Nowy nabytek ale tak uczucia różne, mam jeszcze 85 dni na zwrot, zaznaczam, że pasek nie ori ( zawsze zdejmuje żeby nie łachac do ewentualnego zwrotu) ale ten ori, guma idealna, jak nie lubię tego rodzaju pasków, to ten naprawdę spoko...
Jestem o to spokojny, ponieważ zegarkom, które uciekły spod gilotyny (czytaj: wycofałem z bazarku) na przeprosiny kupuję nowy pasek. Ten też dostanie, tylko jeszcze szukam inspiracji [emoji6]
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.