Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest

Pogadajmy o samochodach :-)

Recommended Posts

A ja myślałem że moja żona z mazdą cx-3 2016 rok i 29k to jakiś ewenement.... Ale od wymiany oleju w zeszły marzec zrobiła ... uwaga .... 3500 km. Wymieniać w tym roku ???

Godzinę temu, memento mori napisał(-a):

OK, Tomek z żoną na drugim miejscu 😂

Sromotna klęska 🤦‍♂️

47 minut temu, mandaryn44 napisał(-a):

od wymiany oleju w zeszły marzec zrobiła ... uwaga .... 3500 km. Wymieniać w tym roku ???

Tak.

Wczoraj pojeżdżone,kolegi.

Biały wygląda i tylko tyle 🤪.Ciemny wygląda i nieźle się powozi 😎.

20210310_114026.jpg

20210311_195619.jpg

Godzinę temu, mandaryn44 napisał(-a):

A ja myślałem że moja żona z mazdą cx-3 2016 rok i 29k to jakiś ewenement.... Ale od wymiany oleju w zeszły marzec zrobiła ... uwaga .... 3500 km. Wymieniać w tym roku ???

Najlepiej auto. Już 5 lat pyknelo, więc zapewne długo nie pociągnie... ;)

2 minuty temu, Sportina napisał(-a):

Wczoraj pojeżdżone,kolegi.

Biały wygląda i tylko tyle 🤪.Ciemny wygląda i nieźle się powozi 😎.

W jakim sensie tylko wygląda? Słabo jeździ? 

Stanę w szranki 😉

I30 2019 rok - 6780 km 😅

"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Kura mojej żony. Rocznik 2017, przebieg.... Uwaga... tadam... 7230 km !!!

:D 

Na lawetach sobie wozicie te samochody ? :)

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Posted (edited)

Zaczyna się ostra rywalizacja 😜

Z drugiej strony poznałem kiedyś gościa, który z Gdańska codziennie dojeżdżał do Koszalina do pracy. Robił rocznie 120 kkm służbową osobówką. 

Edited by memento mori

Nie no wypraszam sobie, kura żony stoi pod domem :) lawety nie widziała :) chociaż przy lutowych mrozach aku odmówił współpracy. Na szczęście wyciąga się go łatwo, doba pod ładowarką i jak nowy ;)

Kumpel kupił parę lat temu w Niemczech BMW X5 3.0d, miało 26 miesięcy i 270k przebiegu

Posted (edited)

To podobny miesięczny przelot. Pewnie głównie autostradowy. Mnie zastanawiało jak można przez tyle lat spędzać 6 godzin w aucie na dobę na samym dojeździe do pracy. I to w latach 2010-2014 na S6 czyli jednopasmowej drodze krajowej. 😳

Edited by memento mori

Jeśli praca polega na głównie siedzeniu w aucie? U nas np przedstawiciel handlowy? Sam robiłem swego czasu po 3,5k - 4k km miesięcznie.

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Wchodzę do gry. Mini mojej żony pierwsza rejestracja 08 2014... dzisiaj byłem zatankować i przebieg lekko ponad 22000 km.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Do grudnia 2019 przeciętnie robiłem ok 30K km, a gdy zakupiłem następne??? przez okres  styczeń 2020-luty 2021 TYLKO 9 K km - efekt pandemi....

Pozdrawiam Mirek

Rozważaliśmy i oglądaliśmy 508 (mieliśmy "przed dzieckiem" 206 miło wspominam to auto). Jednak Peugeot 508 to raczej 2.0 hdi, benzyny, mimo poprawy, nie przekonują mnie (i nie maja dobrej prasy. Tego podlinkowanego przez Ciebie, z Warszawy, mam nawet w obserwowanych, a tu jest jego test https://autokult.pl/27178,peugeot-508-1-6-thp-active-test-opinia-spalanie-cena,all. Też bardzo mało ogłoszeń 508 jest, a tych spełniających moje warunki (m.in. cena: ok 60 000zł, pochodzenie: Polska, I właściciel, bezwypadkowy, przebieg do 125 tyś km (im mniej tym lepiej) serwis ASO, niedaleko od domu /nie oszukuję się: do np. Szczecina samochodu jechać oglądać się mi nie chce/ itp. to już całkiem mało). Dzięki, że tak odpowiadacie tak licznie  
Mam od nowości 508 2.0 hdi automat, super auto.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Jutro w moim Dodge pyknie 450.000 ech... 

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Chyba trzeba założyć temat "ogłoszenia samochodowe" i zamiast na znany portal ogloszenia wrzucać tutaj :D

Dzisiaj miałem przyjemność testować 911...banan na twarzy był niesamowity :) 

E4A9A6AC-0DC6-49C9-B34E-E34EAFC1ED47.thumb.jpeg.30a20cda6b46c9b2d8e9ca6ba6d0fb8a.jpeg

92AC58EE-05D3-4DE7-B500-87A9BCFAC5AC.jpeg

Słabszym nie jeździłem, ale 911 4S zrobiłem ponad 2000 km, ten samochód przeczy prawom fizyki.

48 minut temu, Tommaso napisał(-a):

Słabszym nie jeździłem, ale 911 4S zrobiłem ponad 2000 km, ten samochód przeczy prawom fizyki.

To był carrera S, nie miałem wcześniej styczności z 911 ale wiem że chcę jeszcze! :)