Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest,że stare zawsze się obroni?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu było głośno o tym modelu, a tu proszę dostępny od ręki

1234bc12f91be5c3322be8d4a7e98da8.jpg&key=3494d8c244ded8a0b9db49f334c1c65db706c864610ed6f7b7944d2716a5137e
0bd018eecf41fd8e18233714da179382.jpg&key=0a8d106486f7f82937c266012193a1e1eb930afde2430ad8d2f2861088a24e59
08d24eeef580f62c69d6398296b6b2fe.jpg&key=6f2f73b5f19b2d116c9447e728cd174d43cfb9bc426985c31464869689d02c91
Niezarejestrowany się nie liczy, taki już był. ;););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mondeło w krzakach...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyczajony tugrys, ukryty smok.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak Aston 😝


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tommly napisał(-a):

Prawie jak Aston 😝

Prawie.. robi dużą różnicę  :)

 

 

 

 

 

 

były posiadacz 4 kolejnych Mondeo...

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mkl1 napisał(-a):

Prawie.. robi dużą różnicę  :)

były posiadacz 4 kolejnych Mondeo...

Dokładnie :D

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawie jak Aston

A to nie był aston? Akurat nie miałem okularów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, tommly napisał(-a):

Prawie jak Aston 😝

Nie ...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj uroczy Suzuki :)

 

9667B774-3E62-4DB7-9834-33BD9A349B67.thumb.jpeg.62322b01b836a6724d29b0e5715865df.jpeg

 

Uroczy gokarcik ;)

Potem była Impreza do wzięcia, to Swifta wziął brat i sobie jeździ, ale dobrze wspominam to autko. Świetnie się prowadziło :)

 

 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.08.2022 o 20:26, souls_hunter napisał(-a):

To takie niuanse marketingowe. W sumie przestałem śledzić ten rynek 20 lat temu.

 

Taka ciekawostka. Było kilka samochodów japońskich, które mogły być sprzedawane w USA pod warunkiem, że będą sprzedaeane jako amerykańskie. Tak było z mazda 626 = ford probe, mazda 323 jako mercury tracer czy mitsubishi 3000GT jako dodge stealth.

Czyż nie bardziej poprawnie byłoby, że Probe to Mazda MX6 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, pechagto napisał(-a):

Czyż nie bardziej poprawnie byłoby, że Probe to Mazda MX6 ?

zdecydowanie tak!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co to zmienia? Kompletnie nic. Mało tego mazda pod nazwą MX-6 nigdy nie występowała na rynku USA.

P.s. zmienia i to zasadniczo. To nie Ford opracował made 626 coupe, tylko jak napisałem powyżej koncern mazda został zmuszony do sprzedaży swojego samochodu pod nazwą Probe.

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba podlewać może urośnie.

Płacił jak za Mondeo czy jak za Astona bo może sprzedawca oszukał.  Z psami też tak robią.  Płacisz Pan za jamnika a tu wydra. 


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mondeo jest super. Naprawdę fajne autko. Ale trochę się cieszę, że teraz mam mniejsze. Parę razy (ładnych parę razy) byłem już w sytuacjach, kiedy ta różnica obrysu (a zwłaszcza szerokości z lusterkami) oszczędziła mi gigantycznego stresu w ruchu miejsko-wiejskim.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Mondeo jest super. Naprawdę fajne autko. Ale trochę się cieszę, że teraz mam mniejsze. Parę razy (ładnych parę razy) byłem już w sytuacjach, kiedy ta różnica obrysu (a zwłaszcza szerokości z lusterkami) oszczędziła mi gigantycznego stresu w ruchu miejsko-wiejskim.  ;)

 Niestety  poznałem tą "zaletę" Mondeo...

Jak dałek kiedyś opcję "parkuj" to bydle zaparkowało, ale ja wysiąśc nie mogłem... ( nie widział lusterek zaparkowanych obok samochodów :( )


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mkl1 napisał(-a):

 Niestety  poznałem tą "zaletę" Mondeo...

Jak dałek kiedyś opcję "parkuj" to bydle zaparkowało, ale ja wysiąśc nie mogłem... ( nie widział lusterek zaparkowanych obok samochodów :( )

 

To jest świetny samochód przede wszystkim na dłuższe trasy, ze sporym bagażem i rodzinką wewnątrz. Do wożenia siebie i powietrza po mieście - takie se.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem... Miałem ich 4  :)


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.