Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatniego Audi, A6 C7 nie wspominam zbyt dobrze, miałem wersję 3.0 tdi competition 326 KM, posiadałem ją 2,5 roku i sprawiał sporo problemów. Awaria Ad-blue - 3 tygodnie bez samochodu, a auto zastępcze musiałem oddać po 5 dniach, awaria pneumatyki zawieszenia - 10 dni postoju, awaria DPFa - tydzień postoju, ciągłe problemy z kalibracją kamery odpowiedzialnej za utrzymywanie w pasie ruchu i wykrywanie ryzyka kolizji, dopiero przy 4 wizycie w serwisie mi to naprawili, a tak zdarzało się, że kosze na śmieci stojące przy drodze uznawał za ludzi na środku drogi i hamował awaryjnie. Plus trochę drobnych innych problemów. Do tego kultura pracy silnika na poziomie starch diesli z pompowtryskiwaczami, a głośniki w wydechu tylko w niewielkim stopniu to rekompensowały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to z piramidami bywa bardzo subiektywne zestawienie. Jak dla mnie slabe, np. Nie zgodzę się że Volkswagen jest wyżej niż Honda, Suzuki i Mitsubishi. Bzdura.

 

Edytowane przez Balansujący Na Osi
Literki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VW i Jeep dwa miejsca powyżej Skody… hmmm… nie :)

Skoda poniżej Fiata… jeszcze bardziej nie :)

Ogolnie chyba za dużo rubryczek.

Bo z całym szacunkiem - w czym aktualne samochody Jeepa z jego zabawkowymi SUVami wymiękającymi na ośnieżonym podjeździe są niby wyżej od Skody?  To zestawienie jeśli pokazuje cokolwiek, to tyle, ze znaczek i jego wartość nijak się ma do rzeczywistosci :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Land Rover wyżej niż Mercedes, Lexus i BMW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaguar?😁      Stare filmy moze nam tak wmawiaja, ale dzis zawsze wybieram audi niz jaguar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Tommaso napisał(-a):

Ja ostatniego Audi, A6 C7 nie wspominam zbyt dobrze, miałem wersję 3.0 tdi competition 326 KM, posiadałem ją 2,5 roku i sprawiał sporo problemów. Awaria Ad-blue - 3 tygodnie bez samochodu, a auto zastępcze musiałem oddać po 5 dniach, awaria pneumatyki zawieszenia - 10 dni postoju, awaria DPFa - tydzień postoju, ciągłe problemy z kalibracją kamery odpowiedzialnej za utrzymywanie w pasie ruchu i wykrywanie ryzyka kolizji, dopiero przy 4 wizycie w serwisie mi to naprawili, a tak zdarzało się, że kosze na śmieci stojące przy drodze uznawał za ludzi na środku drogi i hamował awaryjnie. Plus trochę drobnych innych problemów. Do tego kultura pracy silnika na poziomie starch diesli z pompowtryskiwaczami, a głośniki w wydechu tylko w niewielkim stopniu to rekompensowały.

A ja z kolei wspominam A6 C7 BARDZO, ale to BARDZO dobrze. Miałem przez 2,5 roku i zrobiłem ponad 60kkm. 3.0TFSI z kompresorem - po stage2 miało osiągi delikatnie lepsze niż S6, a spalało 10-11l/100km PB98. Wprawdzie przeżyłem wymianę silnika!!!, ale wynikało to z błędów po stronie mechanika i całą akcję zasponsorowało OC serwisu, a stary silnik sprzedałem jeszcze na części i byłem kilka tysięcy PLN do przodu😉 Poza tą akcją miałem tylko i wyłącznie wymiany eksploatacyjne - nic mnie nigdy negatywnie nie zaskoczyło. Po dwóch audi przesiadłem się 2 lata temu na BMW - i tu już zaskoczenia się pojawiają😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Krakus1 napisał(-a):

co za cyrk przy lewej kratce klimatyzacji ?  , nie mów że nie masz AA /CarPlay 🙄

 

magnetyczny uchwyt, oczywiscie, ze nie ma apple carplay. to stary samochod jest 🙈


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.05.2023 o 17:39, SzefSzefow napisał(-a):

Nie ma co plakac za analogowymi zegarami 😉

Nie grzesz. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dorian06 napisał(-a):

Nie grzesz. 

nazwał bym to dosadniej...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acura i Infiniti raczej powinny być w tej samej rubryce co Lexus. Nissan w Mainstream? Ktoś chyba nie widział nigdy Altimy i Maximy nie wspominając o Z czy GT-R.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pojawił się w tym temacie wątek zegarków elektronicznych i starych analogów. 

