Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
irekm

Teorie spiskowe

Rekomendowane odpowiedzi

Zachowajmy jakiś poziom.

Obrazek ma zabarwienie humorystyczne, to co "kolega forumowy" kiedyś zamieścił to był zwykły hejt i dalekie to było od wszelkich kanonów. Mieściło się to być może w "teoriach spiskowych", ale ja nie wnikam w tajemnicę alkowy forumowiczów. :)

Szanujmy się.

Pozdrawiam.

Mam Cię. Miałeś na myśli wpływ listonoszy na bieg historii? No, Panie, stajesz po stronie polityki :D :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry policjant i zły policjant?

No ten tego, jesteśmy w "teoriach spiskowych" przecież..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Cię. Miałeś na myśli wpływ listonoszy na bieg historii? No, Panie, stajesz po stronie polityki :D :D

Nie ocieplaj mu wizerunku , nie zasłużył na to. Zabawne, że takie hejterskie akcje wbrew intencji piszących więcej mówią o nich samych niż o atakowanych...

No ale skąd oni mają to wiedzieć jak wcześniej z podobną gracją rozbijali „ marsze równości”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Cię. Miałeś na myśli wpływ listonoszy na bieg historii? No, Panie, stajesz po stronie polityki :D :D

Ale ban za listonosza? :D

A ich wpływ na bieg historii może być niemały... :D

Szanujmy listonoszy!

Kto wie, ilu ludzi zawdzięcza im życie ... :D

Edytowane przez Krist-off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czytam interpretację naszego Rzecznika Praw Obywatelskich ostatnich rozporządzeń "kagańcowych" opublikowanych przez premiera i zastanawiam, jak to sie ma do tego zachowanie naszych stróżów prawa, ładujących ostatnio mandaty na lewo i prawo.

Chodzi o to:

 

oraz to

 

Rozsądnie będzie chyba wydrukować sobie oba teksty z linków i mieć przy sobie w razie kontroli MO. Z podobnego powodu wożę w samochodzie wydruk fragmentu Konwencji Wiedeńskiej oraz nr tel. do naszych ambasad w krajach przez które przejeżdżam (przejeżdżałem)  szczególnie na Słowacji. Swoją drogą 2 razy Słowacy już skapitulowali.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko się zreflektowali, myślałem że więcej czasu minie, nim na to wpadną https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wiceszefowa-ke-nalezy-chronic-firmy-przed-przejeciem-ich-przez-chiny/hbbkkq0

 

A wiecie, że do produkcji szczepionek stosuje się w kurze jaja? No to jak, może teraz trochę uszczuplić zapas jajek do produkcji szczepionki? Może trochę ptasiej grypy? Proszę bardzo https://businessinsider.com.pl/finanse/ptasia-grypa-wraca-juz-dziesiatkuje-drob-w-usa/v2vspjk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do tego zapowiada się rekordowa susza w tym roku... I takie różne.

Ps. Z tymi chińskimi przejęciami to niestety jest realne.

I pod spodem 2 teorie. Nie wiem, którą wybrać. :D

 

Edycja: i żeby rozruszać towarzystwo...

 

https://www.reuters.com/article/us-netherlands-5g-sabotage/dutch-telecommunications-towers-damaged-by-5g-protestors-telegraaf-idUSKCN21T09P

post-110583-0-71646900-1586793106.jpg

post-110583-0-00996700-1586793415.jpg

Edytowane przez Krist-off

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wydaję mi się, że facet sensownie tłumaczy co się stało i obecnie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pod spodem 2 teorie. Nie wiem, którą wybrać. :D

 

Obie :lol:

 

aGKPXNKw_700w_0.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

^^^ Świetne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się okazuje, nie tylko 5G stanowi zagrożenie. Już drzewiej nasi przodkowie wiedzieli co się święci...

post-110583-0-32923100-1587070652_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wydaję mi się, że facet sensownie tłumaczy co się stało i obecnie dzieje.

bardzo dobrze przedstawiona nasza smutna i zmanipulowana rzeczywistość

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Fajny film,aczkolwiek jestem ciagle na etapie ogladania

 

No niestety,ale mnie sytuacja tez za chwile zmusi do zejscia na zla droge.

My z partnerka pracowalismy dla tego samego pracodawcy i od 27 marca oficjalnie obaj stracilismy zatrudnienie.

