Ekstra, w swoim naturalnym środowisku A miałeś czas, żeby zrobić taką sesję jak do recenzji, bez nadgarstka w kadrze?
Ja natomiast jestem bardzo usatysfakcjonowany dokładnością i komfortem noszenia Siderala.
Cóż, mam i ja tego wulgarnego garniturowca. Niby G-Shock a strach przytrzeć o cokolwiek, bo się porysuje. I co? mam go trzymać w szkatułce?
A ten moduł cyfrowy w negatywie, ech... nawet w silnych okularach nie widzę co wyświetla 😏
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.