Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

Coś dla żony, coś dla mnie.
Gucci Guilty Absolute to objawienie.
Są cudowne. Jak ktoś ma blisko perfumerię polecam sprawdzić na skórze.
Im więcej czasu mija od aplikacji tym robi się ciekawiej i przyjemniej. Dużo się dzieje. Projekcja silna, trwałość wysoka.0a4a7a4c612f7a0ea226205badc9b90f.jpg&key=58cc9a00b39b01627b82a059e586aee60210e681214ff6d975fbed0bd53a99b5

W dniu 18.11.2021 o 00:21, mnkn napisał(-a):

Rysiek, jak będziesz w perfumerii to sprawdź sobie:
Acqua di Gio Profumo
Chanel Bleu, Platinum Egoiste
Guerlain Homme, L'Instant, Ideal Extreme
Terre D'Hermes
Tom Ford Grey Vetiver
Versace Dreamer
Viktor & Rolf Spicebomb Extreme
YSL Opium
I daj znać czy coś wybrałeś.

Jeszcze raz wielkie dzięki za sugestie!

Poniżej ich rezultat 👍

3C42DDEC-4BAF-4E2D-B17A-812E3FC2FFD8.jpeg

Gratulacje dobrego wyboru.
Na cieplejsze dni polecam przetestować wersję eau tres fraiche.
Jest łagodniejsza, delikatnie cytrusowa, ale w dalszym ciągu czuć, że to pełnoprawne terre.

rozwalaja mnie faceci co musza odpakować kazdy perfum i prysnąć nim kilka razy na reke mimo ze nie ma testerów 

Mnie też, ale tym razem odpakowane były m.in. te 2, których nie znałem, skorzystałem więc z "okazji" i po psiknięciu na obie dłonie podjąłem spontaniczną decyzję o kupnie. Bvlgari wziąłem w Rossmann a Xeryus udało się kupić online nawet 37 zł taniej (103 zł!!!). Za tą cenę to naprawdę dobry deal!

Rysiek, bardzo dobry wybór, gratuluję! 20211203_171753.jpg

Cóż, zafundowałem sobie próbki EDC coś chyba dziesięciu różnych. Nasomatto Black Afgano i jeszcze ze dwa, Profumum Roma ze trzy różne, Penhaligon Opus 1870, Floris Elite i JF... Po czym wróciłem do swojego Floris 89 🙂

Edited by Sierżant Julian

Przykro mi się zrobiło, więc napiszę.

Szukałem wczoraj oferty na perfumy (F by Ferragamo Black) i wszedłem na stronę Notino. Kupuję tam kosmetyki i perfumy dla siebie i rodziny od kilku lat, kupuję okazjonalnie, przez założone konto itp, i sporo już pln tam zostawiłem. Oferta na szukane perfumy wyświetliła mi się na poziomie 149 zł. Jakież było moje zdziwienie, rozczarowanie i co tu kryć, wkurzenie, gdy obok na żony laptopie te same perfumy kosztowały... 130 zł. Tak 19 zł (słownie: dziewiętnaście złotych) taniej. Żona nie była zalogowana na konto, weszła "z ulicy" i mogła, bo to sprawdziliśmy kupić je za wyjściowe 130 zł ( - rabat 15%, ale to w obu ofertach było można wpisać).

Dodam, że oba adresy http do oferty były identyczne ! Różnica była tylko w tym, że ja korzystam z komputera i internetu stacjonarnego, żona z laptopa z wi-fi z telefonu.

"Do Bydgoszczy będę jeździł a tu nie będę kupował!"

Przykre, że stałych klientów firma tak traktuje.

b34d20bfdc8dd043med.jpg

To proste: stały klient to taki, który... Jest stały i tak tam kupuje. A nowego trzeba czymś zachęcić :) Pół żartem, pół serio oczywiście. Podobną taktykę stosują np sieci komórkowe. Pozdrawiam

Hogg

Ale na Notino to „normalka”, często tak jest, że jak wejdziesz przez ceneo to masz kilkanaście złotych różnicy na cenie:)