Rachunki  byly oplacane na czas,a gdy wydanym ostatni grosz to z uczciwego obywatela zostane najgorszym sortem bez srodkow do zycia - i pierwszy raz w zyciu bede zmuszony prosic panstwo o pomoc :)

 

Chcialem takze - korzystajac z okazji - podziekowac wszystkim pomyslodawca za obecna sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba spakować walizki i przyjechać do Warszawy. :) 

Tu pracę znajdziesz szybko, a mając dobry fach to i dużo zarobisz.  


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrze przedstawiona nasza smutna i zmanipulowana rzeczywistość

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

 

Szkoda czasu na słuchanie tych bzdur, jak kogoś nie martwi 15% śmiertelność tylko cieszy 85% przeżywalność, opowiada o manekinach i fikcyjnych trumnach albo że Włosi i Hiszpanie nagle zaczęli wszystkie normalne zgony kodować jako COVID-19, sugeruje że ludzie z "chorobami współistniejącymi" właściwie i tak by umarli to znaczy że jest totalnie oderwany. 

 

Cytując klasyków - traktor nie ma jednego zepsutego koła tylko trzy dobre, czyli jest super. 

 

Dla uzmysłowienia o co kaman:

 

- planowy zabieg kardiochirurgiczny przeżywa 90-95% pacjentów ale nikt jakoś nie uważa go za super bezpieczny i nie jest gotów beztrosko i bez powodu się mu poddać. Ale 3x większa szansa na śmierć z innej przyczyny - luz, przecież większość wyzdrowieje, można złapać.

- w Hiszpanii w szczytowym okresie na COVID-19 umierało dziennie ok. 1000 osób. To jest ok. 100% więcej niż normalnie ze wszystkich przyczyn. Cała ta nadwyżka musi być zaopatrzona w tym samym czasie i praktycznie w tym samym miejscu, na intensywnej terapii.

- śmiertelność jest odnoszona nie do tych którzy objawowo zachorowali tylko do tych którzy ulegli zakażeniu ( dodatnie testy ), gość po prostu mówi nieprawdę. Oczywiście najprawdopodobniej jest niższa bo liczba zakażonych jest większa niż testowanych ale problemem jest ilość chorych w jednym czasie.

- globalna ilość zgonów na COVID-19 ( nowa choroba występująca na bardzo ograniczonym zakresie powierzchni świata i w bardzo ograniczonej populacji ) już przekroczyła ilość zgonów na grypę sezonową ( choroba znana od setek lat występująca na całym świecie i dotycząca praktycznie całej ludności )

- z nadciśnieniem, cukrzycą, astmą czy chorobą wieńcową żyje się długie lata, czasem tak samo długo jak bez

- tak, są puste łóżka szpitalne i gotowe puste "polowe" szpitale. To się nazywa przygotowanie, i jednocześnie ograniczenie zakażania. Skoro ciągle są puste to może faktycznie social distancing trochę działa?

- jak ktoś nie wierzy w to co pokazywano z Lombardii to naprawdę nie ma problemu z dotarciem do ludzi którzy tam w szpitalach pracują albo tam byli. Mogę pomóc.

- fatalny wpływ pandemii na gospodarkę jest oczywisty, chociaż może pozwala też ocenić na nowo co naprawdę jest ważne i jak bardzo się nas dyma i manipuluje kreując coraz to nowe potrzeby za którymi gonimy zapracowując się i zadłużając

 

Do samego końca nie obejrzałem bo nie dałem rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip Konieczny to spec od socjotechniki. Od kilku lat wieszczy kryzys co nie przeszkadzało mu sprzedawać ostatnio kursów po 2kpln jak zarabiać na hossie na rynku kryptowalut. Ogólnie zyje z wciskania ludziom szkoleń wraz z Radkiem Rygielskim i Instytutem Kryptografi (czy jakoś tak). Wielcy traderzy, którzy nie potrafią zdjąć kasy z rynku i muszą szkolić.

Dodatkowo będąc księciem z bogatego domu stworzył sobie legendę.

Ciśnie na prepersa z bronią i własnymi uprawami, a w rzeczywistości cwany biznesmen.

Film stworzony pod szerszą publikę jak widać bardzo skutecznie, bo mi go ludzie szeruja z rozmaitych stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Bugs, to w Polsce codziennie umiera 1000 osób ze wszystkich przyczyn a Hiszpania ma prawie 10 mln ludzie wiecej, wPolsce codziennie na zapalenie płuc i grypy umierało około 30 osób Jeszcze przed virusem, w samym USA codziennie normalnie umiera 10 tysięcy ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugs, to w Polsce codziennie umiera 1000 osób ze wszystkich przyczyn a Hiszpania ma prawie 10 mln ludzie wiecej, wPolsce codziennie na zapalenie płuc i grypy umierało około 30 osób Jeszcze przed virusem, w samym USA codziennie normalnie umiera 10 tysięcy ludzi.