Szczerze i ja przyznam, że ze mnie już taka sentymentalna konserwa, która tęskni do starych "dobrych" czasów motoryzacyjnych.

😥

 

zegary.jpg

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne analogowe zegary, które są jakieś jak w Saabach, Mustangu czy nawet współczesnej Giulii czemu nie. Ale prosz.... kto by tam płakał za zegarami z Passata, Octavii czy innego Audi. 😉

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegary w starych BMW miały coś co robiło super wrażenie szczególnie nocą - bursztynowe podświetlenie - czasami zdarza mi się podróżować moim samochodem na prawym fotelu a wtedy mam okazję na cyknięcie foty :lol:

 

IMG_20220403_002058_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image000004.jpeg.291b0b23dfebee1e05b3fd34c11a7451.jpeg

 

Tu są najpiękniejsze analogowe zegary ;)

 

To zielone podświetlenie - jak w wyobrażeniach statku kosmicznego w latach 50-tych. Czad :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ty tak dziwnie ustawiony na pasie ruchu jesteś? Driftujesz Uazem po mieście? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, TheQ1 napisał(-a):

ja z kolei wspominam A6 C7 BARDZO, ale to BARDZO dobrze

 

 

Zona ma c7 z dwulitrowa benzyna 250 KM

To auto jest calkowicie bezusterkowe mimo 250tys przebiegu i i slabego serwisu w NL

Bedzie rozpacz jak dobiegnie swoich dni bo coraz trudniej znalezc nowe auto o zblizonych parametrach

 

tapatalked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.05.2023 o 13:43, Valygaar napisał(-a):

Były już piramidy zegarkowe, to może taka? ;)

 

image.thumb.png.aa6d7c7da90e56f419942de0baca0727.png

Piramida pozbawiona sensu, bo w ramach jednej marki są samochody o bardzo różnym wyposażeniu i cenie. Interesujące jest umiejscowienie Fiata. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Piramida pozbawiona sensu, bo w ramach jednej marki są samochody o bardzo różnym wyposażeniu i cenie. Interesujące jest umiejscowienie Fiata. 

Z tym Fiatem to kogoś poniosło, chyba, że rozpatrywał pod względem koncernu, ale wówczas to VW byłby na szczycie.

18 godzin temu, pmwas napisał(-a):

image000004.jpeg.291b0b23dfebee1e05b3fd34c11a7451.jpeg

 

Tu są najpiękniejsze analogowe zegary ;)

 

To zielone podświetlenie - jak w wyobrażeniach statku kosmicznego w latach 50-tych. Czad :)

Świetne jest to foto :)

 

wincyj.gif

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Z tym Fiatem to kogoś poniosło, chyba, że rozpatrywał pod względem koncernu, ale wówczas to VW było by na szczycie.

Świetne jest to foto :)

 

wincyj.gif

Nowy Tipo kosztuje 100 tysięcy! To już jest albo komiczne .... albo prestiżowe🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, beniowski napisał(-a):

Nowy Tipo kosztuje 100 tysięcy! To już jest albo komiczne .... albo prestiżowe🤣.

Wczoraj Clio widziałem za 109 tyś fakt RS, ale to do jasnej cholery Clio...

Nie ma sensu kupować aut, które kiedyś były dostępne dla każdego.

Dziś różnica między premium, a średnimi się powoli zaciera w zestawieniu czynszy - rat leasingowych.

Albo Tuaregi pod 500 koła.

 

pier**l*e zaraz ze śmiechu...

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-touareg-dostepny-w-iv-kwartale-2023-r-ID6Fsv5a.html

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydawało mi się, ze jeszcze niedawno tipo kosztowało 45 tysięcy, ale się zreflektowałem, że to 8 lat temu było :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Admof napisał(-a):

wydawało mi się, ze jeszcze niedawno tipo kosztowało 45 tysięcy, ale się zreflektowałem, że to 8 lat temu było :P

Jak brałem Żonie Peugeota 2008 w roku 2017 to Astry i te wszystkie średniaki chodziły w zakresie 50 - 70 tyś. No 80 to już szał na kołach.

A teraz dwie opony za to dostaniesz + jedna zimówka w pokrowcu.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.