakże - pandemia, co jak słyszę to mnie już mierzi (w grudniu nie było wiadomo, że jest?). Teraz wszystkiemu winna pandemia. 

 

Niestety nieuczciwcy z Tarmotu pisali na FB, że im się od zeszłego roku urzędy dopierniczają do wszystkiego przy rejestracji i obawiam się, ze przy całej ich ściemie to może akurat być prawda. Ogólnie wiemy, że jest kłopot natury... homologacyjnej z tymi autkami, ale skoro importer twierdzi, że bez problemu (o czym mnie zapewniali telefonicznie) to...bez problemu. Tylko czemu znów problem jest? Jak to czemu... pandemia 😡😡😡 !


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, pmwas napisał(-a):

 

Oczywiscie kłopot z urzędami. Ponoć winna - a jakże - pandemia, co jak słyszę to mnie już mierzi (w grudniu nie było wiadomo, że jest?). Teraz wszystkiemu winna pandemia. 

 

Niestety nieuczciwcy z Tarmotu pisali na FB, że im się od zeszłego roku urzędy dopierniczają do wszystkiego przy rejestracji i obawiam się, ze przy całej ich ściemie to może akurat być prawda. Ogólnie wiemy, że jest kłopot natury... homologacyjnej z tymi autkami, ale skoro importer twierdzi, że bez problemu (o czym mnie zapewniali telefonicznie) to...bez problemu. Tylko czemu znów problem jest? Jak to czemu... pandemia 😡😡😡 !

A może go Putin zarekwirował na potrzeby interwencji militarnej na Ukrainie i on tylko wirtualnie przyjechał🤣?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, StaryWilk napisał(-a):

 

Ale to miałeś od nowego? od 0 km do 200 kkm? Audi A6 tak samo? 

Przez 200 kkm tylko raz tarcze i klocki? 

wymiana szyb od kamienia to nie usterka, a wypadek losowy, który mozna pokryć AC, wiec nawet nie ma co liczyć na poczet awaryjności danego modelu. 

 

 

Subaru od nowego, A6 w salonie kupił kolega, a ja kupiłem od niego, "jeżdżony z poszanowaniem" 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.