Tak, trochę przybliżyłem ale nie jakoś bardzo, miesięcznie w Hiszpanii 30-40tys więc max 1300/d, jakby nie patrzeć dodatkowy 1000 to jest olbrzymia ilość, i to z powodu jednego schorzenia wymagającego leczenia w jednym miejscu. Stąd taka zapaść.

post-40960-0-88437700-1587314713_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalezione w sieci, ale osobiście mam takie samo podejście, więc pozwolę sobie zacytować:

Gdyby całkowicie lekceważyć pandemię, to ona po prostu szybciej by odeszła, zabierając ze sobą nieco więcej trupów. Powiedzielibyśmy sobie: no trudno, babcia i tak długo żyła, albo – no tak bywa, teraz przynajmniej coś odziedziczę po rodzicach – albo nic byśmy nie powiedzieli, bo byśmy umarli, ale jedno jest pewne: ten cały cyrk trwałaby krócej.

Co więcej, skutki ekonomiczne byłyby znacznie niższe... a jakie będą, to odczujemy w ciągu najbliższych kilku miesięcy, i oby jak najmniej z nas na własnych czterech literach.

 

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalezione w sieci, ale osobiście mam takie samo podejście, więc pozwolę sobie zacytować:

Gdyby całkowicie lekceważyć pandemię, to ona po prostu szybciej by odeszła, zabierając ze sobą nieco więcej trupów. Powiedzielibyśmy sobie: no trudno, babcia i tak długo żyła, albo – no tak bywa, teraz przynajmniej coś odziedziczę po rodzicach – albo nic byśmy nie powiedzieli, bo byśmy umarli, ale jedno jest pewne: ten cały cyrk trwałaby krócej.

Co więcej, skutki ekonomiczne byłyby znacznie niższe... a jakie będą, to odczujemy w ciągu najbliższych kilku miesięcy, i oby jak najmniej z nas na własnych czterech literach.

 

 

 

Moje zdanie jest takie, że prawdopodobnie:

- prędzej czy później - zetknie się z nim każdy.  

- na początku - faktycznie, część osób umrze. Jest to nowy patogen, na który organizmy nasze nie były przygotowane.  Ale później, na zasadzie niestety selekcji naturalnej śmiertelność już będzie mniejsza. 

- koronawirus już z nami zostanie. Na zawsze. Tak jak np HIV. Zostanie, jeszcze jedną odmianą grypy sezonowej. 

 
Wniosek:
- maseczki mają sens, "social distance" itd ma sens, ale tylko po to, żeby rozciągnąć całość w czasie, bo dużego natłoku osób chorych system zdrowia nie wytrzyma. I nie jest to cecha naszego kraju, tylko dowolnego systemu opieki zdrowotnej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór był między luďźmi a ekonomią. Cała ta walka rozgrywa się o spłaszczenie zachorowań a nie o wyeliminowanie wirusa, który najprawdopodobniej znowu zawita jesienią. Chodzi o to, aby nie przeciążyć szpitali/służby zdrowia. Wg ekspertów będziemy się bujać jeszcze 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

znalezione w sieci, ale osobiście mam takie samo podejście, więc pozwolę sobie zacytować:

Gdyby całkowicie lekceważyć pandemię, to ona po prostu szybciej by odeszła, zabierając ze sobą nieco więcej trupów. Powiedzielibyśmy sobie: no trudno, babcia i tak długo żyła, albo – no tak bywa, teraz przynajmniej coś odziedziczę po rodzicach – albo nic byśmy nie powiedzieli, bo byśmy umarli, ale jedno jest pewne: ten cały cyrk trwałaby krócej.

Co więcej, skutki ekonomiczne byłyby znacznie niższe...

 

Też się nad tym zastanawiałem. To w uproszeniu jest scenariusz USA, w listopadzie są tam wybory, będzie ciekawie zobaczyć, czy do tego czasu będą mogli powiedzieć "-poradziliśmy sobie, impact na naszą gospodarkę był mniejszy niż innych rozwiniętych krajów które spanikowały z powodu covid".

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.